Все про вагістність
Все про вагістність

Ретроградний Меркурій в Терезах з 27 вересня до 18 жовтня 2021 року


З 27 вересня до 18 жовтня 2021 року Меркурій буде ретроградним в Терезах, впливова вказівка, для людей багато що залежить від персональних гороскопів, діюча для світу. Сильний вплив на всі види інформації та її передачу, сильно впливає на: документи, інформацію, транспорт, комунікацію, навчання, угоди, всі види бізнесу і справ. Старт нового краще відкласти.

Найважливіші вказівки, аспекти: хороші з 30 вересня до 6 жовтня; посилення з 9-10 жовтня.

Обивателі

Завжди

Ретроградний Меркурій впливає затримкою, поверненням, затримками, переоцінкою для існуючого і нового. Впливає на багато сфер. Документи, бюрократію, будь-які види інформації та комунікації (листування, дзвінки, розмови), навчання і курси (підвищення кваліфікації та знань, самонавчання), роботу (завдання і обов’язки, клієнтів, співробітників). Обчислювальну техніку (комп’ютери, мобільні телефони, калькулятори і подібне) і знаряддя праці (те, що Ви використовуєте в роботі). Знайомства і знайомих (відношення не надто важливі), сусідство, родичів. Всі види транспорту, поїздки і все з ними пов’язане. Фізичне здоров’я – загострення хронічних захворювань, повернення старих не пролікованих хвороб. Старт нового краще відкласти в темах: завдань (робочих обов’язків \ угод з новими клієнтами), дорогих покупок, підписання та оформлення важливих документів, поїздок і відряджень, навчання, переговорів, кореспонденції, набуття техніки і знаряддя праці і пов’язаного з цим. Бажано повернутися до старого. Отримайте додаткову інформацію, старі «новини», знання, переоцінка їх можливість дізнатися більше і глибше. Це період перероблення та відродження, аналізу, що вже є або було. Використовуйте можливості проаналізувати старе, переоцінити, переробити, завершити. Якщо почнете нове зараз, тоді результати будуть незадовільні, в майбутньому потрібно буде переробляти, тривала затримка результатів і завершення. Підвищується ймовірність повернення старого або необхідність повернутися до старого, перероблення та повторне завершення. При оформленні документів, поїдок, покупок і переговорах потрібно бути уважними, не поспішати, перевіряти все, концентруватися. Нові знайомства, переговори і домовленості безрезультатні або не дадуть бажаних результатів (у всякому разі не в той час, на яке були заплановані).

У цей раз

Меркурій буде ретроградним в Терезах з 27 вересня до 18 жовтня 2021 року, що дасть переоцінку, більше інформації, повернення, уповільнення, зупинку в новому для всіх важливих відносин. Важливих ділових відносин, початку бізнесу і його розвитку, переговорів, існуючих договорів. Шлюбу, шлюбних контрактів, знань про дружину чи чоловіка, домовленостей всередині шлюбу. Судів і відносин з ворогами. У цьому можна відродити комунікацію, повернутися, пере домовитися про інші умови. Легко завершити старі переговори щодо відносин, конфліктів, судам.

Рекомендую завершувати почате минулої ретроградність Меркурія, Меркурій був ретроградним в Близнюках з 30 травня до 23 червня 2021 року.

Світ

Завжди

Нові договори і переговори (всередині країн та міжнародні) не дадуть результатів, або ж їх результати будуть в неблизькому майбутньому, буде необхідність повторних домовленостей і переговорів. Будь-які переговори будуть просуватися дуже повільно. Повернення до старих угод або переоцінка існуючих. Проблеми з транспортом і будь-якими видами комунікацій, від затримок до поломок. Проблеми з електронікою, комп’ютерами, всієї «розумної» технікою. Проблеми зі зберіганням інформації, будь-якого виду. Уповільнення ринків, переоцінка ринків.

У цей раз

Повернення старих переговорів, їх перероблення, у великого бізнесу, всередині країн та міжнародних. Повернення старих зв’язків, обговорення старих союзів, спільних справ. Завершаться старі переговори, оформлення договорів, в яких раніше не могли знайти компромісів. Вдалі завершення старих договорів, переговорів щодо протистояння. Безрезультатні, із затримкою, будуть розпочаті нові договори, переговори, угоди, домовленості про судах.

Автор: A.S. – 26.09.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,427