Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Місяць проблемний для відносин, починаючи з другої декади, в сфері відносин почнеться нове. У багатстві, доходах і витратах, накопиченнях, боргах багато поганих вказівок і важливих періодів, Терезам ці вказівки будуть ослаблені, не треба поспішати і ризикувати з багатством і витратами. З кінця квітня до початку червня розвиток і битви за кар’єру і репутацію.

Важливі періоди для відносин та інші тривають для Терезів з гороскопу на березень 2021.

З 4 до 19 квітня дізнаєтеся багато важливого про відносини, партнерах, ворогів, шлюбу. Трохи зросте Ваша товариськість, бажання знань про інших. Гарний час проводити важливі переговори, заводити нові знайомства з метою розвинути їх у відносинах, виступати перед іншими і переконувати.

З 5-13 квітня перепади в активність, неуважність в цілях і бажаннях, постарайтеся на роботі не потонути в обов’язках, не беріть зайве на себе. Бережіть здоров’я. Проблеми з судами, далекими поїздками, іноземцями, сварки з учнями і вчителями.

З 8-19 квітня працюйте, показуйте себе, захищайте і нападайте, дійте у відносинах, навчанні, публічних заходах, судах, далеких поїздках, якщо діяти будуть результати.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для відносин і багатства, Ви будете ревниві і образливі, владні, велике бажання знищувати і ризикувати, біль втрат. Це найгірші дні для Терезів в гороскопі на квітень.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, приріст сил і емоцій. Приділіть увагу відносинам. Не ризикуйте з зрадами і маніпуляціями. Пік вказує на втрати, позбавляйтеся від відносин.

З 12-21 квітня багато сил духовних, інтелектуальних, творчих, фізичних. Розвивайте знання, вплив на інших, творчість, захоплення. Вдалий для судів, відносин, переговорів – після 18 квітня.

З 14 квітня до 9 травня перший період який впливає на фінанси, борги, витрати, отримання від інших та відносини, які дають багатство. Займіться спадщиною, кредитами, боргами, аліментами, виплатами і витратами. Приділіть увагу відносинам з людьми від яких залежать Ваші витрати і отримання допомоги. У періоду буде багато поганих вказівок, не обманюйте, перевіряйте документи, намагайтеся не перебільшувати і не поспішати. Сексуальна нерозсудливість.

З 19 квітня до 4 травня другий період який впливає на фінанси, борги, витрати, отримання від інших, кредиторів і боржників – це період інформації, новин, навчання про це. Вивчайте свої витрати, можливості взяти або повернути борг, боржників і кредиторів. Багато поганих вказівок, багато новин буде неприємними, ще раз перевіряйте всю інформацію і не поспішайте.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, боргів, заробітків, збагачення.

З 23 квітня до 11 червня час робити кар’єру і репутацію, захищати себе, рухатися до своїх цілей – цього буде багато сил. Період не хороший і не поганий, посилить погане і зруйнує, дасть сили розвинути і оновити, досягти бажаного в кар’єрі і цілях, репутації. Станете скандальні, будете стояти за себе і свої інтереси перед керівництвом і батьками. Тиск керівництва і вимоги, якщо не підходять Вам, будете сприймати в штики. Якщо Ви керівник – будете емоційно із завзятістю тиснути на підлеглих, вимагати більше. Бійтеся руйнувань і скандалів репутації і кар’єри, якщо Вам вони дорогі, якщо розумієте, що Ви програєте. Боріться за себе і свої цілі, якщо розумієте, що перемога за Вами. Дуже поганим період буде в червні.

З 27 квітня до 6 жовтня фоновий період, повторення змін і втрат в сімейній сфері, уповільнення початку нових змін.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усвідомлення, кульмінації, рішення, завершення або продовження. Приділіть увагу доходам і видаткам, не поспішайте, не ризикуйте, завершуйте роботу якщо вона не дає дохід, проведіть переговори з інвесторами і кредиторами, беріть і давайте обдумано в борг. Займіться спадщиною, джерелами доходів, накопиченнями, виплатами, отриманням допомоги. Психологічні й сексуальні зміни в ці дні. Вказівки на травми і операції. Пік поганий.

З 28 квітня до 2 травня не поспішайте з витратами, спадщиною, договорами по боргах. Імовірність травм.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інформація про відносини.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, нове, відносини.

З 14 квітня до 9 травня – відносини для фінансів.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про фінанси.

З 23 квітня до 11 червня – енергія для кар’єри і репутації, цілей.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, витрати і доходи.

Гороскоп опублікований 2 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,422