Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюків – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Обережніше із роботою, таємницями, духовним, обманами, здоров’ям. Гарний період для багатства від інших, використання чужих грошей, психології. Багато важливої інформацію про важливі відносини.

Для Близнюків з гороскопу на жовтень 2021 року тривають різні періоди.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – обережніше з новим, несподіваними та руйнівними вчинками та новинами. Близнюкам здоров’я та робота. Проблеми із обманами, таємницями, втратою репутації, ізоляціями.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин які дають багатство, використання інших, боргів, кредитів, підтримки матеріальної, фінансової та іншої. Більше маніпуляцій іншими, зросте еротичність та сексуальність. Хороший для психологічних змін та хірургічних операцій. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить відносини з боржниками, кредиторами, спонсорами, борги та витрати, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин і відносин для багатства, отримання від інших. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого.

З 5 до 24 листопада поганий період для роботи та здоров’я, треба бути обережнішим. Обережніше з ідеалами, великим, обіцянками, обманами, порушенням правил на роботі та здоров’я. Багато поганих новин, проблеми із комунікацією, інформацією, поїздками, бізнесом, курсами, знаннями.

З 7-17 листопада черга вказівок на сварки у роботі, бізнесі, травми зі здоров’ям.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «Руйнування всього слабкого через Ваше бунтарство або зовнішні причини. Руйнування в інших сферах залежать від особистих гороскопів. У загальних гороскопах для Близнюків найбільші руйнування, найнебезпечніші, у таємницях, релігії, проблеми зі здоров’ям, якщо у цих сферах у Вас є проблеми та слабкості, треба бути обачнішими. … руйнуватиме Вашу життєву філософію, знання, віру, ідеї, прагнення, освіту, надії, релігійність. Але це на краще, на фундаменті руйнувань Ви зможете збудувати нове. Ви будете дуже революційними. … плануйте, тільки серйозно до цього поставтеся, розпочинати нове навчання, нове ставлення до життя, нову віру. Знову, з судами і зарубіжжям треба бути обережнішими, обмани будуть для Вас загрожувати неприємностями.».

З 10-14 листопада сприятливі дні для роботи, здоров’я, кар’єри, цілей.

З 13 листопада до 7 грудня лише дії, цілеспрямованість, наполегливість дадуть хороші результати з боргами, отриманням допомоги від інших, роботою, бізнесом, здоров’ям, хірургічними операціями, психологічним станом.

З 14-20 листопада обережніше зі сварками та травмами на роботі, здоров’ям, таємними скандалами та ворогами.

З 16-21 листопада хороші дні для швидких таємних боргів, кредитів, прохань про допомогу, різного прихованого бізнес партнерства.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – корисна інформація, кульмінації, рішення, завершення чи новий етап. Таємниці, обмани, здоров’я, робота, звички, вихованці.

З 24 листопада до 13 грудня багато інформації, більше хорошої, про важливі відносини та важливих для Вас людей. Громадськість, громадські виступи, зацікавленість у впізнанні інших. Хороший період вести переговори та спілкуватися.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для публічних виступів, важливих переговорів, харизма, вітальність, впевненість у собі.

З 26 листопада до 2 грудня сили для реалізації завдань у роботі, здоров’ї, кар’єрі, для репутації та цілей. Стояти за себе, захищати та допомагати іншим, боротися з ворогами.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Близнюків на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, робота та здоров’я.

З 5 до 24 листопада – інформація для роботи та здоров’я.

З 5 листопада по 6 березня – відносини для багатства, психологічна гармонія.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, важлива інформація, завершення чи новий етап, робота, здоров’я, таємниці.

Гороскоп опубліковано 2 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171