Все про вагістність
Все про вагістність

Овен-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Овен-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Що ж, тепер, коли, ми побачили один одного, – сказав Єдиноріг, – можемо домовитися: якщо ти будеш вірити в мене, я буду вірити в тебе! Йде?

Овен-начальник і ледачі підлеглі – речі повністю несумісні. Якщо ви шукаєте тепленьке містечко, щоб пересидіти, або просто хочете підробити, не сильно себе утрудняючи, то Овен в якості начальника вам не підійде. Він просто не виносить людей, що працюють упівсили або з недостатнім ентузіазмом. Овен-начальник чекає від своїх підлеглих такої ж віддачі в роботі, якою володіє сам, і не меншої зацікавленості в майбутньому підприємства. Овен любить все робити швидко. Він не стане тягнути, приймаючи вас на роботу, підвищуючи вас на посаді або роблячи вам зауваження.

Помітивши, що ви ухилятися від справи, він, незважаючи ні на що, зробить вам різку догану, але якщо ви вибачитеся і пообіцяєте виправитися, він пробачить вас, причому не раз. Якщо ваш начальник – Овен, приготуйтеся до надурочних затримок по закінченні роботи. Разом з тим типовий Овен не стане багатозначно дивитися на годинник, якщо ви прийшли на роботу на півгодини пізніше або на годину затрималися з обіду. Це не в його правилах, він і сам рідко дивиться на годинник. Будучи по натурі людиною творчою, він розуміє, що натхнення не приходить точно о 9 ранку і не кінчається в 5 вечора, а тому ніколи не наполягатиме на чіткому дотриманні тимчасового графіка. Швидше за все він попросить вас попрацювати у вихідний, зате ніколи не буде заперечувати, якщо ви відпрошуєтеся на похорон тітоньки, маючи при цьому на вигляд для відвідування бейсбольного матчу. Більше того, йому цілком можна зізнатися в справжній причині відходу з роботи. Він поставиться до неї цілком поблажливо.

У тому, що стосується просування по службі, підвищення зарплати, відгулів, Овен доброзичливий, але якщо мова йде про щось важливе для фірми, він зажадає від вас забути про особисте життя. Мені згадується випадок, коли на одній фірмі вибухнула фінансова криза. Глава фірми – Овен зажадав від усіх співробітників цілодобового чергування. Але у його заступниці повинно була відбутися весілля: були запрошені три сотні гостей, замовлені квіти, трудилися ювелір, кравчиня і т. д. Глава фірми, незважаючи на важливість події, зажадав не просто відкласти весілля, але і відмовив у відпустці на медовий місяць. «Як так! – Обурювався він. – Фірмі загрожує банкрутство, а хтось замість роботи буде прохолоджуватися. Та будь це його власне весілля, він, не роздумуючи, переніс би її на інший час! Якщо особисті справи для працівника важливіше інтересів фірми, гріш ціна такому працівникові!».

На Різдво Овен-начальник зазвичай щедро обдаровує своїх підлеглих, причому це може бути подарунок, про який ви давно мріяли, але не могли собі дозволити купити. Начальника-Овна не можна дорікнути в скупості (за рідкісним винятком, коли у нього в роду були жадібні предки або є сильний вплив Місяця). Овен в меншій мірі, ніж інші знаки, схильний до лестощів, але ввернути йому час від часу комплімент не завадить. Якщо дати йому зрозуміти, що ви поважаєте його як начальника і цінуєте його ділові якості, будьте впевнені в його відповідному прихильному до вас відношенні. Щоправда, всі ці речі слід говорити лише в тому випадку, якщо ви дійсно так думаєте. Він зневажає фальш і нещирість. Овни дуже чутливі до думки людей.

Незважаючи на свій самовпевнений вигляд, в глибині душі їм дуже хочеться подобатися всім:
підлеглим, домашнім і навіть перехожим на вулиці. Людське схвалення потрібно їм як повітря, без якого вони не можуть існувати.

Якщо ваша фірма раптом опиниться на межі банкрутства, не поспішайте підшукувати іншу роботу. Якщо хтось і може врятувати фірму від катастрофи, то це її глава – Овен. Завдяки своїй впевненості, сміливості та підприємливості він здатний виплутатися із, здавалося б, самої неймовірної ситуації.

Начальник-Овен цінує ініціативу своїх підлеглих. Якщо ви повні цікавих творчих задумів з перебудови і поліпшення роботи фірми, будьте впевнені, Овен не залишить без уваги ні вас, ні ваші ідеї. Вам уготовані просування по службі і підвищення. Але не захоплюйтеся, знайте міру. Не старайтесь перевершити свого начальника – вам це не проститься.

Сила волі – одна з найпривабливіших рис характеру Овна. Він не піддається дрібним негараздам і з успіхом долає великі. Зусиллям волі Овен може призупинити або полегшити перебіг хвороби.

Овну часто щастить в азартних іграх – будь то карти, скачки або що-небудь інше. Будні в офісі завжди насичені подіями: Овни не люблять одноманітності.

Будучи від природи дуже рухливим і швидким, Овен не любить млявих і апатичних людей. Начальник-Овен ніколи не поцікавиться причиною вашого звільнення з попередньої роботи. Він воліє робити висновки на підставі власних спостережень. Ваше минуле Овна не хвилює, як, втім, і його власне.

Попри бурхливі спалахи гніву, які швидко і безслідно проходять. Овен більш, ніж який-небудь інший начальник, відплатить вам добром за добро.

Якщо ви можете щиро захоплюватися його енергією і сміливістю, якщо знайдете в собі сили тактовно утримувати його від необачних вчинків якщо зумієте акуратно вносити в його плани ті деталі, які він поспіхом упустив, – ви будете одним з найцінніших і високооплачуваних співробітників і, можливо , проробите з ним все життя.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,177