Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Приріст енергії з початку гороскопу на липень, а особливо хорошим гороскоп буде з кінця місяця і весь серпень буде сприятливий. Але липень буде мати багато негативних трендів. Більшість негативу стосуватиметься фінансів, заробітків, спадщини, виплат, ділових і особистих відносин. У цих же питаннях і пікові події. У липні буде можливість переоцінити відносини і фінанси, кар’єру. Більше енергії і впевненості в собі. В кінці місяця більше харизми.

З 15 травня по 19 (30) липня працюйте над багатством і заробітками, будинком і сім’єю. З 16 травня по 2 липня зріс ризик травм, зросли витрати і активність фінансова, боргова, відстоювання прав на гроші і матеріальне. З 1 червня по 3 (10) липня важливий тренд, описаний в гороскопі на червень, великі надії і мрії, можуть бути розчарування, акцент на духовному, фінансах, сім’ї. З 9 червня по 3 липня оновлення важливих відносин, важливі події в стосунках. З 27 червня по 19 липня вчіться, інтелектуальний тонус.

Перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Перший пік дасть нове, новини, бажання. Посилить Ваші емоції, сексуальність. Хороші дні для обдуманих фінансових дій, початку нової кредитної лінії або нового кредиту, нагадати про себе боржникам. Можна зайнятися спадщиною і виплатами, отриманням або поверненням. Пік зверне увагу на гроші і борги, спонсорів. Починайте важливі переговори зі спонсорами і шукайте підтримку. Хороші дні змінювати свою психіку, сексуальність, працювати над своїми психологічними кризами і станом.

З 2 липня по 18 серпня приплив сил і енергії, наполегливості, цілеспрямованості. Досягайте своїх ідеалів, працюйте над духовним і інтелектуальним розвитком, прагніть до своїх цілей і мріям. Проповідуйте свої ідеї іншим, ведіть за собою інших. Розвивайтеся і оновлюйтеся. Енергія для боротьби за істину, можете зайнятися судами, доводити свою правоту. Активно будете показувати іншим себе, навчати інших, але можуть бути проблеми з отриманням навчання, конфлікти з наставниками і учнями. Самий конфліктний тренд буде з 8 по 14 липня.

З 3 по 28 липня оновлення питань боргів, спадщини, витрат, кредитів, фінансових і матеріальних відносин. Період може принести доходи за рахунок інших людей, чужі гроші і підтримку, але багато негативних трендів, коли треба бути обережніше і стриманіше. Займайтеся боргами, відносинами з боржниками, кредиторами, спонсорами. Цей період посилить Вашу схильність маніпулювати іншими, бажання мати більше від інших. Посилить сексуальність.

З 4 по 11 липня багато суєти, спілкування, намагайтеся не братися за складні проекти, краще беріться тільки за дрібні і швидкі. Можете наговорити зайвого, допустити через поспішності помилки. Буде бажання хвалитися своїми знаннями, змінити коло спілкування, нестандартні вчинки і спілкування. Дуже багато енергії для навчання і спілкування. Але для серйозних угод і переговорів, період негативний, через егоїзм і напористість.

З 7 по 11 липня погані дні для фінансів, збагачення, конфлікти з керівництвом, порушення правил. Обережніше з витратами, бережіть джерела доходів, спадщину. Можуть бути втрати і обмеження в фінансах, збагаченні.

З 8 по 14 липня для Зодіаку дні дуже конфліктні, Стрільцям менше небезпеки, але все ж обережніше з роботою і проектами, навчанням, зарубіжжям, судами.

З 8 липня по 1 серпня переоціните відносини, кар’єру, свої знання і фінанси. Намагайтеся нові проекти не починати, бережіть інформацію і техніку, обережніше з поїздками, оформленням документів, дорогими покупками. Можуть повернутися старі відносини і старі знайомі, можете і самі їх повернути. З 8 по 19 липня переоцінюйте і повертайтеся в навчанні, зарубіжних зв’язках. З 19 липня по 1 серпня переоцінюйте свої витрати, спадок, допомогу від інших і можна проводити повторні переговори про це.

З 9 по 13 липня хороший тренд для допомоги рідним або прохань про допомогу, взагалі хороші дні для благодійності. Можна займатися духовним світом, психологією, езотерикою. Багато творчих ідей і сильна інтуїція.

З 15 по 18 липня обмеження і засмучення у фінансових питаннях, намагайтеся не вимагати багато чого від боржників і кредиторів, спонсорів. Не беріть і не давайте багато в борг. Можуть бути порушення умов, домовленостей. Обережніше з особистими і діловими відносинами.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації і результати, пік досить незадовільний, потрібно серйозніше поставитися до своїх витрат і джерел доходів, діловим відносинам, накопичень, боргами. Намагайтеся приймати зважені рішення, не ризикувати, багато не вимагати. Можуть бути проблеми в особистих відносини.

З 17 по 20 липень гарний час просити про допомогу від рідних і близьких, якщо вона Вам потрібна, матеріальна допомога чи будь-яка інша підтримка. Можете і самі допомогти рідним.

З 19 липня по 11 серпня повторно приділяйте увагу інформації про борги і виплати, кредити, боржниках і кредиторів, спадок, допомоги та підтримки від інших. Багато фінансової інформації, можливості дізнатися про витрати, спадщину, підтримки від інших. До 1 серпня намагайтеся глибше все аналізувати, нове не починати, проведіть повторні переговори. Інформація та контакти можуть допомогти Вам збагатитися. Після 1 серпня можна починати нові проекти.

З 19 по 22 липня остерігайтеся фінансових і матеріальних ризиків, втрат спадщини, конфліктів з кредиторами і боржниками. Дні конфліктні, мінливі, можливості втратити або невдалих змін.

З 20 по 22 важливі новини і можливість виступити публічно щодо фінансів, спадщини, збагачення. Показати себе і свої знання.

З 22 по 28 липня посилений приплив енергії, наполегливості, активності. Займайтеся своїми ідеалами і прагненнями, одухотворенням, наставництвом. Боріться за істини і справедливість.

З 24 по 25 липня хороші дні для важливих переговорів, спілкування з партнерами і ворогами, боржниками і кредиторами, важливими людьми. Можна повторно укладати угоди, переоформляти документи.

З 27 липня по 1 серпня багато егоїзму і ексцентричності, та й багато енергії, нестандартних ідей і вчинків. Обережніше з зарубіжжям, роботою, здоров’ям.

З 28 липня по 21 серпня приріст харизми, плануйте публічні заходи, виступи перед публікою. Налагоджувати відносини з учнями і вчителями, наставниками і покровителями. Хороший період для судів, поїздок за кордон, рішення закордонних проблем і які вимагають справедливості. Тільки спочатку періоду, з 31 липня по 3 серпня, можуть бути несподівані негативні вчинки і події.

З 31 липня по 3 серпня можуть бути витрати, необдумані романи на роботі або з іноземцями, зміни в особистих відносинах.

Перший пік гороскопу на серпень для Стрільців торкнеться гороскоп на липень. Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, великий приплив енергії, можливості почати нове, новини. Можливо нові починання будуть ексцентричними, несподіваними і непрогнозованими, зміни в роботі і навчанні, ідеалах, прагненнях, судах, зарубіжних питаннях. Під час піку можете зважитися кинути або почати щось з перерахованого. Пік трохи негативний, через необдуманість та поспішність, обережніше з бажаннями і роботою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, фінанси, витрати, спадок, підтримка.

З 2 липня за 18 серпня – більше енергії, займіться своїми прагненнями і цілями.

З 3 по 28 липня – займайтеся відносинами, що впливають на збагачення, обережніше з витратами, вирішуйте проблеми зі спадщиною і боргами.

З 8 липня по 1 серпня – переоцінка і повернення в навчанні, фінансах, відносини, кар’єру.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини, питання боргів і збагачення.

З 19 липня по 11 серпня – інформація про борги, підтримки, спадщині та чужих грошах.

З 28 липня по 21 серпня – більше харизми, громадської активності.

Гороскоп опублікований 30.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,187