Все про вагістність
Все про вагістність

Діва-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Діва-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Хіба це пагорб? – Перебила, її Королева. – Бачила я такі пагорби, поруч з якими цей – просто рівнина.
– Ну, ні! Пагорб ніяк, не може бути рівниною, – сказала Аліса. – Це вже зовсім нісенітниця.
– Хіба це нісенітниця? – Сказала Королева і затрясла головою, – Чула я таку нісенітницю, поряд з якою ця розумна, як тлумачний словник!

Якщо серед ваших підлеглих є типова Діва, раджу вам звернути на неї особливу увагу і поступово готувати її до ролі вашого першого помічника.

Правда, поспішаю попередити. У просуванні Діви не слід проявляти квапливість, це лише стривожить її і змусить задуматися про те, що ви не дуже підходите один одному.

Вам не слід, навіть за дуже хорошу роботу, обсипати Діву цінними подарунками. Настільки ж згубна й інша крайність – недооцінка її ділових якостей. Діва завжди точно знає, чого вона варта, і ваша скнарість або марнотратство викличе в ній лише роздратування. Оплата послуг Діви повинна бути строго адекватна її витратам.

Не можна сказати, що для Діви так вже й важливі гроші самі по собі, хоча вона і не цурається їх. Просто Діва боїться бути фінансово залежною від будь-кого і тому прагне забезпечити свою старість. Привид богадільні або ліжка в муніципальній клініці постійно виникає в уяві Діви, гризучи її вдень і вночі. (Хоча для типової Діви, що володіє завидним здоров’ям і стежить за собою так, як не стежить жоден інший знак Зодіаку, така перспектива малоймовірна.) Тому Діва прагне всіляко зміцнити своє фінансове і суспільне становище. Тільки піднявшись на досить високий щабель соціальних сходів і маючи солідний вклад у банку, Діва дозволяє собі трохи розслабитися.

У будь-якій роботі гострий погляд Діви помічає найдрібніші деталі, промахи і прорахунки і негайно, незважаючи на особистості, констатує помилки. Єдине, що може дещо пом’якшити удар, це м’яка, ввічлива і культурна манера, в якій робляться зауваження.

На працівників-Дів, незалежно від статі, завжди можна покластися. Вони володіють яскраво вираженими аналітичними здібностями і бездоганним смаком. Діви – чіткі, швидкі, організовані, точні, гнучкі, розумні і надійні працівники. Вони великі трудівники, зневажають лінь і ніколи не кидають недороблену роботу. У глибині душі вони можуть засудити лінощі навіть свого начальника, хоча, будучи добре вихованими, не висловлюють цього вголос.

Діви найкраще проявляють себе у видавничій справі, на літературному терені, в медицині і фармацевтиці, ресторанному бізнесі, чистій науці, в бюро послуг, банківській та бібліотечній справі.

За роботою Діви не потрібно нагляду. Працюючи самостійно, вона зробить все так само добре, як якби за її спиною стояв десяток перевіряючих. Чим більше у неї відповідальності і самостійності, тим суворіше і критичніше ставиться вона до дорученої справи. На перший погляд, може здатися, що Діва працює повільно. Але це тільки ілюзія. Просто Діва не висловить своєї думки і не зробить остаточних висновків, поки ґрунтовно все не перевірить. А вже тоді «видасть» їх миттєво, недарма її планета-покровитель – Меркурій.

Працівники-Діви незвичайні чистьохи, вони акуратно одягнені, мають відмінну дикцію. Їх робочий стіл завжди ретельно прибраний.

Якщо раптом вам доведеться побачити неохайну Діву в захаращеній, неприбраній квартирі або кабінеті, – це майже завжди безпомилковий знак того, що вона дуже нещасна. (Те ж можна сказати і про Стрільців, коли ви раптом побачите, що він став підозріло точний і акуратний.)

Роблячи зауваження Діві, намагайтеся бути об’єктивним, коротким і доброзичливим. Ні в якому разі не перегніть палицю. Діва швидше за все сама побачила свою помилку і страшно за неї переживає, а зайва критика здатна тільки погіршити становище. Якщо ж зауваження буде зроблено тактовно, вдячна Діва в разі якихось серйозних труднощів перша, без всяких прохань, прийде вам на допомогу.

Діві можна без страху довірити новітнє і складне устаткування; вона освоїть його дуже швидко. Діви воліють працювати в тихому місці, на самоті або з невеликою кількістю співробітників.

Постарайтеся зробити так, щоб у Діви був точний розпорядок дня з певними вихідними днями. Звичайно, іноді вона не відмовиться від понаднормової роботи, але це не повинно стати правилом.

І не забувайте час від часу висловлювати схвалення її роботі; вона цього дуже потребує. Коли ж Діва стане вашою правою рукою, у вас з’явиться надійний заступник, з яким вам будуть не страшні будь-які життєві колізії.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,176