Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Переоціните свої відносини, спілкування, знання, цілі по 21 лютого, до цього числа чекайте проблем з документами і проектами, трохи сповільниться життя. Гороскоп на лютий для Стрільців хороший і важливий, в кінці місяця важні вказівки для сфер сім’ї та кар’єри. У лютому розвивайте і відроджуйте знайомства, спілкування, знання. Намагайтеся берегти здоров’я і роботу, постарайтеся розвивати свою роботу без скандалів, а здоров’я без перевантаження.

Для Стрільців в гороскопі на січень почалися важливі періоди і тренди для спілкування, навчання, поїздок, проблемні вказівки для витрат.

З 1 до 25 лютого період для спілкування, буде бажання більше спілкуватися, вчити інших і вчитися у інших, бажання поїздок і нових знань. Період хороший для відносин з людьми, з якими часто перетинаєтеся в житті, шапкових знайомств, з сусідами, рідкими клієнтами. Можна розвинути ці відносини в більш серйозні, в романи або дружбу, партнерство. У періоду будуть погані дні з 4-8 і з 17-22 лютого, виникнення скандалів, розчарувань, обманів, любовних небажаних вчинків і витрат.

З 4-8 лютого погані дні для багатства і відносин, знайомств, виступів, дорогих покупок, угод, обережніше треба бути з роботою і зв’язками на роботі, клієнтами та співробітниками.

З 9-13 лютого кращі дні для Стрільців в лютому, дар переконання інших, привабливість, харизма. Суди, поїздки, переговори, виступи, розвиток відносин, дорогі покупки – це все буде вдало в ці дні.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини. У спілкуванні, поїздках, навчанні і знайомствах – цей пік дасть для Стрільців нові можливості, але краще знову почати старе, ніж повністю нове. Повністю нове не дасть великих і швидких результатів, а пере починання будуть дуже результативні.

З 13-17 лютого інтелектуальний тонус, товариськість, багато новин.

З 17-22 лютого скандальні дні і вказівки на витрати. Найсильніші скандали і витрати зі знайомими і на роботі, стережіться романів на роботі і з оточуючими.

З 21-28 лютому енергію для сфери роботи і здоров’я. Зможете заробити гроші за рахунок своєї праці, не бійтеся змінювати роботу і джерела доходів, стояти на своєму, впливати на клієнтів і співробітників. Хороші дні для операцій і фізичних навантажень.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для сімейної сфери, в цьому році у періоду будуть лише вказівки які його поліпшують. Покращуйте свій будинок, декор для дому, покупки меблів та іншого бажаного приладдя, договори і переговори з нерухомості. Знайдіть собі співмешканців, будівельників, людей, які можуть допомогти з будинком. Допомагайте своїм рідним, миріться, відновлюйте і розвивайте стосунки з родиною.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливий пік для Стрільців, рішення, усвідомлення, кульмінації. Акцент на сфери сім’ї та кар’єри. Покажіть себе і допоможіть рідним, дізнайтеся більше про сім’ю і питаннях нерухомості. Розберіться з питаннями нерухомості, переїздом, ремонтом. Подумайте про свою кар’єру, спробуйте реалізувати свої кар’єрні плани, виступити перед керівництвом, оцініть свої кар’єрні перспективи. Проходьте співбесіди в останній раз, зможете чи ні – це залежить від особистого гороскопа, якщо – ні – шукайте новий шлях. Присвятіть свої дні, увагу, цілям в житті, репутації, професії, місцю проживання, сім’ї. Обережніше з порушенням правил і ексцентричністю.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – хороший період для спілкування.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, спілкування, навчання.

З 25 лютого до 21 березня – хороший період для сімейної сфери.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати і усвідомлення в сферах сім’ї та кар’єри.

Гороскоп опублікований 30 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171