Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Близнюкам цей грудень дасть великі можливості для розвитку сфери відносин. Багато новин, спілкування, харизми і привабливості, дуже активний місяць. Обережніше треба бути з публічними конфліктами та витратами в кінці місяця. З цього грудня почнуться важливі і довгострокові хороші періоди для зміцнення і можливостей для розвитку Вас і життя, Ваших ідеалів, прагнень, життєвої філософії, віри.

З 27 червня по 7 січня розвиває і активний період для громадської активності, дружби, планів, в кінці грудня вказівки на скандали і витрати. З 21 листопада до 15 грудня гарний час для відносин на роботі, поліпшення здоров’я.

З 1 до 20 грудня спілкування, багато важливих новин про важливих для Вас людей, дізнавайтеся більше про партнерів і ворогів. Гарний час для ділових переговорів, інформації про ділових партнерів і конкурентів, судів, угод, обговорення шлюбного контракту, ділових контрактів.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін в світі, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін в фінансах, виплати і доходи від інших людей, боргів, податків, кредитів, спадщини, спільного майна. Слабке він зруйнує, але дасть можливість почати щось важливе нове. Близнюкам ця частина слабка. Друга частина для Близнюків сильніше і важливіше. Потім, з 19 грудня – 7 січня (лютий) змін в життєвих прагненнях, ідеалах, ідеології, віри релігійної і вірі в цілому, навчанні, судах, далеких поїздках і тимчасовому переїзді, відносинах з іноземцями, відносинах з покровителями. З цього часу у Вас буде нове ставлення до життя, нова філософія і ідеологія, дізнаєтеся багато правди. Слабке в січні і лютому, ймовірно, зруйнується. У перерахованих сферах починайте щось нове.

Пік 14 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини. Для Близнюків дуже емоційні дні, активні і метушливі. Великий акцент на відносини, починайте нові відносини, шлюб, ділове співробітництво. Будь-який новий етап у відносинах. Вдалими будуть суди і конфлікти, завершаться до кінця місяця.

З 15 грудня до 8 січня третя важлива вказівка для сфери відносин. Період для розвитку і поліпшення відносин. Розвивайте особисті відносини, проявіть більше активності і уваги до улюблених. Можливість налагодити відносини з ворогами і конкурентами, знайти компроміси і домовитися. В цілому період підходить щоб миритися або розривати будь-які відносини. Хороший для судів, важливих договорів, вчинків у відносинах.

З 16 – 23 грудня виступайте і просувайте свої ідеї, доводьте свою правоту, боріться за істину, вчіть інших. Можете схилити до своєї думки, переконати, просунути свої ідеї для партнерів або ворогів.

З 17 – 29 грудня небезпека травм, конфліктів через борги, непередбачених витрат, можливо аварій, психологічних фрустрацій. Можуть бути публічні скандали, конфлікти з друзями, але це менш імовірно. Краще не робити операцій.

З 17 грудня до 8 березня 2023 буде перший довголітній період. Він був в березні-липні 2020 року, що було тоді, ймовірно, повториться цієї зими. Близнюкам період хороший, хоча в зимові місяці можуть бути проблеми (загальні вказівки для Зодіаку). За ці роки у Близнюків буде можливість зміцнити себе, свої ідеї, прагнення, ідеали, життєву філософію. Період дозволить зміцнити Вашу сферу навчання, тому якщо Ви планували здобути вищу освіту або інші важливі знання, то настав Ваш час. Близнюки – це люди 1000 ідей і прагнень, але в ці роки Ви станете серйозніше ставитися до ідей і прагнень, як і до іншого перерахованого. Зміцнюйте свої погляди на життя, знаходьте фундаментальні знання. Під час цього періоду може бути тимчасовий переїзд в іншу країну.

З 19 грудня до 13 травня і повторення з 29 липня до 29 грудня 2021 року – це ще один хороший річний період для Близнюків, навіть краще за перший. Цей період дасть Вам розвиток, можливості, удачу, оптимізм, нове. У січні і початку лютого у періоду буде багато поганих вказівок, але після він буде хорошим, хоча вони можуть на Близнюків не подіяти або будуть ослаблені. Період дасть розвиток інтелектуальний, нову ідеологію і філософію, нову віру і релігію, можливості для здобуття вищої освіти або будь-яких інших важливих знань в житті, зарубіжних поїздок і відносин, удача в судах і доведення своєї правоти, просування своїх ідей і нові ідеї. Розвивайтеся духовно і філософськи. Написання книг, здобуття вченого ступеню чи освіти, ораторство, судові виступи, закордонні проекти і будь-які масштабні колективні плани – цим займіться. Це ще одна вказівка на тимчасовий переїзд за кордон чи багато подорожей.

З 20 грудня до 8 січня період інформації та новин про податки, спадщині, кредитах, боргах, виплати, аліменти, допомоги від інших. Проводьте переговори з боржниками і кредиторами. Вивчайте свої витрати і виплати, в кінці грудня оптимізуйте їх. Можна укладати нові угоди.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усвідомлення, рішення, важливі новини, кульмінації. Акцент на багатстві і витратах. Прийняти рішення про витратах і джерела доходів, купівлі або продажу дорогого, дізнатися про виплати і отримання допомоги, отримати результати. Для фінансів пік хороший. Можна зайнятися психологією, само трансформацією, зміною себе. Шанси на травми в ці дні зростають.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інформація про відносини.

Пік 14 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове у відносинах.

З 15 грудня до 8 січня – розвиток відносин.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року – зміцнення себе і життєвої ідеології.

З 19 грудня по травень 2021 і з червня по липень 2021 – розвиток себе і прагнень в житті.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про витрати і доходи.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на доходи і витрати.

Гороскоп опублікований 10 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,413