Все про вагістність
Все про вагістність

Сервіси. Гороскоп на 2017 рік. Допомога на сайті. Закриття безкоштовних консультацій 2016


Доброго дня. Сподіваюся, що це не останній запис в цьому році. Але, про всяк випадок, всіх з наступаючими святами і Новим роком 2017, до якого залишилося так мало часу. А тепер парочка важливих оголошень! Прочитайте уважно, в короткому варіанті вони будуть опубліковані на моїх сторінках у соціальних мережах.

Сервіси

Знову, в Інтернеті з’явилися сервіси, які пропонують за СМС «Гороскоп від Марфи Бомбушкар» або «Гороскоп на 2017 рік від Марфи Бомбушкар». Мені про це повідомили люди, які «замовили» такі послуги. Їм навіть відповіді на них не прийшло, але грошей зняло 1000 рублів, це 15-16 $. Могли б хоч надіслати «Все буде добре, але Ви тримайтеся!».

У мене такого немає! Всі мої гороскопи доступні на двох сайтах – http://goroskop2.com/ і https://goroskop2.com.ua/ – на сайтах гороскопи безкоштовні і нічого я не вимагаю.

Люди, не ведіться на це! Це повторення старого.

Гороскоп на 2017 рік для знаків Зодіаку

Гороскопу на 2017 рік не буде, для знаків Зодіаку – 1000% і не шукайте, якщо десь і опублікують від мого імені – це не моя праця. Причини ті ж, що і в минулому році – годиновартість не співвідносяться з прибутковістю. В цьому році (2016) курс рубля навіть нижче.

Може бути, якщо під час відпустки буду вільною, напишу загальний гороскоп. Але особливих, прям таки кардинальних змін в 2017 році не буде, крім 1ї. Будуть складні і прості, хороші періоди, будуть всякі «текучі» події, стрімкі. Але зірки не поміняють розташування в знаках Зодіаку, крім Юпітера. А ось в 2018 році буде багато змін… З кінця 2017 року. Розумію, що 2018 рік потрібно буде прокоментувати.

Допомога на сайті

У мене буде заступник \ помічник \ асистент і швець і жнець і на трубі дудец.

Людина під ім’ям – A.S. (Support)

Допомагатиме мені в роботі над сайтом, поки не знаю, чи захоче він давати консультації. Але в його обов’язки входитиме спілкування, модерування повідомлень (ну дуже багато спаму приходить), повідомлення мене і деяка допомога. А найголовніше – питання \ коригування до повідомлень користувачів, дуже багато питань ставлять в «не тих місцях» і часто питання без даних, якщо питання поставлене «невірно», він буде про це повідомляти. Я вважаю, це дозволить заощадити час мені і користувачеві, який може витрачає хвилини життя на перегляд сторінок.

Закриття коментарів для запису безкоштовних консультацій 2016

Наступного тижня, 19 грудня, я закрию коментарі до запису в якому давала відповіді на питання. Постараюся дати відповіді на вже існуючі питання, коротко і по ділу, можливо на щось відповім після НГ. І, ймовірно, на найстаріші питання відповіді давати не буду.

Новий запис буде створена після 10 січня, в ньому знову буду давати відповіді по можливості. До тих пір, поки не буде створена нова сторінка, у всяких «записах» я відповіді на особисті питання стосовно консультацій давати не буду.

Всього доброго.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,170