Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Нове для заробітків, багатства, роботи і джерел доходів. Багато хорошої інформації для багатства. Два важливих періоду для дій і відносин у сфері сім’ї та нерухомості. З кінця місяця ще більше спілкування, новин, поїздок, ніж зазвичай. І з кінця місяця повторення хорошого періоду впевненості в собі, розвиток віри і ідеалів, нових знань і іноземних тем.

З травня й червня тривають різні періоди і тренди.

З 5-10 липня погані дні для спілкування, зрад, таємниць, бізнесу, публічних сварок, судів.

З 10 по 17 липня гарне вказівка для активних дій, реалізації бажаного, для сфер любові, бізнесу, відносин, суспільства, дружби.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Близнюкам багатство, інвестиції, нові цінності, джерела доходів і робота, цілі для багатства.

З 11 до 28 липня хороший період щоб дізнаватися нове для заробітків, дізнаватися своє багатство, навички, контакти. Все для бізнесу в сфері багатства. Куди інвестувати і на чому заробляти, на кого попрацювати. Завести знайомства і розвинути для багатства, договори з клієнтами.

З 13-17 липня хороші дні показати себе керівництву, хвалитися багатством, реалізувати складні цілі, творчі завдання, допомагати іншим, просити про допомогу.

З 16-20 липня погані дні для ризику чужими грошима, боргами, витратами, спадщиною. Вказівка на травми і психологічні фрустрації.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для відносин в сімейній сфері, бізнесу з нерухомістю, дизайну і прикраси будинку. Гармонія в сім’ї, поліпшення відносин. У відносинах з рідними, в договорах з нерухомістю, легко знайти компроміси, почати нове, завершити старе складне. Розпочнеться період з проблем, в серпні хороший.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, рішення, завершення або новий етап. Близнюкам різний, від короткого до довгого, від малого до великого, навчання, поїздки, знайомства і спілкування, бізнес, публічні виступи, прагнення, ставлення до ідеалів і віри.

З 29 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки, травми, витрати, гірше після 29 липня.

З 28 липня до 11 серпня важливі новини, набуття нових навичок, поїздки, багато комунікації і бізнесу. Період поганий, Близнюкам ослаблений, не все про що думали реалізується, зовнішні несприятливі умови.

З 29 липня до 15 вересня другий період для сімейної сфери, активність з рідними і нерухомістю. Станете лідером в сім’ї, захисником, головним бунтарем. Весь період дратівливість і спірність, не тільки в родині. Енергія, фізичні сили, діяльність для досягнення бажаного, реалізації задуманого. Руйнувати небажане і творити бажане. Важливі і хороші вказівки з 19-25 серпня.

З 29 липня по 29 грудня 2021 року повторення періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Цей період дасть Вам розвиток, можливості, удачу, оптимізм, нове. Період дасть інтелектуальний розвиток, нову ідеологію і філософію, нову віру і релігію, можливості для здобуття вищої освіти або будь-яких інших важливих знань в житті, зарубіжних поїздок і відносин, удача в судах і доведення своєї правоти, просування своїх ідей і нові ідеї. Розвивайтеся духовно і філософськи. Написання книг, отримання наукового ступеня або освіти, ораторство, судові виступи, закордонні проекти і будь-які масштабні колективні плани – цим займіться. Вказівка на тимчасовий переїзд за кордон або багато подорожей.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для спілкування, навчання, сварок, поїздок, таємниць.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини, багатство, інвестиції, покупки.

З 11 до 28 липня – інформація для сфери багатства, бізнес.

З 22 липня до 16 серпня – відносини з сім’єю, поліпшення нерухомості.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, навчання, поїздки, спілкування.

З 28 липня до 11 серпня – спілкування, новини, поїздки, навчання.

З 29 липня до 30 серпня – активний період в сімейній сфері.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – хороший для знань, ідей, публічності.

Гороскоп опублікований 8 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163