Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Скорпіону з 10 вересня до 7 жовтня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Скорпіона з 10 вересня до 7 жовтня. У 2021 році транзит Венери по Скорпіону поганий. Краще Ракам і Рибам, важливий Скорпіонам, любов, харизма і привабливість, товариськість, чутливість, ревнощі. Транзит Венери в Скорпіоні дуже сильний для цього знака, погане посилено, для відносин і багатства, оцінка любові і відносин, багатства, інвестицій, покупок, ревнощів, використання інших, маніпуляцій, зрад, неетичних вчинків. Жінкам Скорпіонам транзит Венери в 2021 році поганий, ексцентричні прояви жіночності, незадовільні зміни зовнішності, проблеми з упевненістю в собі, відкладіть зміну зовнішності і стилю, обережніше з фліртом.

Найважливіші вказівки, аспекти: відсутні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, поганий час для тих які дають і забирають багатство відносин, розділ майна, спадщина, борги, витрати, податки. Стартувати, оновлювати, розвивати, розривати відносини з боржниками, кредиторами, інвесторами, тими хто дає і забирає багатство треба обережно. Проблеми, розчарування, обмани, обмеження в таких відносинах. В тих що дають багатство відносинах використання інших з ймовірними поганими результатами. Складно знаходити компроміси. Зросте використання флірту, обманів, маніпуляцій тими, від кого хочете отримати підтримку. Витрати на бажання, плани, треба призупинити або не поспішати. Незадоволеність особистими і бізнес відносинами. Поганий період для нових боргів, судових розглядів по боргах, отримання спадщини, пошуку компромісів в розділі майна з колишніми партнерами. Багато поганих вказівок на фінансові проблеми. Проблеми з особистими відносинами дадуть ревнощі, зради, маніпуляції. Важливий період, поганий, для тих, хто працює з чужими грошима, кредиторів, інвесторів, фінансистів, банкірів та інших.

Світ

Період дасть важливість для кредитно-фінансових відносин всередині країн та міжнародних, судів, суперечок. Важливий період для економіки світу, міжнародних фінансових, боргових, відносин. Період поганий, прямо впливає через обмеження, зростання негативного, раптові зміни тенденцій в економіці світу, в фінансах, процентних ставках, зростанні витрат, проблем з кредитами і боргами. Важливий період для кредитів, боргів, витрат. Для ринків гірше початок і середина. Венера в Скорпіоні дасть інтенсивний ринок, багато ризику, транзит в 2021 році дасть руйнування, проблеми економічно-соціальні. Проблеми від суспільства (революції, збурення), наук і технологій, енергетики.

Автор: A.S. – 11.09.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,167