Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць у знаку Скорпіона – 27 квітня 2021 року


Повний місяць 27 квітня, пік плюс-мінус 3 дні, в знаку Скорпіона. Найбільш сильний і важливий вплив на Скорпіона й Тельця, на другому місці Водолій і Лев. Можливо, Водолій потрапляє в першу двійку. Енергія знакам стихії Води і Землі. Детальні вказівки всім знакам Зодіаку в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для сформованих ситуацій, кульмінації, бажання і емоції, важливі відомості, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік непередбачуваний, швидкий розвиток всіх подій, крайності. Важливий для економіки, багатства обивателів і світу, сексу, наукових досліджень, смерті.

Обивателі

Емоції з крайнощами, в’їдливі, глибокі, різкі зміни їх і розвиток. Велика активність фізична і емоційна. Настрій песимістичний, перепади будуть приводити до осяянь і думкам про майбутнє. Бажання сильні, реалізація тільки на імпульсі. Для обивателів повний місяць в Скорпіоні впливає на секс, смерть, психологічні трансформації, операції, борги, виплати, результати для багатства і багатство в цілому, містику, дослідження бажаного. Розберіться зі своєю сексуальною сферою, несподіваний досвід і порушення табу. Подумайте про операції та психологічний стан, працюйте над цим не поспішаючи. Розберіться, дізнайтеся більше, приймайте рішення по доходах і видатках. Більше уваги приділіть доходам від інших і витратам. Постарайтеся дізнайтеся більше про борги, як повернути борги, отримати спадок, підтримку, аліменти, відсотки. В борг не беріть. З інвестиціями, покупками, накопиченнями, різними витратами не поспішайте. Досліджуйте важливе для Вас, робіть бажані дослідження.

Світ

Для світу це повний місяць в Скорпіоні і наступний молодик в Тельці будуть важливими для світової економіки. З повним місяцем в Скорпіоні – несподівані новини, повороти, прискорення. Світ несподівано зрозуміє в якому стані перебуває економіка, в якому стані знаходяться ринки, фонди, борги. Неприємні неочікувані новини, швидкий розвиток трендів, кульмінація на лунацію в Скорпіоні. На повний місяць в Тельці – новий розвиток, нова реальність. В цей пік, імовірна, економічна “революція”, непередбачувані руйнації в світовій економіці. Є вказівки на кульмінації революцій в суспільстві (якщо ці революції вже відбуваються). Крайність волатильності на фондових ринках, інвестиційних проектах, боргів корпорацій і держав, боргів у населення. Важливим пік буде для науки, досліджень, важливіше для психології та медицини. Важливі події, кульмінації і новини, про смертність в світі, її впливу на суспільство і економіку – вони змінять ставлення до економічних прогнозів. Смерті громадських лідерів, революціонерів. Сексуальні скандали, зміни сексуальної сфери, сприйняття сексу в суспільстві.

Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19)

Важливий пік, посилить Ковід. Про важливість цього піку я писав в описі повного місяця знаку Терезів від 27 березня 2021 року. Це новий етап для Ковіда, новини про це дізнаємося вже на початку травня. Сильний вплив на економіку і маси, смертність. У травні Юпітер перейде в знак Риб – це одна з вказівок на нові ізоляції, про що я писав в “Гороскопі подій на 2021 рік“.

Автор: A.S. 26.04.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,166