Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінка-Водолій – особлива жінка, і чоловік їй потрібен особливий. Правда, деякі кажуть, що вона – фатальна жінка, якій потрібен дуже терплячий чоловік. Напевно, Телець, адже сверхтерплячість – одна з його чеснот.

Особистість жінки-Водолія унікальна, а для багатьох з нас унікальний – значить особливий. Для знаків Землі «унікальний» зазвичай означає – фатальний, дивний, неймовірний. Різниця лише у визначенні, а суть в тому, що ця жінка незвичайна. Вона інтригує чоловіка-Тельця, оскільки вона таємнича. Це не таємниця, яку він відчуває навколо жінки-скорпіона, не розуміючи, порочна вона або чиста, холодна або тепла. Загадка цієї жінки, керованої Ураном, в тому, чи є ця жінка реальністю. Це заворожує його.

Навколо неї панує та особлива атмосфера, яку складно визначити. І це так природно, адже вона народилася під знаком Повітря. Наприклад, коли вона починає пропозицію і зупиняється на півслові … або звертає свій погляд вдалину, коли він говорить їй: «Я люблю тебе» … або коли їй важко пригадати його ім’я – щось в цьому роді. Пізніше Телець виявить, що насправді вона була в сьогоденні і прекрасно все усвідомлювала. Вона не прогавила жодної подробиці. Її удавана неуважність лише знак того, що її розум трохи попереду того, що відбувається і їй трохи нудно. Водолій може бути тут чи там, але тут або там – все одно вона далеко. У неї є свої правила і щодо любові, і у відношенні всього іншого, і вона вірна їм. Саме ці якості чесності та цілісності притягують Тельця до дівчини-Водолія і навіть, змушують його напрочуд часто терпіти те, що суперечить його нахилам. Він розуміє, що вона одна з небагатьох, що залишилися в світі чесних людей. Одна з тих моральних і надійних людей, на яких можна покластися. Але тут краще зупинитися.

Так, вона постійна в своїх намірах – вона, як і Телець, народилася під Постійним знаком. Вона, при всій її оманливій невизначеності, теж чудовий організатор і так само, як і він, економна. Їй подобаються антикварні речі (які він часто ламає), і вона береже всяку нісенітницю, яка страшенно дратує Тельця. Він може насолоджуватися традиціями минулого і добре зробленої меблями, створеної справжніми майстрами, але він ніколи не розумів цих тендітних витончених предметів антикваріату, які розсипаються, коли на них сідаєш. Телець, який провалився крізь сидіння стільця вісімнадцятого століття, здатний схопити стілець, який завдав йому образу, і розкришити його на друзки, кришиться одночасно і її почуття: «Щоб я цей тра-та-та (лайливі вирази прибрані) мотлох більше не бачив! Ти стільки витратила на цю тра-та-та річ! На ці гроші можна було купити цілий будинок міцних, гарних меблів. Я хочу мати в цій кімнаті, в цьому самому кутку, крісло-гойдалку – й коли я повернуся з роботи, краще, щоб воно там було, навіть якщо тобі доведеться тягти його з магазину на собі! »

А що потрібно відповісти на це жінці-Водолію? Вона може сказати що-небудь настільки незрозуміле, що він мовчки дивився на неї. Потім раптово, без попередження, вдаряють грім і блискавки Урана: «Неси свій тра-та-та стілець додому на своєму горбу! Сам. А я завтра їду на дачу одна, і не дзвони мені, я сама подзвоню, якщо, мені захочеться, чого, ймовірно, не відбудеться! »Вона грюкає дверима і відправляється в нікуди – щоб« спокійно »все обміркувати. Ось такого повороту можна очікувати, якщо посварилися ці два Постійних знака.

Нагадаємо, що неспокійна вібруюча енергія загострює їхні відносини. Їм обом слід усвідомлювати, що будь-який з них може вибухнути тоді, коли цього найменше очікуєш. Телець сам буває цим шокований – просто тому, що напади люті трапляються з ним дуже рідко. Водолій частіше дивує своїм гнівом інших – хоча б тому, що нею править Уран, а все, що відбувається з відома цієї планети, трапляється без попередження.

Вона повернеться додому хвилин через п’ятнадцять і принесе йому подарунок, пропонуючи цим мир. Може бути, це буде бездомний щеня, якого вона знайшла на вулиці. Якщо щеня тепле, м’яке і ласкаве, її Телець, ймовірно, розтане, обійме їх обох і скаже, що щеня може залишитися у них, але тільки якщо вона пообіцяє, що буде за ним дивитися. І світ знову буде відновлений …

І Водолій і Телець обожнюють зберігати мотлох старих спогадів, причому Бик буде вперто заявляти, що в цьому є розумна користь. Це не так, але якщо він так вважає … Так як обидва вони Постійні знаки, обидва можуть накопичити в собі багато зайвого.

Коли справа доходить до такої якості, як надійністю Водолій стає серед Постійних знаків білою вороною.

Вона буде намагатися тримати слово і докладе Геркулесові зусилля, щоб не спізнюватися на зустрічі. Вона не відмовиться від своїх переконань, і це гідно захоплення. Але її ексцентричність в одязі і манерах, зигзаги її поведінки, її несподівані «відключки» і сюрпризи, від яких отримує задоволення вона, а не ви, кажуть про надійність найменше.

Телець в більшості випадків звичайний, його поведінка передбачувано, він не любить ні «зигов», ні «загово», і навіть його злий ворог не зміг би назвати його ексцентричним. У душі він конформіст, ось чому наближення Епохи Водолія приводить його в тихе, але повне відчаю хвилювання. Хто впорається із цією божевільною молоддю, сексуальною революцією, бунтами, протестами проти нашого уряду, з людьми, бігаючими голяка, і з жінками, нерозважливо думають, що вони рівні чоловікам, хоча будь-який хороший курс анатомії доводить, наскільки це смішно. Тому Телець, думаючи про сьогоднішній день і турбуючись про свою власність, так розраховує знайти чесну людину. Або в крайньому випадку чесну жінку.

Йому на очі попадається дівчина-Водолій, і він думає, що пошук закінчений. Але що робити з її ексцентричністю? Її вбрання, її особлива зачіска, її дивні заяви і співчуття до тих ненормальним на вулицях … Може, вона просто жінка і не дуже розуміє, що відбувається навколо? Може, він потрібен їй як захист? Я не буду заперечувати, що їй, можливо, потрібен захист. Але врешті-решт, час Водолія – ​​це її Час, і сама вона, будучи Водолієм, знає, що немає необхідності підкорятися чогось, якщо ти цього не хочеш. Вона завжди була задоволена тим, що живе біля моря, не критикуючи тих, хто віддає перевагу гори. Вона завжди носила таку зачіску, яка подобалася їй, стриглися чи її друзі налисо або носили коси. Чи варто турбуватися про те, що діється навколо, якщо це тільки початок тієї славної нової епохи, де кожен буде самим собою – консерватором чи лібералом, босим або взутим, буде носити довге волосся або коротку стрижку. Це означає: живи і не заважай жити іншим.

Останню частину чоловік Телець зрозуміє. Він цілком готовий жити і не заважати іншим, адже ніхто не забороняє йому трохи побурчати, коли щось його не влаштовує. Важливо тільки не висміювати особисті переконання іншого, а у пар чоловік Телець і жінка Водолій таке трапляється.

Фізичний потяг у Водолія ніколи не буває таким же сильним або глибоким, як у Тельця.

Її схильність до абстрактного поширюється і на її сексуальність, а оскільки в цьому у Тельця немає нічого абстрактного, це може викликати у нього безсоння. У ній більше цікавості, ніж чуттєвості і еротики. У неї складний погляд на любов – занадто «повітряний», у нього – земної і простий. Однак в теплій, люблячій натурі Тельця є щось, що зігріває її душу. А в її відкритій і чесній любові є щось, що викликає в чоловіку-Тельці ніжне терпіння, яке тільки робить його сильніше.

Яка б любов ні оточувала цього чоловіка, йому завжди хочеться більшого. Як би не була віддана йому жінка-Водолій, вона змушена ділити свою любов між ним, друзями і всім людством взагалі. Іноді цим двом людям здається, що в їх відносинах недостатньо любові. Її і не буде, якщо ти тільки береш. Якщо ти вмієш віддавати, її багато – невичерпний запас!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170