Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива вказівка з 3 червня до кінця липня або початку серпня 2020


З 19 березня до кінця 2020 року, дуже важлива і сильна вказівка, перший пік якої був з 19 березня до середини травня. Зараз буде другий пік, з 3 червня до 25 липня або початку серпня. Буде ще один раз восени, сильніше. Її якостями будуть: масштабність, кардинальність, розширення, експансія, відродження, зміна, усунення. Вказівка буде мати різне значення для кожного знака Зодіаку і людини, він важливіше і сильніше буде для світу, суспільства, держав, ніж для персон. У гороскопах на місяць, на сайті, вона описано для знаків Зодіаку. Наразі є ймовірність повернень весняних тем.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку – нейтрально. Вплив буде сильний на ідеї, ідеологію, ідеали, віру, релігію, знання, ставлення до життя, життєву філософію, кар’єру, цілі в житті, силу волі. У цьому будуть зміни, але які залежить від особистих гороскопів. Використовуйте потенціал періоду для усунень і розширень.

– Світ. Для світу це вказівка має більш важливе значення. Марфа Бомбушкар в своєму гороскопі на 2020 рік писала про це: «для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади». Потерплять зміни державні системи, інститути влади, міжнародні відносини. Вказівка зачіпає абстрактні рівні життя, при цьому вона буде кардинально і масштабно їх змінювати. Ця вказівка не впливає на економіку, але впливає на державу і державний лад, міждержавні відносини. Має вплив на релігію і колективні ідеали. У зв’язку з нинішніми подіями, ймовірно, що буде невелике повторення вірусу або уповільнення. А вже восени посилення вірусу.

Автор: A. S. – 02.06.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,432