Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Місяць непоганий для Близнюків, але треба берегти свої таємниці і здоров’я. З січня до лютого у Вас буде сильно змінюватися життєва філософія, ідеологія, знання і Ваше ставлення до них,. Якщо Ви релігійні, то зміни торкнуться віри, але навіть атеїсти Близнюки відчують зміни в вірі. З січня різкий занепад фізичних сил і громадської активності. Хороший період для запозичень і допомоги від інших.

Перечитайте гороскоп для Близнюків на грудень 2020 року, в ньому почалися два важливих періоду для Вашого розвитку. У цьому місяці ці періоди принесуть зміни, важливі вказівки для них.

З 7 січня до 4 березня різкий занепад фізичних сил (особливо в лютому), треба берегти здоров’я. Краще працювати одному, ніж в компанії, намагайтеся не конкурувати з іншими, дійте за своїми можливостями і в своєму темпі. Буде бажання діяти таємно, приховано від інших, але намагайтеся, щоб інші не дізналися про Ваші таємниці – це призведе до скандалів. Вказівки на руйнування Ваших і чужих таємниць. Найгірше час у періоду з середини січня до середини лютого.

З 7 – 12 січня допомагайте іншим і просіть про допомогу, хороші дні для особистих і ділових відносин.

З 8 січня до 1 лютого період для збагачення, використання інших людей і засобів інших, взяття в борг, прохань про зменшення і пролонгації боргів, повернення боргів. Період буде хорошим, використовуйте всі можливості, щоб збагатитися і вирішити свої фінансові проблеми. Зросте еротичність і маніпулятивного.

З 8 січня до 15 березня розвивайтеся інтелектуально, вчіться, дебатуйте, спілкуйтеся з іншими, пишіть книги (період довгий, часу на це буде досить) або щось інше, дебатами пропагуйте свої ідеї і знання. Знайомтеся з учнями і вчителями, шукайте нових, а в лютому повертайте старих. Багато поїздок і спілкування. Розширюйте свої знання. Знайдіть куди направити свою інтелектуальну енергію. У лютому більше старого, ніж нового.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13, чреда вказівок на скандали і руйнування. Найгірше з таємницями і здоров’ям. Можуть бути невеликі ідейні скандали, скандали через знання, ставлення до життя, віри.

З 8 – 13 січня серйозний час для навчання, спілкування, поїздок.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15, не починайте нічого масштабного, енергії буде багато, але все дуже швидко і незадовільно, мінливе до крайнощів. Це рідкісна вказівку, сильна, погана, хоча Близнюкам буде краще, ніж більшості знаків Зодіаку. Зміни та масштабні події в інших сферах залежать від особистих гороскопів. У загальних гороскопах для Близнюків сильно змінить Вашу філософію життя, надії, релігійність, ідейність, прагнення, знання про життя, навіть торкнеться вищої освіті або ставлення до наук. Дуже багато метушні у Вас і бажань. В цей час не починайте масштабні таємниці і інтриги, бережіть свої секрети, незадоволеність відносинами, обмани, розчарування, проблеми з реалізацією в кар’єрі і життєвих цілях. З наставниками, учнями, судами і міжнародним будуть проблеми.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, можливості змінити і позбутися. Акцент на витрати, борги, спадок, отримання від інших, починайте щось з цим. Займіться психологією, езотерикою і містикою. Керуйте іншими людьми, використовуйте інших. Зросте сексуальність, зміна психологічного стану. Бійтеся травм. Можна робити операції.

З 22 – 26 січня серйозніше будьте з ідеями, навчанням, судами, далекими поїздками і зарубіжжям.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, результати, усвідомлення, нові етапи. Пік посилить тренди, багато різних важливих і не дуже подій, дні багаті на новини. Все буде швидко, сильно, несподівано. В цей час приділіть увагу поїздкам, судам, закордону, навчанню, знанням та ідеям, життєвій філософії і віри.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, важлива вказівка, ще буде повторюватися в цьому і наступному році. Руйнування всього слабкого, через Ваші бунтарства або зовнішніх причин. Руйнування в інших сферах залежать від особистих гороскопів. У загальних гороскопах для Близнюків найбільші руйнування, найнебезпечніші, в таємницях, релігії, проблеми зі здоров’ям, якщо в цих сферах у Вас є проблеми і слабкості, треба бути обачнішими. Як і перша важлива вказівка, ця буде руйнувати Вашу життєву філософію, знання, віру, ідеї, прагнення, освіту, надії, релігійність. Але це на краще, на фундаменті руйнувань Ви зможете побудувати нове. Ви будете дуже революційні. В цьому році, вже з літа (а може навіть з лютого), плануйте, тільки серйозно до цього поставтеся, починати нове навчання, нове ставлення до життя, нову віру. Знову, з судами і зарубіжжям треба бути обережніше, обмани будуть для Вас чреваті неприємностями.

З 30 січня до 21 лютого регрес в житті, Ви повернетеся до старого або старе повернеться до Вас. Уповільнення життя, розвитку проектів, поїздок, навчання, спілкування, переосмислення з переоцінкою всього цього. Саме час розібратися в собі і своїх поглядах на життя. У загальних вказівках, під час цього періоду будуть проблеми з документами і технікою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – бережіть таємниці і здоров’я.

З 8 січня до 1 лютого – живіть за рахунок інших.

З 8 січня до 15 березня – вчіться і розвивайтеся.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – серйозніше з масштабністю.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство, зміна себе.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, рішення, акцент на масу сфер.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 – руйнування слабкого в життя.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка і уповільнення в житті.

Гороскоп опублікований 30 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,168