Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць акцентує увагу Близнюків на доходи та витрати, зможете заробити і багато будете витрачати. Можуть бути невеликі конфлікти з друзями або витрати на дружбу, витрати на суспільство. Життя вируватиме, багато активності, новин, спілкування. Дізнаєтеся більше про свою сім’ю і нерухомості.

З 3 квітня важливий період для відносин і фінансів, перечитайте гороскоп для Близнюків на квітень, період до 7 серпня. З 28 травня по 5 червня інформація для сфери багатства. З 3 червня по 3 серпня великі зміни в фінансах, боргах, допомоги від інших, сексуальності, психології. З 27 червня по 7 січня розвиває і активний період для громадської активності, дружби, планів, з кінця липня по жовтень чреда негативних трендів. З 10 липня по 23 серпня сприятливий тренд для кар’єри, психологічного та духовного розвитку.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване нове, нові бажання і вчинки, події. Акцент на навчання, поїздки, спілкування. Можете щось вирішити кинути, від чогось звільнитися. Можуть бути нові починання таємниць. Бережіть свою репутацію.

З 5 по 20 серпня поїздки, спілкування, знайомства, багато новин, багато суєти. Непоганий період вчити інших, а можна самим щось вивчати.

З 7 серпня по 6 вересня період дасть збагачення, можливості укладати серйозні угоди, робіть серйозні покупки і інвестиції. Буде легше заробляти, поновіть договори і джерела доходів. Розвивайте свої колекції, період вплине на Ваші цінності матеріальні і духовні. Але, на жаль, після 24 серпня розпочнуться негативні тренди, витрати і втрати, конфлікти, обмеження. Після 24 будьте обережні.

З 8 по 19 серпня небезпека травм, конфліктів через борги, непередбачених витрат, можливо аварій, психологічних фрустрацій. Можуть бути публічні скандали, конфлікти з друзями, але це менш імовірно. Краще не робити операцій.

З 13 по 19 серпня енергія для спілкування, суспільства і соціальної активності. Виступайте і проводьте час з іншими, це дасть Вам успіх.

З 15 по 19 серпня приплив фізичної енергії і вітальності.

З 18 серпня по 3 вересня другий несприятливий тренд для фінансів, витрат, конфліктів через гроші. Можуть бути конфлікти з керівництвом або членами сім’ї. Менш імовірні конфлікти з друзями.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, сприятливий пік для початку нового знайомства, публічного виступу, навчання, поїздки. Багато новин в ці дні. Але намагайтеся багато не витрачати і не конфліктувати.

З 20 серпня по 5 вересня спілкуйтеся з рідними, новини і інформація про сім’ю, дізнавайтеся більше про своїх рідних. Можна дізнатися корисну інформацію про нерухомість, укладати угоди, але до вересня не торгувати нерухомістю (поки буду тривати погані тренди для збагачення).

З 24 по 27 серпня перший негативний тренд для збагачення, може бути обман в бізнесі, великі витрати. Обережніше з особистими і діловими відносинами.

З 28 серпня по 1 вересня другий негативний тренд для збагачення, не ризикуйте грошима, можуть бути конфлікти через гроші, втрати.

З 31 серпня по 4 вересня розвивайте сімейну сферу, буде енергія для активних дій.

З 31 серпня по 4 вересня третій негативний тренд для збагачення, обмеження і руйнування в доходах і витратах, не порушуйте правила. В особистих і ділових відносинах можуть бути розчарування і руйнування слабкого.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації. Акцент на сферу кар’єри і пошани, сферу сімейну. У цих сферах сприятливі будуть рішення, швидкий розвиток подій, важливі новини. Пік посилить паралельні тренди, намагайтеся не конфліктувати і не багато витрачати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини і навчання, поїздки.

З 5 по 20 серпня – спілкування і новини.

З 7 серпня по 6 вересня – збагачення, після 24 серпня ймовірність витрат.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на поїздки, спілкування, новини і навчання.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація про нерухомість і сім’ї.

Гороскоп опублікований 7 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,395