Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Буде хороший період для ідеалів і життєвої філософії, легше будете ставитися до життя в лютому, багато спілкування і публічності. Обережніше з таємними ворогами і скандалами – це може зіпсувати Вам репутацію, відправити у вигнання, сильно пошкодити. Бережіть здоров’я і психіку, в лютому мало фізичних сил. По 21 лютого велике уповільнення в життя і повернення старого, після життя прискориться. Нові проекти, поїздки, навчання, оформлення документів краще починати після 21 числа.

Для Близнюків в гороскопі на січень почалися тренди і періоди, які триватимуть в лютому і березні, сильний вплив на навчання, публічність, справедливість, життєву позицію і філософію, зарубіжжі.

З 1 до 25 лютого хороший період, який згладить погані вказівки (почалися в січні і триватимуть в лютому) в питаннях навчання, публічності, закордону, ідей, життєвої філософії, відносин у всьому цьому. У періоду будуть погані дні з 4-8 і 17-22 лютого, коли його ефективність буде нижчою і він буде приносити шкоду. Період впливатиме на Ваші бажання, відносини, привабливість, оцінку в питаннях навчання, поїздок, просування своїх ідей і публічних виступів, зарубіжжя. Розвиток відносин з іноземцями, наставниками і покровителями, учнями, можливості для ділових відносин і романтичних з цими людьми. Займіться судами, захистом дипломної роботи, просуванням своїх знань та ідей, примиренням з учителями та учнями, м’якою пропагандою своїх ідей, міжнародними договорами.

З 4-8 лютого погана вказівку для багатства, відносин, таємних зв’язків, судів, зарубіжного.

З 9-13 лютого гарне вказівка для багатства, відносин, судів, публічних виступів, навчання, дорогих покупок, інвестуйте в свій розвиток і ідеї.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть сил, віри, ідей, новин, нове. Приділіть увагу важливому навчанню, починайте вчитися тому, на що раніше не вирішувалися. В далекі поїздки краще не вирушати. Починайте писати важливу статтю або книгу, щось інше, до чого не доходили руки. Міняйте свою віру, ідеї, ідеали і прагнення, починайте нове.

З 13-17 лютого дуже хороші дні, успіх і везіння, багато енергії і віри. Займіться відносинами, спілкуванням, навчанням.

З 17-22 лютого погані дні, скандальні, обережніше з інтригами, стережіться таємних ворогів, аморальних вчинків. Погана вказівка для відносин, навчання, зарубіжжя, судів, ідеалів в житті і світогляду.

З 21-28 лютого хороші дні для операцій, займіться здоров’ям фізичним і психологічним. Енергія для позбавлення і переродження таємниць, духовного. Багато енергії для роботи.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для відносин, які дають і впливають на Вашу кар’єру, репутацію, статус, повагу, цілі. Розвивайте ці відносини і покращуйте, в цьому році у періоду лише хороші вказівки в березні, які посилюють його. У Вас буде можливість сподобатися керівництву, приділяйте йому більше уваги і допомоги. В особистих стосунках час для заручин і офіційного оформлення шлюбу, період підходить для розлучень (будуть м’якше). Відносини, партнери, допоможуть з реалізацією цілей, разом зможете домогтися результатів у складних проектах.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, рішення, новини, усвідомлення, кульмінації. Увагу на себе звернуть сфери сім’ї та кар’єри. Вирішуйте про продовження або завершення, будуть результати, в питаннях кар’єри, репутації, досягнень, важливих проектів, місця проживання, нерухомість, рідних. Думайте, що робити з цим, дізнавайтеся більше, покажіть себе і дійте. Бережіться любовних інтриг, конкурентів і таємних ворогів, пліток, витрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – харизма, віра, ідеали, життєва філософія.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, починайте власний розвиток або розвиток інших.

З 25 лютого до 21 березня – розвивайте стосунки для репутації та кар’єри.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, рішення, увага на сім’ю і кар’єру.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167