Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий гороскоп для творчості, кохання, дітей, розваг, спорту. Хороші вказівки для відносин, судів, партнерства, бізнесу. Багато роботи.

Дівам з листопада 2021 та січня 2022 року хороші періоди, багато для кохання, дітей, розваг, творчості, гармонії, сили, харизми, привабливості.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – небезпека травм, витрат, проблем із законом, кризи. Обмеження та руйнування до 6 лютого. Нове для фінансів, допомоги від інших, боргів, виплат, загальних грошей, сексу, психології.

З 5-11 лютого багато сил, рішучості, готовності діяти, швидкі реалізації ідей та ідеалів. Гарні дні для спорту, бізнесу, публічних виступів, проповідей, стартапів.

З 7-14 лютого хороший аналіз, погано сперечатися у ці дні. Корисно вивчати кохання, любовні стосунки, дітей, спорт, захоплення, творчість. Якщо бізнесмен – ринок, ризикові активи та інвестиції.

З 8-27 лютого добрі дні, багато сил, хороших шансів, для швидкого великого розвитку та змін у відносинах, серйозного кохання, шлюбу, навчання, віри, ставлення до життя, ідеалів, філософії. Хороші дні для судів, публічних виступів, бізнесу, захисту дипломних робіт та будь-яких знань. Успіх на публіці. Підходящий час для змін у темах сім’ї, переїздів, швидких ремонтів.

З 8 лютого по 6 березня любовні стосунки, стосунки з дітьми, творчість, захоплення, спорт. Більше успіхів у бізнесі. Відповідні дні для багатства, заробітку грошей, роботи, здоров’я, судів. Хороше вдасться розвинути, погане легко розірвати. Успіх у публічних виступах та заходах.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, багато роботи, інформації про роботу, здоров’я, відрядження, різного бізнесу. Хороший період для курсів підвищення кваліфікації. Обговорюйте з клієнтами та співробітниками завдання, шукайте працівників та клієнтів, укладайте нові договори. Цікавтеся своїм здоров’ям, лікуванням, лікарями. Погані дні із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – рішення, відкриття, важлива інформація, таємне спілкування та секрети, результати, завершення чи нова віха. Здоров’я, ізоляції, таємниці, духовне, обман, робота, звички.

З 28 лютого до 6 березня маса сил, небезпека травм чи сильних скандалів. Сили спрямуйте на спорт, досягнення цілей, таємну чи відкриту боротьбу з ворогами. Побоюйтеся втратити, скандалів, з дітьми, коханими (інтриг).

Пік 2 березня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – відмінний пік для початку нових стосунків. Найважливіший у році для початку нового у стосунках. Відносини для шлюбу, серйозного кохання, партнерства, ділові, суди, нові серйозні знайомства. Пік нового, стартів, новин.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Діви на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, фінанси, борги, допомога, травми, психологія.

З 8-27 лютого – розвиток відносин, бізнесу, судів.

З 8 лютого до 6 березня – кохання, інтриги, публіка, бізнес.

З 15 лютого до 10 березня – інформація та комунікація для роботи та здоров’я.

16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, таємниці, здоров’я, духовне, робота.

Гороскоп опубліковано 3 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,393