Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато тем у відносинах, витратах, грошах та допомозі від інших, психологічних змін. Хороший річний період для кар’єри та статусу. Дві важливі лунації.

Близнюкам з гороскопу на листопад 2021 року триває поганий період для роботи та здоров’я, поганий полегшений для віри, ставлення до життя, правди. Важливий період для відносин, що дають багатство, або вимагають витрати.

З 4-12 грудня сварки, розсіяність у діях, необачність у можливостях. Проблеми на роботі та зі здоров’ям. Можливі проблеми із судками, скандалами, публічними виступами, поїздками, інформацією.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливий пік, емоції, бажання, перепади настрою та дій. Старти, нове, новини. Близнюкам для важливих стосунків, добрих та поганих, особистих та ділових.

З 6-30 грудня поганий час для боргів, витрат, отримання грошей від інших та підтримки. Остерігайтеся обманів, маніпуляцій, ризику. Проблемна вказівка для важливих відносин, можливість позбавлення та втрат. Після 19 грудня повернення старих проблем. Сильна, болюча, корекція у стосунках, коханні, таємницях, багатстві.

З 10-14 грудня обережніше з обманами у відносинах, кар’єрі, цілях, репутації.

З 13 грудня до 24 січня 2022 Близнюкам лідерство, посилить схильність до сварок, нові скандали сильніше звичайних, завзятість до своїх цілей, егоїзм, більше непостійності та метушливості у поведінці. Період активності у відносинах, воювати з ворогами, захищати близьких, реалізовувати партнерські проекти, ставити на місце конкурентів, вести за собою партнерів. Сильні вчинки у стосунках.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року інформація про борги, спадщину, виплати, податки, отримання допомоги, кредити. Гарний час вивчати це, спілкуватися з людьми, що дають і беруть гроші. Нові договори розпочинайте до 19 грудня. Гарний період вивчати психологію, сексологію, езотерику, таємниці.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – другий важливий пік, більше емоцій, мінливості, дій. Рішення, важлива інформація, завершення чи новий етап. Ваше життя та важливі стосунки.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, боржниками, спонсорами, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Близнюкам поганий для початку нового з боргами, виплатами, податками, усіма видами чужих грошей та допомоги від інших. Краще закрити старі борги, повторно позиватися до суду або обговорити повернення боргів. Гарний період для роботи зі своєю психологією, страхами, таємницями.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року повторення важливого періоду для кар’єри та статусу. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня по липень 2021 року. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Близнюків на травень 2021 «З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня 2021 по 11 травня 2022 та з 28 жовтня по 20 грудня 2022 триватиме і повторюватиметься період масштабних, важливих, помітних подій та можливостей для сфер кар’єри, репутації, статусу, життєвих цілей. Це час, коли у Вас буде можливість досягти багато чого в житті, зробити собі кар’єру та ім’я. Події можуть бути зовнішніми, ловіть моменти, беріться за нові можливості. Якщо Вас не задовольняє Ваша професія, кар’єра, то спробуйте її поміняти. Покажіть себе перед керівництвом. Починайте нові масштабні проекти. Шукайте нову посаду собі, нову професію, кар’єру, місце роботи. Намагайтеся більше допомагати іншим, займіться благодійністю, навчайте інших – це допоможе Вам із репутацією. Сприятливими будуть таємні знайомства та спілкування для кар’єри та репутації. Буде розвиток бізнесу чи початок нового. Можна набувати нової професії. Змінюйте посаду чи фірму, де вже не видно нових можливостей для кар’єрного зростання. Негативними якостями цього періоду для характеру та життя будуть Ваше бажання більшого, зросте схильність до обману, посилиться Ваша непостійність та безвідповідальність. Остерігайтеся любовних романів на роботі, будь-які романи будуть шкідливі для репутації та офіційного шлюбу. Не беріться за надто велику кількість проектів, постарайтеся тверезо дивитися на свої можливості. Вхопившись за нові можливості чи бажання, не кидайте їх при першому ж розчаруванні. Будь-які розчарування можуть бути для Вас дуже масштабними, робити з мухи слона. У будь-якому разі ловіть нові можливості. У цей період Ви можете набрати зайву вагу, хоча часто Близнюки худі, тому не біда.».

Важливі дати та періоди у гороскопі для Близнюків на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – нове, стосунки.

З 6-30 грудня – проблеми зі стосунками та багатством.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація про психологію, багатство, езотерику.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – активні у відносинах.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливе, Ваше життя та стосунки.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року – кар’єра, статус, цілі в житті.

Гороскоп опубліковано 5 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,165