Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


По можливості намагайтеся відпочивати в цьому місяці, особливо в другу і третю декади, які будуть оманливі і ліниві, конфліктні для Вас. У Вас буде багато бажань і мрій, особливо з середини червня. Буде можливість розібратися в собі і житті, отримати результати і щось важливе завершити. Почати нові стосунки, щось нове в існуючих відносинах. Багато розмов, громадської активності, взаємодії з іншими людьми. З середини місяця будуть конфліктні періоди і оманливі. Намагайтеся не дуже багато грошей витрачати на протязі місяця, обережніше з чужими коштами.

Дуже хороший період, тільки в кінці травня могли бути несподівані зміни, для ділових відносин, відносин з працівниками та клієнтами з 15 травня по 9 червня. З 15 травня по 19 (30) липня працюйте над багатством і заробітками, будинком і сім’єю. З 16 травня по 2 липня зріс ризик травм, особливо він буде високим з середини червня, зросли витрати і активність фінансова, боргова, відстоювання прав на гроші і матеріальне. З 21 травня Ви стали ще більше спілкуватися і отримувати інформацію про важливих для Вас персонах.

Змінюйте робочі відносини, дізнавайтеся глибше своїх ділових партнерів, клієнтів і колег, хороші дні для ділових переговорів з 1 по 4 червня. Є можливість звільнити співробітників або позбутися від клієнтів. Можна розібратися в особистих відносинах і фінансах або зробити зміни.

З 1 червня по 3 (10) липня буде повторення тренда, який був з 2 по 26 січня, з цим повторенням, можуть бути повторення зимових ситуацій, подій, знову багато мрій і сподівань. Якщо взимку було складно потурати своїм слабкостям і бажанням, то намагайтеся зараз вирішити зимові проблеми і не починати знову. Тренд мрій і ліні, великих бажань і прагнень, але і неуважності з дармоїдством, масштабності у всьому і ескапізм. Це час, коли мріяти і бажати буде простіше, ніж робити і концентруватися на чомусь одному. Намагайтеся спрямовувати свою енергію в один або максимум два проекти, мрії свої реалізовувати, а не тільки думати про них. Можуть бути розчарування в сімейних питаннях, творчих, міжнародних і навчанні. Під час цього періоду бережіть свою репутацію і духовний стан, сімейну сферу, небезпеки судових розглядів і втрати репутації, ймовірності обманів або самообманом. Скоро цей тренд повториться в останній раз. Найбільше небезпеки для питань сім’ї, віри (релігії), надій на майбутнє, мрій і схильності все пускати на самоплив, розчаровуватися.

Пік 3 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік посилить Ваші емоції і бажання, всі тренди в житті, ще більше бажань і мрій. Він хороший для нового, тільки не в обмани і звалювання всього на плечі інших людей. Найкраще зайнятися іншими людьми, тими хто важливий для Вас. Починати ділове співробітництво або пошуки партнерів. Починати щось нове в шлюбі або звернути увагу на свою другу половинку. Важливі новини про важливихдля Вас людей. Нові бажання у відносинах або події. Обережніше з ворогами і конкурентами, образами.

Приділіть увагу інформації про борги і виплати, кредити, боржниках і кредиторів, спадок, допомозі та підтримки від інших людей з 4 по 27 червня. Дізнавайтеся більше, вчіться новому, більше спілкуйтеся на цю тему. Це дозволить Вам збагатитися, укласти нові угоди, переоформити кредити, скоротити виплати. Багато фінансової інформації. З середини місяця можуть бути конфлікти через борги, заробітки, так що намагайтеся все врегулювати на початку червня. Червень і липень будуть багатими на питання фінансів, боргів, заробітків і збагачення за рахунок інших людей.

Час мрій і літання в хмарах з 7 по 11 червня. Конкуренти і вороги можуть обдурити Вас, бережіть свою репутацію і намагайтеся не обманювати інших. Намагайтеся не звалювати все на інших, але і не бути цапом-відбувайлом. Будьте відповідальніше з питаннями сім’ї і партнерства, тренд негативний для важливих переговорів і великих зобов’язань, конфліктів, судів.

З 9 червня по 3 липня великий акцент на відносини, більше готовності до співпраці, компромісів, активніше будете спілкуватися. Період хороший для романтичних відносин, легких і безпроблемних. А в серйозних відносинах і конфліктних в кінці місяця можуть бути розчарування або обмани. Приділіть увагу своїм коханим, постарайтеся знайти компроміси в скандалах. Є можливість для нових відносин і поліпшення існуючих. Більше романтичності. У ділових відносинах намагайтеся бути стриманіше, в кінці місяця потрібно бути уважніше і не дуже довіряти. З ворогами миріться тільки до початку негативних трендів або після (22-26 червня.

З 9 по 12 червня схильність все перебільшувати, багато суєти, багато мрій і ліні. Дні погані для ділових переговорів, судів, укладення угод, масштабних проектів. У справах і відносинах намагайтеся бути серйозніше, не варто роздувати свої вимоги і будь-які конфлікти.

З 11 по 17 червня у Вас буде можливість допомогти рідним або отримати допомогу від рідних, матеріальну або фінансову, фізичну. Можливість відстояти свої права на спадщину або кредити на будинок, витребувати від рідних повернення боргу. Це хороші дні допомагати близьким, сім’ї.

З 12 по 17 червня намагайтеся не скандалити з керівництвом, тими від кого залежить Ваше фінансове і матеріальне становище, кредиторами. З боржниками скандали теж не принесуть нічого доброго. Це перший конфліктний тренд і ймовірність аварій і травм.

Направте свою енергію на вивчення фінансових питань, вивчення боргів, кредитів, іпотек, спадщини з 15 по 22 червня. А ось в переговорах можуть бути конфлікти, впертість. Можна вивчати психологію або містику, сексуальні питання, попрацювати над кризами.

Пік 17 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, один з найважливіших піків для Стрільців в 2019 році. Пік дасть результати, рішення, кульмінації. Дуже багато інформації, емоцій, бажань, посилиться агресивність і можливість травм, є ризик матеріальних і фінансових втрат. Займіться собою і своїм життям, приймайте рішення про завершеннях чогось важливого. Можна завершувати відносини, конфлікти, ділове співробітництво або приймати рішення про важливих людей і відносинах для Вас.

З 17 по 23 червня ще один конфліктний тренд, ризик травм, матеріальних і фінансових втрат. Не ризикуйте накопиченим і джерелами доходів, спадщиною, відносинами з боржниками і кредиторами. Конфлікти будуть грубими і усувати. Втрати фінансові та матеріальні будуть серйозними.

З 22 по 26 червня напружені дні для відносин, розчаровують і обманюють. Багато надій і бажань, які можуть бути нездійсненними. Про ці дні вже згадувалося в гороскопі на червень раніше. Бійтеся обманів від партнерів і ворогів, намагайтеся і їх не обманювати. Бійтеся інтриг і зрад, буде і у Вас велике бажання змін у відносинах. Можуть бути конфлікти з рідними через стосунки. Дні погані для судів, спілкування з членами сім’ї, важливих угод. Є ймовірність дурних покупок або інвестицій для відносин або своїх бажань. Намагайтеся не витрачати на будинок і сім’ю.

Навчайтеся, для Вас з 27 червня по 19 липня інтелектуальний тонус, хороший і продуктивний. Займіться навчанням себе або інших, кореспонденцією, письменством, Піар активністю. Проповідуйте свої ідеї і покажіть свої знання. Або можете просто більше спілкуватися і читати книг.

У липні перший пік буде дуже рано, я торкнуся його в цьому гороскопі. У липневому гороскопі перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Перший пік дасть нове, новини, бажання. Посилить Ваші емоції, сексуальність. Хороші дні для обдуманих фінансових дій, початку нової кредитної лінії або нового кредиту, нагадати про себе боржникам. Можна зайнятися спадщиною і виплатами, отриманням або поверненням. Пік зверне увагу на гроші і борги, спонсорів. Починайте важливі переговори зі спонсорами і шукайте підтримку. Гані дні змінювати свою психіку, сексуальність, працювати над психологічними кризами і станом.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – великі надії і мрії, особливо в сімейних питаннях і планах на майбутнє, бажання. Можуть бути великі розчарування і велика лінь, обмани.

Пік 3 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 4 по 27 червня – дізнавайтеся про фінанси.

З 9 червня по 3 липня – відносини, можливість для нового або поліпшення, але в кінці червня багато оманливого.

Пік 17 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 – кульмінації, акцент на Вас і Вашого життя, відносинах і інших людей.

З 27 червня по 19 липня – вчіться і виступайте.

Гороскоп опублікований 29.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,502