Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Багато сил і активності, цілеспрямованості, наполегливості, дуже хороший гороскоп для Близнюків які творять, бізнесменів, закоханих, спортсменів. Хороший період для відносин. З середини жовтня прискорення в житті. З кінця жовтня поганий період для роботи і здоров’я.

Для Близнюків з гороскопу на вересень 2021 тривають різні періоди. У житті уповільнення, повернення старого, переоцінка з 27 вересня до 18 жовтня.

З 2-14 жовтня для Близнюків гарна вказівка, сила, діяльність, цілеспрямованість, наполегливість для реалізації бізнесу, ідей, само розвитку, наставництва інших, боротьби за правду. Завоювання улюблених, розвитку романів, зрад, будь-якої боротьби за любов. Енергія для творчості. Хороші дні для сварок. Не починайте нове в навчанні, бізнесі, поїздках.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – зростання сил, дій, енергії для Близнюків, нове, новини. Близнюкам любов, творчість, діти, ігри, азарт, розваги. Новий бізнес не починайте. Обережніше з вагітністю, сварками в любові і з дітьми. Хороші дні для руйнувань, ссор, захисту і нападу.

З 7 жовтня до 5 листопада дуже хороший період для відносин, судів, шлюбу, важливого бізнесу і договорів, серйозної любові, початку миру, компромісів. Період почне нові відносини, легко завершити старі, розвинути існуючі. Орієнтованість на відносини. Багато хороших вказівок на віру, реалізацію задуманого, великих змін. Близнюкам харизма, успіх у виступах, просуванні ідей, різного роду спілкування.

Після 11 жовтня легше зміцнювати ідеї, віру, серйозний бізнес, навчання, більше нового в цьому. Період переоцінки, затримок, старого був з травня.

З 13-22 жовтня кращі дні для великих цілей, ідей, результатів для прагнень. Хороші для творчості, судів, спорту, розваг, любові, захисту знань, бізнесу.

З 15-25 жовтня погані дні для боргів, виплат, хірургічних операцій, фізичних і психологічних травм.

Після 18 жовтня швидше почнуть розвиватися великі події в стосунках, судах, бізнесі, вірі, закордоні, навчанні. Період затримок, переоцінки, повернення був з червня.

Після 18 жовтня життя прискоритися, уповільнення з 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – зростання сил, дій, енергії для Близнюків. Важливі новини, результати, завершення або новий етап. Дружба, плани, суспільство, любов, діти, творчість, розваги.

З 28 жовтня до 1 листопада погані дні для роботи, здоров’я, бізнесу, поїздок, репутації, планів, ідей.

З 30 жовтня до 13 грудня активності, сили, реалізація, руйнування для роботи і здоров’я. У періоду багато поганих вказівок, Близнюкам слабкіше, обережність не завадить зі сварками, великими навантаженнями, кількістю завдань. В роботі займайтеся одним складним завданням до завершення, не беріться за маленькі легкі. Займайтеся спортом для здоров’я. Хороші дні для операцій з видалення з 3-9 грудня, косметичних операцій і легкого спорту з 13 листопада до 7 грудня. Ще ці, хороші дні, підходять для вирішення фінансових проблем, розвитку відносин для багатства і на роботі, бізнесу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, само розвиток, віра, ідеали, прагнення.

З 7 жовтня до 5 листопада – хороші відносини.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 4 дні і спад 10 днів – результати, завершення або новий етап у багатьох сферах.

З 30 жовтня до 13 грудня – сили для роботи і здоров’я.

Гороскоп опублікований 2 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,183