Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Нормальний гороскоп на червень. Для Близнюків погане слабкіше і в неважливих сферах, доброго небагато і в важливих сферах. Важливість для сфер знайомств, навчання, спілкування, поїздок, два періоди. Найважливіший пік в році – новому і рестарту. Після 23 червня прискорення в житті.

З травня уповільнення в житті і важливий період для кар’єри та статусу, та почалися інші періоди і тренди, з квітня триває один період.

З 1-5 червня хороші дні для серйозного, ідеалів, справедливості, виступів, навчання, закордону.

З 2 до 27 червня хороший період для багатства і цінностей, 4 поганих дні з 22-25 червня. Нові цінності, оцінка дорогого духовного чи матеріального, розвиток системи цінностей. Багатство, розвиток колекцій, початок накопичення коштів, інвестиції. Легко домовитися про заробітки, зарплатню, підвищення цін за послуги, важливі покупки. До 23 червня нові договори і переговори не дадуть результатів.

З 2-8 червня сварки, травми, аварії, витрати, гірше для витрат і боргів.

Пік 10 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – перший за важливістю пік в році, сильніше тим, хто народився під час піку, рестарт, переоцінка себе і життя, важливі новини, новий старт. Новий старт не дасть результатів, рестарт результативніше. Багато енергії, копання в собі, роздумів про життя, товариськості.

З 11 червня до 29 червня активність, напір, скандальність, енергія для дій зі знайомими і оточуючими, в бізнесі, знайомствах, спілкуванні, навчанні, переговорах, поїздках. Погана вказівка з 28 червня до 7 липня для Близнюків слабкіше, гарна вказівка з 10-17 липня, інші дні непогані.

З 12-16 червня найгірші дні для Близнюків в червні, лінь, невизначеність в бажаннях і вчинках, безвідповідальність, фантазії. Обмани і сварки, безвідповідальність, погані для життя, кар’єри, репутації і статусу.

З 21-25 червня хороші дні, щасливі, в кар’єрі, професії, репутації, багатстві.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, результати, рішення, завершення або новий етап. Хороший пік. Важливий для багатства, доходів, витрат, спадщини, інвестицій, покупок. Використовуйте багатство або позики для кар’єри, репутації і великих цілей. З репутацією і кар’єрою допоможе благодійність і інтуїція.

З 25 червня до 1 грудня фоновий період зволікань в кар’єрі, цілях, репутації, статусі.

З 27 червня до 22 липня відносини зі знайомими і оточуючими, з 5-10 липня погані вказівки, з 10-17 найкращі дні, решту днів хороші. Знайомства переростуть в більш важливі відносини. Зацікавленість, бажання, навчання і спілкування. Підходить для бізнесу, переговорів, угод, торгівлі.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок, Близнюкам слабкіше, сварок, руйнувань, в навчанні, спілкуванні, поїздках, ідеалах, публічних виступів, гірше для таємниць, вигнань і ізоляцій.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на червень 2021

З 2 до 27 червня – багатство.

Пік 10 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рестарт, нове, важливі новини, події в житті.

З 11 червня до 27 липня – активні в спілкуванні, навчанні, бізнесі.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, результати, новий етап, багатство і витрати.

З 27 червня до 22 липня – відносини з оточуючими, бізнес, навчання.

Гороскоп опублікований 18 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,418