Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


У мене буде пару оголошень, але про це в другому абзаці. Поганими будуть тільки перші дні грудня (до 8, максимум до 11) будуть проблемними, мрійливими, оманливими. Після 8\11 гороскоп буде сприятливим або нейтральним. В цілому останній гороскоп 2018 року, буде хорошим для меншості знаків, а нейтральним для більшості. Місяць буде бідним на короткі періоди, а тривалі тренди почнуться з самого початку грудня і лише повторення того, що вже було. А ось наступний місяць – січень, буде складним і багатим на події.

Оголошення:
– Гороскоп на січень 2019, перших 10 днів січня, я постараюся опублікувати до 23 грудня, а так само загальний гороскоп. Гороскоп на наступний місяць буде дуже багатим на події, періоди і тренди, січень буде оманливим і складним. Радує, що це початок року і багато просто відпочиватимуть.
– З 23 грудня я йду у відпустку, до середини січня.
– Нові правила та ціни будуть в грудні, але кому обіцяла, у тих все без змін.
– Поки з гороскопом на 2019 рік ситуація не ясна, буде лише огляд.
– Через обмеженість особистого часу, на жаль, в загальному гороскопі на грудень не буде «аналізу» подій, що відбулися в листопаді (порівняння подій з гороскопом). Менше буде приділено уваги і астрологічним вказівками (що було і \ або почалося в минулому гороскопі…), те ж саме буде і в загальному гороскопі на січень 2019 – відсутність порівняння подій в грудні. Та й взагалі, я хочу відмовитися від цього розділу в гороскопах. Занадто багато часу йде на це.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на листопад 2018 або раніше

З урахуванням того, що гороскоп виходить майже в зеніті місяці, а так же оголошення зробленого вище (про скорочення цієї частини гороскопу на листопад, грудень і січень), більше деталей зможете знайти в загальному гороскопі на листопад 2018.

Гороскоп на листопад був дуже важливим, було переміщення 2 зовнішніх, соціальних, планет в знаках. Такі переміщення відбуваються рідко. Юпітер перейшов зі Скорпіона в Стрільця (Юпітер змінює своє положення один раз на рік (без деталей). Уран повернувся в Овна, був у Тельці з травня 2018 року, а після повернеться в Тельця в березні 2019 року – ця планета змінює своє положення раз в 7 років (без деталей), поки що він залишиться в Тельці до 2025 року. Це важливі «переміщення», важливі періоди, які зададуть нові тренди.

Піковими періодами в листопаді були 7 і 22 число, перший пік – початок і нове, другий – завершальний і дозволяє розібратися.

З 5 жовтня по 16 листопада період проблемний для нових відносин і нових збагачень, нових дорогих покупок, важливих ділових і особистих угод, переоцінка і затримки. Могло бути повернення до старого і навіть було сприятливо повертатися до старого, але не починати нове.

З 17 листопада по 7 грудня аналогічний період, але тільки щодо знайомих (тих з ким спілкуєтеся або спілкувалися), робочих проектів і обов’язків, навчання і бюрократії, обов’язків і поїздок, здоров’я – теж час для повернення до старого, але не початку нового.

З 11 вересня по 15 листопада було більше енергії у повітряних знаків. А в світі більше енергії і активності в революціях і бунтарстві, активніше були вчені і політики, реформатори, борці за свободу і право. Якраз в кінці цього періоду почалися масштабні мітинги у Франції з жертвами. В Європі люблять відстоювати свої права, але у Франції таких сильних не було давно…

З 31 жовтня по 1 грудня інтелектуальний тонус у вогненних знаків, а в світі схильності до відстоювання своїх ідей і навчання інших, спілкування, міжнародних переговорів, публічних виступів, проповідування ідей і поглядів, навіть крайності в цьому.

З 31 жовтня по 2 грудня більше харизми у повітряних знаків. У світі більше акценту на важливих відносинах, особистих і ділових, хороший період по більшій своїй частині.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року найбільше енергії (особливо духовної та активності духовної) у водних знаків. Може це і не період фізичних навантажень, але період для духовних практик, духовного зростання. Для світу це час активності духовної, відстоювання віри і релігії, духовних практик, духовних бажань. Краще не братися за фізичне навантаження і складні проекти.

Що буде нового важливого в гороскопі на грудень 2018

Місяць буде бідним на тренди, але і негативних трендів буде мало. Всього в останньому місяці року буде 4 негативних тренди, 2 з яких почалися ще в кінці листопада і два інших не надто вже негативні, а скоріше оманливі або індиферентні. Будьте обережніше зі скандалами і відносинами, релігією до 8 грудня, може бути плюс пару днів. На жаль, і сприятливих трендів буде мало, хоча деяким знакам (Скорпіону і Козерігові) пощастило більше. Останнє повторення 2х періодів, які були раніше. Весь 2018 рік був «роком Бабака», багато повторення і повернень старих патернів. 2019 буде швидким роком, більше нового досвіду і менше повернень. Кінець грудня та початок січня, Новорічний День, багато в чому будуть залежати від особистих гороскопів, комусь будуть стабілізуючими, а комусь такі що пригнічують. Важливих і середньострокових трендів в цьому місяці не буде.

Піковими періодами в грудні будуть:
– 7 грудня – пік початку нового, буде агресивним, а може бути лінивим, але точно оманливим і фанатичним. Можуть бути конфлікти релігійні, міжнародні, конфлікти за ідеали, віру, релігію, світогляд, за право і юриспруденцію, за торгівлю, за міжнародне право, нафту. На особистому рівні можуть бути конфлікти з наставниками, учнями, з тими, кого Ви навчаєте або хочете навчити і тими, хто Вас. Все ж в цей період можна почати щось нове або саме по собі почнеться щось нове. Обережніше з обманами і конфліктами.
– 22 грудня – пік кульмінації, буде нейтральним, багато що залежить від особистих гороскопів. Все ж таки постарайтеся завершувати і розбиратися в хвилюючому Вас. На особистому рівні, можна, приділити увагу сім’ї та місцю проживання, нерухомості, домашній обстановці. Це хороші дні для романтичних відносин, творчості, підтримки і меценатства до 23 грудня. На рівні суспільства час приділити увагу патріотизму, якщо чесно не зовсім вже важливий соціальний пік.

З 1 до 13 грудня буде посилення інтелектуального тонусу у водних знаків, особливо для Скорпіонів, час вчитися новому, більше інформації, поїздок, спілкування і новин. У світі це хороший період для вивчення психології, езотерики, сексології, соціології, фінансів, для того щоб докопуватися до суті. Гарний час для політиків, ораторські промови будуть впливати на маси, детективам і банкірам, тими хто досліджує і займається фінансами. До 7 грудня повертайтеся до старого, потім займайтеся новим. Цей період вже був з 10 по 31 жовтня.

С2 грудня по 7 січня більше харизми і почуттів у водних знаків, товариськості, особливо у Скорпіонів. На рівні людей і суспільства цей період посилить еротизм і сексуальність, ревнощі, посилить матеріальні бажання (бажання бути багатими, володіти бажаним, накопичувати), питання боргів (бажання брати в борг). Цей період вже був з 9 вересня по 31 жовтня.

З 13 грудня по 5 січня період підсилює інтелектуальний тонус у вогненних знаків, особливо Стрільців. У суспільстві ці дні дадуть багато новин, публічних виступів, демагогії, інформації і розмов про релігію, міжнародних відносинах, право, пошуку істинні і пропаганди. Гарний час для людей, пов’язаних з суспільством, релігією, юриспруденцією, медициною, навчанням, публіцистикою. Період вже був з 31 жовтня по 1 грудня. Та й весь 2018 був багатим на інтелектуальний тонус у вогненних знаків, про що було багато раз сказано.

Короткі періоди в гороскопі на грудень

З 4 по 7 грудня – мріяння, лінь, бажання хвалитися, зросте схильність до обманів і інтриг. Період ліні і схильність валити все на інших або бути цапом-відбувайлом, з крайності в крайність. Обережніше з любовними романами, духовними прагненнями і містикою.

З 4 по 10 грудня – це ще один період духовних завзять, активності релігійної та езотеричної, містичної. Тепер багато що залежить від особистих гороскопів, буде він сприятливим і дасть зростання, або ж буде негативним і дасть обман. Може бути лінь або фанатизм. Схильність до любовних інтриг, розмитість в бажаннях. У бізнесі, відстоюванні своїх бажань, творчості, сексі, скандали намагайтеся більше концентруватися. Бійтеся фанатичності. У світі можуть бути скандали через релігію, нафту, на тлі загострення обманів і фанатизму.

7 грудня – пік, початок.

З 19 по 22 грудня – перший сприятливий період. Посилення енергійності, впевненості в собі, посилення інтуїції і прагнень до нового, ексцентричних вчинків (особливо щодо іміджу). Хороші дні для вчених і політиків. Непогані дні для публічних виступів і активності. Сприятливі дні для змін.

З 19 по 23 грудня – дні романтики і творчості. Вдалий час допомагати іншим і просити про допомогу. Гарний час для особистих відносин, любові.

З 20 по 23 грудня – багато новин, спілкування, добрі дні для навчання і розширення своїх знань, поліпшення кола спілкування, робочих проектів.

22 грудня – другий пік, кульмінації.

З 23 по 26 грудня – обережніше з інформацією, документами, знаннями. Обмани і неуважність. Схильність до інтриг і маніпуляцій в справах.

З 31 грудня по 4 січня – період на особистому рівні багато в чому залежить від особистих гороскопів. Комусь це буде можливість зміцнити себе, свою репутацію, свої можливості, свою вітальність. Для когось це буде час депресії і розчарування. У ці дні потрібно бути серйозними в починанні нового, обіцянок, законах, хвастощах, показування себе. Намагайтеся бути стриманими. У суспільстві період може бути обмежуючим і депресивним. Хворим на серце потрібно бути уважним.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 19 листопада 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,161