Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Для Близнюків гороскоп має сильний вплив на відносини, психологію, таємниці, обмани, зради, використання інших, допомогу інших. З середини січня уповільнення життя, повернення, переоцінка. Період для саморозвитку, навчання, поїздок, публічних виступів, озвучування ідей та знань.

З грудня 2021 року Близнюки активні у відносинах, часом скандальні, з кінця місяця переоцінка та повернення. З листопада важливі вказівки для багатства, грошей від інших, таємниць, духовного, усамітнення, віри, саморозвитку, цілей та ідеалів.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Для Близнюків борги, виплати, податки, допомога від інших, спадщина. Поганий для нових договорів, хороший для вирішення проблем зі старими, повернення до старих питань у цих темах, завершення старого. Для Близнюків хороший пік для психологічних трансформацій, відроджень, хірургічних операцій.

З 2 до 26 січня інтелектуальний тонус, багато спілкування, новин та після 14 січня переоцінки їх, публічних виступів, легко вчитися та навчати інших, зросте товариськість. Просувайте ідеї, розповідайте іншим про свої цілі, ідеали, плани. Займайтеся публіцистикою, дипломними роботами, великою інтелектуальною працею. Нове починайте до 14 січня, старе завершуйте після. З 10-18 січня погані дні.

З 9-14 січня невиправдана бравада, сварки, травми. Гірше для взаємин, репутації, кар’єри – від таємних ворогів, зрад, обманів.

З 10-18 січня погані дні для швидкого спілкування, бізнесу, боргів, обманів, здоров’я. Багато дратівливості та руйнівності у поведінці.

З 14 січня до 4 лютого уповільнення життя, повернення старого, переоцінка існуючого. З’явиться чи посилиться інтровертність у характері. Сильне само-копання в психології, страхах, кризах, вірі, цілях та ідеалах у житті, саморозвитку. Весь період для Близнюків вплине на життя, зовнішність, самовираження, ставлення до життя та самореалізацію, сім’ю, рідних, нерухомість, глибинні страхи та психологію. З 14 до 26 січня вплине на закордон, суди, публічні виступи, бізнес, навчання, ідеї, віру, прагнення. З 26 січня до 4 лютого – борги, виплати, податки, допомога від інших, використання інших, збагачення за рахунок інших, спадщина, аліменти. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з різною інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, результати, завершення чи новий етап. Для Близнюків доходи та витрати, психологічні зміни, цінності духовні та матеріальні. Обережніше із витратами, боргами, використанням інших. Можливість травм, операцій, психологічних проблем.

З 20 січня до 8 лютого гарний час для таємного у відносинах, діловому партнерстві, боротьби з ворогами, кохання, зрад, отримання багатств та підтримки від інших, боргів, виплат. Нове можна розпочинати після 29 січня, до 29 краще для старого. Прискорення розвитку всіх важливих відносин, кохання, зрад, багатства, старих до 29 січня, нових – після. Нові договори з бізнесу та борги кращі після 4 лютого.

З 24 січня до 6 березня активні у психологічних змінах, сексі, використанні інших людей, отриманні допомоги від інших, боргів, виплат, спадщини, захисті своїх фінансових прав. Під час періоду травми та аварії будуть серйозними, найгірше наприкінці лютого та на початку березня. Період дасть сили змін себе, трансформацій, відроджень у психологічному стані. Сили для боротьби з психологічними та іншими кризами у житті. Більше будете використовувати кошти інших людей, вимагати про допомогу, позичати, витрачати свої гроші. Для збагачення дуже гарний лютий.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Інформація про борги, спадщину, виплати, податки, отримання допомоги, кредити. Гарний час вивчати це, спілкуватися з людьми, що дають і беруть гроші. Гарний період вивчатиме психологію, сексологію, езотерику, таємниці. До 4 лютого буде повторення того, що було в грудні, переоцінка, уповільнення нового, після 4 лютого час для нового.

Пік лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове, Близнюкам більше сил, різкі зміни у вірі, духовному, таємницях. Починання вищого навчання, серйозних знань, закордону, нової життєвої філософії, цілей, прагнень. Обережніше з таємницями, обманами, тим, що дасть втрату репутації та вигнання.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Близнюків на січень 2022

З 2 по 26 січня – інтелектуальний тонус, товариськість.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – трансформації, багатство, борги.

З 14 січня до 4 лютого – переоцінка та повернення багато чого в житті.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – гроші та психологія.

З 24 січня до 6 березня – активні з чужими грошима, психологічними та фізичними змінами, кризами.

З 26 січня до 14 березня – інформація про гроші та психологію.

Гороскоп опубліковано 20 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,188