Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Один з кращих місяців для Близнюків, все погане буде перекрито хорошим – ослаблене. Нова дружба, плани на майбутнє, публічна активність, сили для змін в цьому і рішення проблем. Таємні відносини, таємна любов або роман, багато таємної інформації, секретів, містичного і духовного.

Важливий період дає активність, силу, розвиток і руйнування триває для Близнюків з гороскопу на березень 2021 та інші періоди.

З 3-9 квітня хороша вказівка, що перекриває багато поганого, що покращує відносини, досягнення бажаного, сексуальність, активність в любові, успіх на публіці і в дружбі, результати в роботі і багатстві, добре стояти за себе і захищати в скандалах і судах. Не чекайте, а працюйте, дійте.

З 4 до 19 квітня новини та інформація про друзів, публіці, групах в яких Ви учасник, планах і ідеях на майбутнє. У 2021 році цей період буде хорошим для Близнюків, виступайте перед суспільством, покажіть свої ідеї, обговорюйте спільні плани з друзями, відновлюйте і розвивайте комунікацію з суспільством і друзями.

З 5-13 квітня найскандальніші дні цього місяця, будуть перекриті хорошими вказівками. Скандали в сферах кар’єри і відносинах, через репутацію і цілі. Тримайте свої бажання, концентруйтеся на одному, не лінуйтеся, не робіть з себе жертву.

З 8-19 квітня друга гарна вказівка, перекриє багато поганого, дасть енергію для дій і реалізації задуманого, активні і цілеспрямовані в ці дні. Успішне просування в суспільстві, дружбу, репутації, роботі.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для витрат, дружби, товариства, отримання допомоги від інших і витрат, Близнюкам вказівки легше.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове. Пік складний, Близнюкам легше, активні дії в дружбі, товаристві, планах, початок нового і події що змінюють.

З 12-21 квітня кращі дні для Близнюків в гороскопі на квітень. Дні для дій, досягнення бажаного, розвитку ситуацій, працюйте над складним, розвивайте свої плани, вчіться новому, подорожуйте, скандальте і судіться. Везіння в будь-якій активності, дії, скандалах, спорті, досягнення цілей.

З 14 квітня до 9 травня період таємних відносин, відпочинку, бажання ескапізму. Краще відпочивати, тікайте від проблем, усамітніться. Період проблемний, тільки погані вказівки. Таємні відносини, їх початок або завершення, розвиток – проблемно. В таємних договорах і справах, інтригах, зрадах, таємному коханні і відносинах проблеми від обманів, розчарування, незадоволення, втрата репутації, обмеження. Велике бажання почати і розвивати зради і обмани.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про таємниці, духовному, таємного спілкування. Проблемних вказівок багато, проблеми з плітками, секретами, неприємні новини, невдачі в таємних переговорах, поїздках, навчанні, обмани від знайомих і в угодах. З інформацією про таємниці треба бути пильними. Вивчайте містичне, таємне, духовне.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, таємних відносин, багатства, неприємних новин.

З 23 квітня до 11 червня нейтральний період, залежить від особистих гороскопів, енергія і дії, активність у сфері багатства, витрати і доходи. Скандали принесуть витрати і доходи. Енергія для захисту свого багатства і заробітків, розтрат його. Працюйте, змінюйте і розвивайте свої джерела доходів, беріться за підробітку. Намагайтеся менше витрачати на імпульсивні й емоційні бажання. В кінці період поганий.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, важлива інформація, кульмінації, завершення або продовження. Приділіть увагу здоров’ю, роботі, звичкам, таємницям, духовному, відпочинку. Відчуйте їх на ці дні, пік дуже несподіваний і складний. Обережніше з бажаннями в роботі, шкідливими звичками, плітками і обманами. Бракуватиме вітальності в ці дні, депресія.

З 28 квітня до 2 травня ексцентрична поведінку з таємницями і духовним, швидкий розвиток таємного.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – спілкування, плани, дружба і суспільство.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, дружба і суспільство, плани.

З 14 квітня до 9 травня – таємні відносинах, краще відпочивати.

З 19 квітня до 4 травня – таємне спілкування, інформація, переговори, поїздки.

З 23 квітня до 11 липня – активні у витратах і зароблянні грошей.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації, здоров’я, робота, таємниці, духовне.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,409