Все про вагістність
Все про вагістність

Меркурій буде ретроградним, в Близнюках, з 30 травня до 23 червня 2021 року


З 30 травня до 23 червня 2021 року буде ретроградним Меркурій в Близнюках, впливова вказівка, для людей багато що залежить від персональних гороскопів, для світу його її буде важливішк за інші ретроградності Меркурія в цьому році. Сильний вплив на всі види інформації та її передачу, сильно впливає на: документи, інформацію, транспорт, комунікацію, навчання, угоди. Старт нового ліпше відкласти.

Найважливіші вказівки, аспекти:

– Погана вказівка по 9 червня.

Обивателі

Ретроградний Меркурій впливає затримкою, поверненням, переоцінкою для існуючого і нового. Впливає на багато сфер. Документи, бюрократію, будь-які види інформації та комунікації (листування, дзвінки, розмови), навчання і курси (підвищення кваліфікації та знань, самонавчання), роботу (завдання і обов’язки, клієнтів, співробітників). Обчислювальну техніку (комп’ютери, мобільні телефони, калькулятори і подібне) та обладнання для праці (те, що Ви використовуєте в роботі). Знайомства і знайомих (відношення не надто важливі), сусідство, родичів. Всі види транспорту, поїздки і все з ними пов’язане. Фізичне здоров’я – загострення хронічних захворювань, повернення старих не пролікованих хвороб. Старт нового краще відкласти в темах: завдань (робочих обов’язків \ угод з новими клієнтами), дорогих покупок, підписання та оформлення важливих документів, поїздок і відряджень, навчання, переговорів, кореспонденції, набуття техніки і знаряддя праці і пов’язаного з цим. Бажано повернутися до старого. Отримайте додаткову інформацію, старі «новини», знання, переоцінка їх можливість дізнатися більше і глибше. Це період перероблення та відродження, аналізу, що вже є або було. Використовуйте можливості проаналізувати старе, переоцінити, переробити, завершити. Якщо почнете нове зараз, тоді результати будуть незадовільні, в майбутньому потрібно буде переробляти, тривала затримка результатів і завершення. Підвищується ймовірність повернення старого або необхідність повернутися до старого, перероблення та повторне завершення. При оформленні документів, поїздках, покупках і переговорах потрібно бути уважними, не поспішати, перевіряти все, концентруватися. Нові знайомства, переговори і домовленості будуть нерезультативні або не дадуть бажаних результатів (у всякому разі не в той час, на яке були заплановані). Цього разу Меркурій буде ретроградним в Близнюках, що посилить всі ці якості на ці сфери.

Світ

Нові договори і переговори (всередині країн та міжнародні) не дадуть результатів, або ж їх результати будуть в неблизькому майбутньому, буде необхідність повторних домовленостей і переговорів. Будь-які переговори будуть просуватися дуже повільно. Повернення до старих угод або переоцінка існуючих. Проблеми з транспортом і будь-якими видами комунікацій, від затримок до поломок. Корекція ринків, уповільнення ринків, переоцінка ринків. Меркурій буде ретроградним в Близнюках, що для світу, як і для людей, посилить всі ці якості на ці сфери.

Інше важливе

16 червня 2021 року заплановано переговори лідерів США і Росії. Результатів від переговорів не буде, якщо вони пройдуть, чи будуть занадто пізно. Історичний приклад: в минулому були переговори між Трампом і лідером КНДР, під час ретроградного Меркурія, домовленості залишилися безрезультатними.

Автор: A.S. – 31.05.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,392