Все про вагістність
Все про вагістність

Діва-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Діва-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Говорити-то ми вміємо, – відповіла Лілія, – було б з ким.

Якщо ваш начальник – Діва, постарайтеся ставитися до нього не дуже суворо. Швидше за все в глибині душі він не дуже спокійний і щасливий. Дів ні в якому разі не можна назвати природженими лідерами. Найчастіше, зробившись начальником. Діва починає розуміти, що їй це, мабуть, не по зубах. Звичайно, бувають винятки, але вони лише підтверджують правило.

Типова Діва – це, скоріше, головний радник короля, ніж сам король, іншими словами, той, хто робить багато чого, залишаючись як би в тіні. Діві краще займати пост голови ради директорів, спілкуючись з певною кількістю добре знайомих людей, ніж президента великої компанії, де йому належить одному вирішувати не тільки виробничі, а й особисті проблеми величезної кількості підлеглих. Для типової Діви це надзвичайно стомлююче заняття, що вимагає більш міцних нервів і товстої шкіри.

До того ж Діва так ясно і чітко бачить окремі деталі предметів, що сам предмет може просто вислизнути з її поля зору, тобто, просто кажучи, за деревами Діва може не розгледіти лісу.

Люди з більш агресивним характером можуть, навпаки, не розгледіти деталей і упустити їх з очей. І ось тут-то Діва просто незамінна: найтонше опрацювання найскладніших проектів, багатих незліченними підводними каменями, буде з блиском нею завершене. Талант Діви проявляється не на публіці, а за робочим столом, в тиші кабінету. Правда, методика їх роботи багатьом настільки незрозуміла, що Дів часто звинувачують в лукавстві, хоча вони такими не є. Швидше навпаки. Навіть якщо для користі справи начальнику потрібно іноді покривити душею, Діва йде на це рідко і з великою неохотою.

Слід сказати, що кілька років подібного щоденного лицемірства, в корені протилежного характеру Дів, доводили деяких з них до сильного нервового виснаження.

Ще один аспект, який бентежить начальників-Дів, – це необхідність часто займатися не справою як такою (до якої всі справжні Діви ставляться з усією серйозністю), а масою непотрібних, на їхню думку, другорядних обов’язків, як-то: зустрічей, проводів, обідів, вечерь і іншої нісенітниці.

Набагато краща ситуація там, де Діва очолює невелику фірму – не більше десятка співробітників. Фірма-гігант і Діва-начальник – речі практично несумісні.

Діва-начальник не потерпить неакуратну, неохайну, необов’язкову секретарку, будь вона хоч диявольськи зваблива.

Якщо ви хочете отримати просування по службі у Діви, будьте завжди точні, швидкі, акуратні, кмітливі. Вислухайте всі його зауваження мовчки, без заперечень і, боронь вас Боже, порівнянь. І найголовніша порада – навчіться працювати без помилок. Тоді й лаяти вас не буде за що.

А загалом, якщо відкинути прагнення вашого боса до досконалості, він зовсім не такий уже й поганий: м’який, добрий, справедливий і уважний. Він зі співчуттям вислухає вас, якщо у вас щось болить, і напевно дозволить раніше піти додому. Зате він ніколи не пробачить вам флірту в офісі, вульгарного макіяжу, занадто відвертих міні-спідниць, розпатланого волосся і неохайного робочого місця.

Що стосується чоловіків-підлеглих, то від них, крім акуратності, потрібні кмітливість і творча активність.

Діва-начальник відмінно знає, хто чого вартий, його не обдуриш. Зате він чесний і ніколи не обдурить тих, хто йому істинно відданий і відмінно працює. Діві-босові не варто брехати, він все одно розкусить вашу брехню раніше, ніж ви встигнете її сплести.

Якщо ви будете ставитися до нього з належним розумінням і повагою, яких він, безсумнівно, заслуговує, ви знайдете в ньому м’якого, тонкого, благородного покровителя. Завжди пам’ятайте про те, що незалежно від сімейного стану він внутрішньо самотній і тому буде дуже цінувати вашу дружню підтримку.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,380