Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Березень струсоне Вас, почнеться прискорення в житті, розвиток, дії, приріст енергії і активності. Якщо Ви скандаліст, наступні півтора місяці будуть насичені на скандали. Багато уваги до кар’єри і репутації, досягненням, весь березень. В кінці місяця увага до вагітності, дітям, творчості, планам, любові, дружбі, суспільству. Більше публічності, дружби, спільних планів з березня і триватиме в квітні. З гороскопу на березень для Близнюків почнеться низка сильних, важливих, періодів.

Для Близнюків незначні вказівки тривають з січня, більш важливі тривають з лютого.

З 4 березня до 23 квітня буде перший з важливих періодів в цьому році. Це перший з черги важливих періодів, яка триватиме до липня, два наступних періоду почнуться в травні. Цей період, 4 березня до 23 квітня, дасть Вам енергію, впевненість в собі, активність, метушливість, діяльність, скандальність якщо Вас ображають. Період в цьому році буде хорошим, лише в кінці березня і початку квітня кілька поганих днів. Якщо Ви за характером людина дуже непостійна, скандальна, забіякувата, часто потрапляєте в неприємності, аварії, отримуєте травми – цей період для Вас буде гірше. Звичайним же Близнюкам період дасть сил для реалізації своїх бажань, енергії для дій, для розвитку себе інтелектуально і фізично, розвитку життя. Зросте Ваша товариськість і активність, прагнення до лідерства. Беріться за будь-яку кількість не великих завдань, все зробите як треба. Вивчайте нове, розвивайте свої знання. Займайтеся спортом. Стійте на своєму, в цьому році період підходить для необхідних скандалів, судів, публічних з’ясувань, за свої права і бажання, свої погляди на ситуацію. Вам складніше буде терпіти тиск на себе, приниження, образи. Зросте сексуальна енергія, а точніше цікавість, бажання спробувати нового. Чоловікам Близнюкам цей період дасть впевненості в собі, привабливість в очах жінок, посиляться Ваші чоловічі якості характеру.

З 9-15 березня романтичні дні, відпочивайте. Романи, зради, любовні відносини можуть сильно вплинути на Вашу кар’єру, цілі, репутацію, як добре, так і погано.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, мрії, бажання, нові події і починання. Приділіть увагу кар’єрі, цілям, досягненням, нагородам, репутації, професії. Починайте нове в цьому, новий шлях, дії. Дуже хороший пік для творчості і допомоги іншим.

З 15 березня до 4 квітня важливими будуть новини, навчання, відрядження, знайомства для кар’єри і репутації. Розвивайтеся професійно, вчіться новому, використовуйте накопичені і нові знання в роботі. Переговори і виступи перед керівництвом, довести і показати свою обізнаність і компетентність. Дізнавайтеся про свої цілі, шляхи досягнень нагород. Використовуйте знання і знайомства для кар’єри і репутації.

З 18-25 березень кращий дні для серйозних завдань, кар’єри і поваги, стояти за свої права.

З 18-21 березень кращий дні для відносин, які впливають на репутацію і кар’єру, показати себе і розвивати ці відносини, хороші дні для особистих відносин.

З 21 березня до 3 квітня кращі дні показати себе в суспільстві і дружбі, дружба може перерости в роман, хороші дні для особистих відносин.

З 22-26 березня буде роздратовані і скандальні.

З 21 березня до 14 квітня розвиток дружніх відносин і відносин з суспільством. Близнюкам це хороший період для всіх відносин, а особливо для дружби і відносин з суспільством, в квітні буде краще для особистих і любовних відносин. Спільне проведення часу з друзями буде приємним, буде харизма на публіці, сподобаєтеся суспільству і друзям. Займіться спільними планами, цілями, планами з друзями і суспільством.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік для Близнюків, дасть енергію, привабливість, упевненість в собі. Кульмінації, звістки, рішення, усвідомлення, хорошими будуть завершення. Реалізовуйте бажання в любові, творчості, дітей. Хороший пік для спроб завагітніти або рішень у зв’язку з вагітністю, для відносин з дітьми. Покажіть себе в дружбі і суспільстві, спільних проектах і планах. Розвиток дружби і відносин з суспільством, друзі стануть ближчими. Може початися любов з друзями або інше партнерство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – розвиток, руйнування і творення в житті, багато енергії.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, цілі, кар’єра, репутація.

З 15 березня до 4 квітня – інформація в кар’єрі, цілях, репутації.

З 21 березня до 14 квітня – відносини, дружба, товариство.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – звістки, рішення, дружба, любов, суспільство, діти.

Гороскоп опублікований 9 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,427