Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Всіх з наступаючим 2018 роком! Загальний гороскоп на січень місяць затримався, але вчасно був опублікований гороскоп на 2018 рік. У грудневих гороскопах для знаків Зодіаку були опубліковані гороскопи по 12 січня, сподіваюся, читачі це помітили. Загальний гороскоп на січень і гороскопи для кожного з знаків Зодіаку будуть коротшими, по-перше вже були описані раніше до 12 числа, по-друге у мене була відпустка, не стежила за новинами в грудні, по-третє січневий гороскоп бідний на події, маса всього на початку місяця і середині. Найбільший акцент місяці на відносини і кар’єру, багато ділових переговорів, мало конфліктів. Періодів в цьому місяці дуже мало.

Що було в минулому гороскопі на грудень 2017

Піковими періодами в грудні були 3 і 18 число, плюс-мінус пару днів.

Найбільше харизми, успіху, зацікавленості у відносинах, фінансах і бізнесі було у вогненних знаків, особливо Стрільців, період був з 1 по 25 грудня.

З 6 листопада по 11 січня період «інформації» та «спілкування» у Стрільців та інших вогненних знаків.

З 3 по 23 грудня період затримок і проблем в справах, повернення старих справ і знайомих.

З 9 грудня по 27 січня приріст сил і активності у Скорпіонів. У світі зросла сексуальність і вимогливість матеріальна до інших.

З 23 листопада по 14 грудня сприятливий час для Скорпіонів, Риб і Раків, щоб вірити, творити, мріяти. У світі це був час сприятливих релігійних змін, духовних, розширення поглядів на життя і творчість.

З 25 грудня по 18 січня – період харизми у земних знаків, так що працюйте над відносинами і бізнесом. Та й для всього Зодіаку це «трохи» «підсилючий» час успіху для репутації, відносин по вигоді.

З 31 грудня по 10 лютого (може бути довше) ще один сприятливий період для Скорпіонів, а тепер ще й для Козерігів (в меншій мірі для Риб і Стрільців), період для змін себе. У світі він вплине на зміни в політиці, духовенство, міжнародних відносинах, питаннях що стосуються філософії (поглядів на життя, справедливості, прагнень).

Не було часу моніторити події в грудні, так що тільки перших два тижні з зворотним аналізом.
І що ми отримали в грудні? З того що помітно

– 1 грудня теракт в Сомалі, більше 500 загиблих. Якраз за 2 дні до першого піку в грудні і з листопада йшов важкий, агресивний, період з кінця листопада до початку грудня.

– 6 грудня Трамп визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. 8 грудня почалося загострення через визнання відносин. Почалися мітинги.

– 11 грудня в Садовської Аравії дозволили кінотеатри, заборона була з 1980 року. Взагалі, поки йшов період впливає на духовний світ (що почався в листопаді) в арабському світі відбулося багато змін по відношенню до релігії, заборонам … А потім ще 16 числа жінкам дозволили водити мотоцикли і вантажівки!

– 28 грудень почалися протести в Ірані. Як я розумію, одні вимагають відставки президента, а інші вимагають відставки духовного наставника країни. Я не зовсім в цьому компетентна. Подивимося у що це виллється, пік в січні був 2 числа, а другий пік буде 18 числа! Я думаю, що до лютого ситуація проясниться. Кого вийде повалений, з урахуванням періоду йде з 31 грудня по 10 лютого (плюс-мінус тиждень) – і того і іншого, так що змін в країні бути і масштабним. Посилення буде після 16 січня, а потім, як я думаю, буде повторення в квітні і вересні. До чого це призведе? До змін. Але хто стане сильніше, президент або духовенство… Не можу сказати. Ймовірно, що вони ще можуть об’єднається проти народу.

Що буде в гороскопі на січень 2018

Місяць сприятливий, напружених довгих і сильних періодів не буде, багато позитивних, сприятливих періодів і трендів. Лише в середині місяця, на жаль, на лунаціі 16 січня, тому несподіваних поворотів подій або дій варто очікувати в середині місяця. А потім знову все буде гладко. З другої половини січня слід бути уважніше, серйозніше і стриманіше з діловими переговорами, поїздками, спілкуванням, документами і різною інформацією, технікою і здоров’ям.

Нових соціальних періодів і трендів в гороскопі на січень 2018 не буде, зовсім! Так що в більшості своїй цей гороскоп буде особистим. Найсильніше будуть акцентовані питання кар’єри, репутації, прагнень і досягнень, дружби. Та й взагалі місяць був багатим на події тільки спочатку і буде в середині, а всі інші дні будуть монотонні і малозмінними, все як люблять Козеріги.

Єдиний напружений період буде з 12 по 17 (можливо плюс 1-2 дня) січня. В кінці місяця, так само буде напружений період з 27 по 30 число, але він буде слабким і буде зачіпати лише «інформаційну» сферу і спілкування, не дуже важливий.

З 11 січня по 1 лютого багато ділової активності у Козерігів, багато переговорів, новин, спілкування, інформації і поїздок, але потрібно бути уважніше з цим всім, час інтелектуальної праці і переговорів. Іншим земним знакам цей період так само посилить інтелект, дозволить краще навчатися, спілкуватися, гарний час писати книги і листи, але теж треба намагатися бути стриманіше і не поспішати.

З 18 січня до 11 лютого харизма, зацікавленість у відносинах, більш вдалий період для матеріальної сфери, заробітку і накопичень, фінансів, активної участі в публічних заходах у Водоліїв в більшій мірі і оновлення, а так само у інших повітряних Знаків (але більше акцент на різних відносинах і зв’язках, а не матеріальний успіх). У соціумі цей час сприятливо для дружби, відпочинку, проведення часу з друзями та різними колективами, в усякому разі сприятливий акцент на цих питаннях посилиться.

Останній тривалий тренд розпочнеться 27 січня до 18 березня, він посилить Стрільців, особливо чоловіків, дасть Стрільцям більше енергії, посилить сексуальність, зробить більш поспішними і агресивними, напористими, схильними повчати інших і більш жваво відстоювати свої ідеї, реалізовувати бажання. Для інших вогненних знаків цей період теж дасть фізичних сил і енергії.

Пікові періоди в січні
– перший пік був 2 січня, плюс-мінус пару днів (ймовірно торкався і останні день-два грудня). Він був кульмінаційним, завершальним, приносив усвідомлення і розуміння, бажання діяти, так в цілому багато бажань і емоцій. Особливо в кар’єрі, відносинах, сім’ї та фінансах. Був дуже сприятливий.
– другий пік буде 16 січня, плюс-мінус пару днів, теж багато бажань, нового, новин і звісток, можливостей, період старту. Багато акценту на відносинах і фінансах в особистих гороскопах. Пік принесе несподіванки, складно сказати хороший він чи поганий, але стрімкий і перевертаючий, багатий на егоїзм і ексцентризм. Можуть бути несподівані бажання і вчинки, а можуть бути і зовнішні зміни. Зросте агресивність і поспішність, особливо в матеріальних питаннях і відносинах.

Короткі періоди і тренди в гороскопі

З 12 по 15 (17 число) – випадає відразу маса трендів і 3 періоди, які будуть посилені другим піковим періодом 16 числа. Намагайтеся в цей час не поспішати з поганим пов’язаним з відносинами, наприклад розрив відносин або вимогами негативними до ділових партнерів. У ці дні не бажано здійснювати поспішні покупки, але бажання будуть для них. Можуть виникнути бажання інтриг або швидкі закоханості. В цей час посилиться егоїзм і ексцентризм, бажання показати себе, бажання привернути до себе увагу і хвастощі. Можуть бути травми і скандали. Небезпека небажаної вагітності, вагітним слід бути обережніше. Серйозніше ставтесь до ділових переговорів і будь-якої інформації.

З 24 по 27 січня – сприятливий час для навчання і торгівлі, ділових переговорів, розширення своїх знань і контактів, поїздок, поліпшення і більш глибокого розуміння всього цього. Непоганий період для незначних медичних процедур. Вдалий час для перегляду своїх звичок і обов’язків, відродження їх або позбавлення.

З 27 по 30 січня – навпаки, час поспішності і поверхні, малодумства, в стосунках і переговорах, контактах і торгівлі, поїздках, навчанні та спілкуванні, вирішенні питань зі здоров’ям і обов’язками, звичками. Велике інтелектуальне навантаження і неуважність. Не раджу проводити важливі переговори або працювати з великим об’ємом інформації, яку потрібно аналізувати. Найкраще займатися різною дрібницею в роботі.

Ось і все, січень найбідніший місяць на слабкі періоди і тренди.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп Опубліковано 6 січня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,421