Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Розпочнеться період сил, впевненості в собі, цілеспрямованої енергії, розвитку любовних відносин, впливу на дітей та коханих, творчості, розваг. Важливий пік для нового в сімейній сфері з швидкими результатами або змінами. Поганий період для відносин на роботі. З кінця гороскопу уповільнення в житті, повернення старого, переоцінка.

Близнюкам з липнясерпня 2021 року, по черзі, йдуть важливі періоди для сімейної сфери, з серпня хороші періоди для любові, розваг, творчості, інтелектуальний тонус і харизма.

З 3-9 вересня захищайте свої права серед сім’ї, кредиторів, боржників, спонсорів. Змінюйте завдання на роботі і в сім’ї, сила волі для дій.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, все швидко почнеться і завершиться, раптові зміни. Для Близнюків сімейна сфера, відносини з рідними, новини про сім’ю, бізнес по нерухомості, початок ремонтів, переїздів, продажу або покупки нерухомості. Ще Близнюкам швидкі події в таємному, духовному, містичному, обманах, відпочинку.

З 10 вересня до 7 жовтня період відносин на роботі, багатства від роботи, інвестицій в роботу, важливих договорів і іншого бізнесу по роботі. У 2021 року період поганий. Бійтеся зрад, любовних романів, порушень домовленостей, підлостей, маніпуляцій на роботі. Не витрачайте багато на роботу, не вимагайте більшого від клієнтів і колег. Період впливає на здоров’я, небезпека для невдалих косметичних процедур, договорів з докторами, витрат. Для Близнюків погане ослабленно, використовуйте філософію, мораль і етику, щоб уникнути проблем, але не суди і публічні скандали.

З 12-16 вересня погані дні для кар’єри, цілей, репутації, сімейної сфери.

З 15-19 вересня дійте, сила волі для психологічних змін, впливу на рідних, кредиторів, боржників. Хороші дні для операцій.

З 15 вересня до 30 жовтня період сил і енергії, цілеспрямованості, активності. Хороший період для Близнюків у вересні, в жовтні період посилено, останні дні гірше. Близнюки активніше стануть в творчості, любові, розвагах, іграх. Наполегливість і лідерство стосунках з коханими і дітьми, захист їх, своїх прав на них. Розвиток романів, захоплень, від незадовільних легко позбудетесь.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші дні для бізнесу, навчання, поїздок, закордону, судів, публічних виступів, відносин з вчителями і учнями, інших важливих відносин.

З 19 вересня до 4 жовтня проблеми з документами, чужими грошима, спадщиною, боргами. Не ризикуйте чужими грошима. Поганий час для азартних ігор, витрат на творчість і любов.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення або новий етап, важливі новини. Близнюкам про сім’ю, нерухомості, кар’єрі, професії, меті, репутації.

З 23 вересня до 2 жовтня енергія для досягнення цілей, прагнень, ідеалів, пропаганди ідей. Хороші дні для судів, творчості, любові, бізнесу.

З 27 вересня до 18 жовтня у Близнюків уповільнення в житті, переоцінка, повернення. Не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Близнюків додаткова переоцінка контактів з улюбленими і дітьми, рідними. Повернення старого в творчості, захопленнях, в сімейній сфері і нерухомості. Повторно переговоріть з дітьми та коханими про важливе, про що раніше не змогли домовитися. Переукладати договори з нерухомості, переоформляйте та до оформляйте документи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сім’я, нерухомість, таємниці.

З 10 вересня до 7 жовтня – відносини на роботі.

З 15 вересня до 30 жовтня – енергія і сили, активність в любові, творчості, іграх.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дружба, товариство, плани, любов, творчість, діти.

З 27 вересня до 18 жовтня – уповільнення в житті, переоцінка.

Гороскоп опублікований 2 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,175