Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Обережніше зі сварками, агресією, травмами в сферах сім’ї та кар’єри. У всьому іншому місяць дуже хороший. Багато дізнаєтеся про сім’ю, нерухомості, бізнесу і спілкування з цих тем. Хороший період для любовних відносин, творчості, захоплень і період інформації про це.

У гороскопі на липень 2021 для Близнюків завершився важливий період для кар’єри і статусу, тривають періоди для сімейної сфери.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване, швидке, Близнюкам руйнування менше, гірше з таємницями, духовним, репутацією, ізоляціями, здоров’ям. Нове, новини, починання.

З 11 до 30 серпня спілкування, новини, корисна інформація про сім’ю і нерухомості, бізнес з нерухомістю. Для Близнюків період не зовсім хороший, обмани, лінь, а з 17-21 серпня сварки, руйнування. Спілкуйтеся обережно.

З 16 серпня до 10 вересня дуже хороший період для Близнюків, гармонія, привабливість, успіх в азарті, бізнесі, коханні, стосунки з коханими і дітьми. Хороший період для творчості. Задоволення від розваг і відпочинку. Успіх на публіці.

З 17-21 серпня сварки, витрати, агресивність і дратівливість, погані дні для бізнесу та спілкування, гірше в сімейній сфері і нерухомості.

З 19-25 серпня енергія для досягнення цілей, розвитку, краще в таємницях і сімейній сфері.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, завершення або новий етап. Пік великих подій, Близнюкам погане слабкіше. Близнюкам навчання, поїздки, знайомства і спілкування, бізнес, публічні виступи, прагнення, ставлення до ідеалів і віри, обережніше з непосильним.

З 30 серпня до 5 вересня вказівку на агресію, образливість, сварки, проблеми з сім’єю, кар’єрою, репутацією.

З 30 серпня до 5 листопада багато творчих ідей, красномовства, легкості в спілкуванні, публічних виступах, письменстві, навчанні, інтелектуальний тонус і комунікабельність. Важлива інформація про дітей, любові, творчості, захопленнях. Час для нового до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Найкраще період буде з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня. З 19 вересня до 4 жовтня проблеми в роботі, здоров’ї, через інформацію, спілкування, бізнес.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, поїздки, навчання, спілкування.

З 11 до 30 серпня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 16 серпня до 10 жовтня – привабливість, любов, творчість.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап в життєвій філософії, навчанні, поїздках, спілкуванні.

З 30 серпня до 5 жовтня – інформація про дітей, любові, творчості, інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 8 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,410