Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Все погане ослаблене, все добре посилено. Обережніше з роботою та здоров’ям. Харизма, привабливість, реалізація задуманого. Довгий, дуже гарний період для любовних відносин, розваг, ігор, творчості, відносин з дітьми. Багато інформації, поїздок, знайомств, навчання. Хороша інформація для нерухомості та сім’ї, бізнесу для цих тем.

Для Дів з гороскопу минулого місяця тривають різні періоди.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, Дівам пік краще, події, починання менш руйнівні. Знайомства, поїздки, навчання, бізнес, спілкування, контакти зі знайомими.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для стосунків з коханими, дітьми, любовних зв’язків, зрад, розваг, творчості. Харизма, привабливість, успіх на публіці для Дів. Бажання серйозних розваг, кохання, творчості. Гарний період для ігор, спорту, азарту. Розвивайте стосунки з дітьми та коханими. Придатний для бізнесу, переконувати клієнтів, ризикувати. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин, дорогих покупок, нового бізнесу. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Гарний період для виступів, любовних романів, акторів, зірок, творчих особистостей.

З 5 по 24 листопада багато спілкування, новин, поїздок, знайомств, бізнесу, невеликий інтелектуальний тонус, навчання новому. Обережніше з інформацією, бізнесом, відрядженнями по роботі та здоров’ям.

З 7-17 листопада обережніше зі спілкуванням, навчанням, поїздками. Проблеми з роботою та здоров’ям. Дні сварок, травм.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «…Ви матимете швидку руйнацію слабкого, нетерпіння, бунтарство, егоцентричну та ексцентричну поведінку. Для Дів ця вказівка добра тим, що у Вас буде енергія та бажання зруйнувати слабке та ненадійне, непотрібне у житті та сферах, станете революціонером. Але якщо руйнування відбуватимуться від зовнішніх подій, то вони будуть безконтрольні, болючіші. Найбільш руйнівні події у сферах праці та здоров’я, життєвій філософії та ідеях. Ця вказівкою може, найменше, торкнутися відносини (всі важливі), сім’ю та будинок, витрати, допомогу від інших, зарубіжні питання, вищу освіту та вчені ступені, життєві прагнення. Від особистих гороскопів залежить, у яких сферах будуть революції і руйнації.».

З 10-14 добрі дні для публічності, спілкування, відносин, бізнесу, допомоги, презентації ідей, навчання.

З 13 листопада по 7 грудня багато харизми, привабливості, любовний настрій, товариськість. Хороші дні для бізнесу. Гарна реалізація, сила, творчі таланти.

З 14-20 листопада обережніше із публічними сварками, судами, поїздками.

З 15-21 листопада харизма, незвичайна поведінка на публіці, відкритість новому. Швидкий розвиток кохання, творчості. Хороші дні для спілкування, судів, публічних виступів, швидкий бізнес.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, корисна інформація, рішення, завершення чи новий етап. Дівам спілкування, знайомства, родичі, поїздки та подорожі, бізнес, публічні виступи, навчання себе та інших, бізнес.

З 24 листопада до 13 грудня корисна та хороша інформація про нерухомість та сім’ю. Займіться бізнесом з нерухомості, купівлі, продажем, ремонтом, наймом працівників, з тваринами, оформленням документів. Спілкуйтеся з родиною та близькими родичами. Їдьте в гості до рідних, кличте погостювати до себе.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для презентації ідей для сім’ї та нерухомості. Дізнаєтесь багато важливого.

З 26 листопада до 2 грудня сприятливі дні для активності, захисту, натиску у відносинах, спілкуванні, навчанні, поїздках, бізнесі, публічності.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Дів на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, знайомства, спілкування, поїздки, навчання.

З 5 листопада до 6 березня – кохання, творчість, харизма, стосунки з дітьми.

З 5 по 24 листопада – багато комунікації, бізнесу.

З 9 листопада до 4 лютого – обережніше з роботою, здоров’ям, правдою, вірою, життєвою філософією.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, важлива інформація, завершення чи новий етап, життєва філософія, поїздки, навчання, бізнес.

З 24 листопада до 13 грудня – інформація про сім’ю та нерухомість.

Гороскоп опубліковано 1 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,186