Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий для роботи та здоров’я. Нові знання, спілкування, подорожі. Новий досвід, прискорення у житті після 4 лютого. Хороший для кар’єри, статусу, таємниць, відпочинку духовного.

Робота та здоров’я – основні швидкоплинні теми для Близнюків з листопада 2021 та січня 2022 року.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове, Близнюкам більше сил, різкі зміни у вірі, духовному, таємницях. Починання вищого навчання, серйозних знань, закордону, нової життєвої філософії, цілей, прагнень. Обережніше з таємницями, обманами, тим, що дасть втрату репутації та вигнання. До 6 лютого обмеження, розчарування, порушення правил.

З 5-11 лютого сили, цілеспрямованість для роботи, здоров’я, таємниць, обманів, таємної боротьби.

З 7-14 лютого обережніше з роботою та здоров’ям, клієнтами, навчанням, відрядженнями. Дні психологічних фрустрацій, жорстокості, кардинальних вчинків у житті.

З 8-27 лютого чудові дні для кар’єри, статусу, репутації, цілей, таємниць, духовного розвитку, обманів, маніпуляцій, розкриття чужих секретів. Дні для великого та швидкого. Успіх на публіці, у стосунках.

З 8 лютого по 6 березня хороші дні для багатства, боргів, чужих грошей. Добре позичати, вимагати повернути борги, просити про неповернення боргу. Саме час просити про допомогу, позиватися до спадщини, аліментів і всіх чужих грошей. Ще це дні таємниць, кохання, відпочинку, дружби, суспільства, творчості для Близнюків.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інтелектуальний тонус, багато спілкування, новин, публічних виступів, легко вчитися та навчати інших, зросте товариськість. Просувайте ідеї, розповідайте іншим про свої цілі, ідеали, плани. Займайтеся публіцистикою, дипломними роботами, великою інтелектуальною працею. З 23-26 лютого погані дні.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, рішення, завершення чи новий етап. Закордон, поїздки, навчання, знайомства, бізнес, ідеї, спілкування зі знайомими та родичами, багато різних новин.

З 28 лютого по 6 березня небезпека для здоров’я, травм, сварок, роботи.

Пік 2 березня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове. Хороший для роботи, кар’єри, цілей, досягнень, репутації. Для великого.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Близнюків на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, знання, закордон, суди, ідеали, навчання.

З 8-27 лютого – добрі дні для кар’єри та таємниць.

З 8 лютого до 6 березня – добрі дні для чужих грошей.

З 15 лютого по 10 березня – інтелектуальний тонус.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе, спілкування, новини, поїздки, суди.

Гороскоп опубліковано 5 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,420