Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Стрільцю з 7 жовтня – 5 листопада 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Стрільця з 7 жовтня до 5 листопада. У 2021 році транзит Венери по Стрільцю хороший. Краще Овнам, Левам, важливий Стрільцям, любов, харизма і привабливість, товариськість, допомога і захист інших, віра, впевненість, удача в громадській активності. Транзит Венери в Стрільці дуже сильний для цього знака, в 2021 році він хороший, добре посилено, для відносин і багатства, любові, судів, партнерства, будь-якого бізнесу, інвестицій, покупок, гармонія в саморозвитку, житті, вірі, справедливості, навчанні, успіх у суспільстві. Жінкам Стрільцям транзит Венери в 2021 році хороший для зміни зовнішності і стилю, привабливості, упевненості в собі.

Найважливіші вказівки, аспекти: відсутні. Дуже багато коротких хороших.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, хороший для відносин по бізнесу, навчання, закордону, розвитку себе матеріально і духовно. Справедлива, чесна, влучна оцінка відносин, багатства і всього з цим. Добре стартувати, оновлювати, розвивати, розривати відносини з інакодумцями, суперниками, учнями, наставниками, іноземцями. Хороший для особистих відносин, їх оцінки. Відповідний для чесних судів. Знаходити компроміси злегка складно, але легко просувати свої ідеї і прагнення, виступати, наставляти. Інтерес до віри, релігії, прагненням. Легкі, швидкі, романи, флірт. Важливий транзит для відносин з іноземцями та іншими культурами, приємно, вдало, легко для бізнесу, закордонних поїздок, розвитку будь-яких відносин, інтерес до пізнання нового. Вдалі витрати на закордонне, саморозвиток, справедливість, прагнення. Задоволеність особистими і бізнес відносинами. Багато хороших коротких вказівок дадуть успіх, розширення, зміцнення, новизну, прискорення. Важливий період для тих, хто працює з закордоном, навчанням, справедливістю, торгівлею, просуванням ідей, релігійними організаціями.

Світ

До транзиту Венери по Стрільцеві, був поганий транзит Венери по Скорпіону в 2021 році. Транзит Венери по Скорпіону погано подіяв на економіку, транзит Венери по Стрільцеві слабо поліпшить цю ситуацію. Наступний поганий період для економіки з кінця жовтня, з середини листопада додасться повторення поганої вказівки для економіки і суспільства (була навесні 2020 року, з зими 2020 до літа 2021). Листопад-грудень вирішальні місяці для світової економічної кризи, наступні погані вказівки на лютий 2022. Якщо все вірно, по завершенню періоду крутий з крайністю перепад в економіці, близько 5 листопада.

Транзит Венери по Стрільцеві в 2021 році хороший для міжнародних відносин, гармонія, відхідливість в сварках, слабкі скандали, чесні суди. Багато міжнародної підтримки, допомоги, наставництва. Транзит важливий для міжнародних відносин, міжнародного бізнесу, судів всередині країн та міжнародних, релігійних інститутів, навчальних організацій вищого рівня (університети, інститути і тд.). Добре вплине на все це. Період добре вплине на економіку, але слабо, побічно через відносини між країнами, суди, міжнародний бізнес. Своїми добрими вказівками Венера в Стрільці дасть віру суспільству в хороший розвиток економіки. Важливий період для міжнародного бізнесу, міжнародних відносин. Для ринків хороший.

Автор: A.S. – 07.10.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,379