Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – риси характеру. М. Бомбушкар


Лев - риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Лев – риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Леви – щедрі, добрі, оптимістичні, люблячі бути в центрі уваги, артистичні, любові-рясні, екстраверти і егоїстичні люди. Львом рухає бажання любові, бути коханим, і що б ним захоплювалися. Вони люблять похвали, навіть і не заслужені, люблять, коли перед ними прихиляються. Хочете сподобатися Льву – море компліментів запорука успіху. Леви дуже артистичні, навіть після походу в театр чи кінотеатр, після закінчення вистави, Лев може почати наслідувати героїв фільму. Точно так само вони йдуть і по життю – граючи різні ролі (які були побачені або придумані ними), особливо жінки, вміють «красиво» поплакати, закотити істерику, або ж, навпаки, похвалити Вас, теж ставитися і до ліжка – знак дуже грайливий у всьому. Дуже багато творчих особистостей, артистів, письменників, танцюристів та іншого виконавчого мистецтва серед цього знаку Зодіаку. Іноді може здатися, що Леви не постійні – але це не так, у них є кілька «ролей» способів поведінки, які можуть сильно відрізнятися, але Леви досить постійні у всьому, не люблять змін. Леви дуже люблять дітей, заради своєї дитини вони здатні на все. Хоча дуже часто балують своїх дітей. Любов – це їх енергія, не закоханий Лев – сумне видовище. Вони люблять створювати свій «прайд», і керувати в ньому, часто такі групи складаються в більшості з жінок, але є і чоловіки які не повинні «сяяти» яскравіше Лева. Жінки Левиці не люблять, коли в групі є інші особини жіночої статі, особливо якщо ті красивіше або розумніші, краще – починається суперництво. Найчастіше чоловіки і жінки Леви – однолюби, романи на стороні случаються щоб показати себе і якщо вдома не вистачає уваги їх персони. Якщо в сім’ї є діти – він їх буде підтримувати, навіть якщо піде до іншої, або буде жити на дві сім’ї. Леви вкрай рідко бувають жорстокими, але за себе і своїх улюблених постоять завжди. Ну а тепер перейдемо до характерних рис Лева.

Позитивні риси

Щедрість
Один з найбільш щедрих знаків Зодіаку, після Стрільця і Риб (найімовірніше). Якщо покликати Льва на вечірку, він ніколи не прийде з порожніми руками. Та й принесе не вчора зварені сосиски, а щось досить коштовне по співвідношенню до його статків – це ж ставитися і до подарунків, які вони дарують – ніколи не буде дешевої фігні. Але в той же час Леви люблять, щоб і в їх сторону люди робили дорогі «жести», так що не варто їм дарувати пару шкарпеток, щоб не образити.

Доброта
Як і всі вогненні знаки – Леви добрі люди, готові допомогти «своїм» завжди і у всьому. Навіть якщо Лев і кричить на Вас, злиться, завжди можна довести йому його НЕ правоту (його неправоту довести дуже складно – вогонь) і він пробачить Вас, і не буде тримати образ. Хоча у них і хороша пам’ять.

Активність
Як і всі вогненні знаки – Леви активні люди, повні енергії. При цьому Леви можуть заряджати своєю енергією та інших, так що навколо них завжди крутяться енергетичні вампіри.

Оптимізм
Стакан на половину повний – завжди. Навіть якщо Льву і не пощастило, а з урахуванням його азарту і любові до різних лотерей і ігор – таке буває, після чорної смуги розчарування і невдач, все одно він швидко перейде на білу смугу гарного настрою. Буде повний оптимізму і бажання продовжити розпочате, не надто довго думаючи про минулий досвіді, а може і взагалі забути про граблі, або почати щось нове. Головне, що він буде бажати знову світити і підкорювати нові висоти.

Прямолінійність
Вони артисти, хоча і прямолінійні. Можуть трохи прикрасити істину, а можуть і не приукрашать, але завжди скажуть правду. Якою б гіркою вона не була. Навряд чи Лев буде тримати свої думки при собі, він висловить їх! Будь то слова образ чи похвали.

Вірність
Лев самий постійний серед всій вогненної братії. А з постійністю поруч йде і вірність. Вони вірні своїм цілям, ідеалам, людям. Завжди можете розраховувати на них, якщо вони Вам близькі. Якщо Лев починає змінювати – любов пройшла, потрібно її розпалювати знову. Лев ніколи не кидає своїх, і навіть пішовши до іншої жінки – Лев буде підтримувати своїх дітей від першого шлюбу. Леви люблять увагу, а в суєті сімейного життя його може не вистачати для Лева (адже є ще діти, та й інші турботи), і любов може закінчитися. У дружбі все простіше, навіть не бачивши Лева пару років, він буде Вашим другом, головне не починати зустріч зі слів «О, брат, так у тебе живіт як мішок» або «Подружечка, та це плаття було модним в минулому сезоні, як ти таке носиш»…

Негативні риси

Упертість
Леви мають силу волі, дуже сильною, на відміну від Овна, якого можна «продавити» або «перечекати», з Левом цей фокус не вийде. Лев впертий і свавільний, його впертість майже безмежна, все має бути як він вирішив, а якщо що не так, так він буде доводити Вам, а не мовчати. Важко змусити їх поміняти своє переконання, або змінити свою позицію.

Егоїзм
Воно – їх ЕГО, величезно! При тому «воно» ще й чутливе. Будь-яке слово, що не комплемент, критика, вказівку на недолік, або вказівка, що хтось краще за нього – змушує Льва гарчати, а іноді й дряпатися і кусатися. Навіть від самих малих дрібниць Льву стає боляче. Лев любить бути в центрі уваги і завжди вважає, що він заслужив все, що він самий-самий. Ні, він не думає, що інші ніщо – просто вони не краще за нього.

Ревнощі і власництва
Як було написано вище – Леви дуже добре ставляться до своїх близьких, Леви постійні і вони вперті, і егоїсти. І не обійшлося у них без ревнощів і власництва. Якщо річ належить Льву – без попиту краще не брати. А ось зі своїми половинками, ой, хто прийде до його половинці на двох – може піти на чотирьох, а й другій половинці вдома теж дістанеться, хоча Леви люблять публіку, так що скандал може статися і на очах у інших. Леви потрапляють до трійки найбільших ревнивців і власників Зодіакального кола.

Домінування
Домінування – контроль над поведінкою людини – крок вліво – розстріл. Теж ставитися і до ситуацій. Леви бажають, щоб інші йшли за ними, робили те, що Леви їм сказали. Якщо хтось противиться… Починаються розбирання, і не важливо з якого приводу, головне що Ви діяли проти його волі.

Нетерплячість
Чим швидше, тим краще, Лев ніколи не буде чекати довго. Якщо людина не дає йому потрібне, Лев знайде собі іншу людину або почне вимагати, переступаючи всі межі дозволеного. У Львів свої тимчасові рамки, і те що для Тельця є «дуже швидко» для Льва може бути одним моментом. Так що, не варто перевіряти їх терпіння, якщо вони чекають від Вас чогось.

Зарозумілість
Ніхто не може бути краще за нього Ніколи! Ні в чому! Іноді може здатися, що навколо Льва крутяться тільки ті люди, хто гірший нього (хоча це ж можна віднести і до Овна, в якійсь мірі, Овни часто тримають біля себе всіх, хто до них добре ставитися, не дивлячись на соціальний статус тих особистостей, зовнішність, характер), а ось Льву з сильнішим \ кращою людиною мати відносини вкрай складно. Лев веде себе настільки егоцентрично, що його поведінку інші розцінюють як зарозумілість. Лев любить хвалитися своїми достоїнствами перед іншими. Можуть приносити біль іншим і принижувати, не враховуючи факти.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 14.02.14

  1. Один комментар до “Лев – риси характеру. М. Бомбушкар”

  2. Я в 05.02.2015 | Відповісти

    Все правда

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 55 T. 0,376