Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць у знаку Терезів – 28 березня 2021 року


Пік, повний місяць 28 березня, пік плюс-мінус 3 дні, в знаку Терезів. Найбільш сильний і важливий вплив на Терезів і Овна, на другому місці Козеріг і Рак. Енергія знакам стихії Вогню і Повітря. Детальні вказівки всім знакам в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для сформованих ситуацій, кульмінації, бажання і емоції, важливі відомості, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік хороший, активний, кардинальні рішення і результати з подіями. Важливий для взаємин і відносин. Важливий для обивателів і світу.

– Обивателі. Різкі злети емоцій, діяльності, активності, будуть змінюватися пасивними і компромісними бажаннями, перепади від активності до пасивності, егоїстична поведінка буде змінюватися компромісними бажаннями. Перепади настрою від оптимізму до реалізму. Хиткі бажання і сильні, швидкі, кардинальні дії. Для обивателів велике значення для відносин, сварок, компромісів, конкуренції, суперництва, ворожнечі. Розберіться в бажаннях про відносини, усвідомте свою поведінку і поведінку інших, що даєте і що отримуєте, хто Ви і які відносини. Проявіть себе, дійте. Приділіть увагу партнерам, ворогам, шлюбу, серйозній любові, судам, сварка, важливому спільному. Підведіть підсумки для завершення або продовження, усвідомлюєте важливе.

– Світ. Для світу пік так само буде важливим для відносин, теми міжнародних відносин, відносин між громадянами і владою. Лідери зможуть усвідомити, що хочуть люди, що хочуть інші. Саме повний місяць вказує на скандали, тільки з його початком воно їх послабить, дії будуть з компромісами, пошук компромісів. Скандали і вчинки будуть кардинальні, значимі. Важливі звістки про лідерів, глав держав, громад, спільнот, перших людей країни, суспільства, світу. Завершення договорів, переговорів, воєн – різних важливих відносин або новий етап. Важливими будуть рішення судів.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Ще одна кульмінація. Нічого особливого. Пік, повний місяць в Скорпіоні в кінці квітня – це буде важливим.

Автор: A.S. 27.03.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,187