Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Повністю натура цих людей розкривається при місячному світлі, який дуже підходить їх мінливим емоціям.

У Раків дуже заразливий сміх. На будь-якій вечірці він може бути самою веселою людиною. Якщо він не жартує сам, то сміється над жартами інших. Ніхто не любить жарти більше них. Ця його весела сторона ще більше кидається в очі на тлі його, загалом, спокійного характеру. Його гумор глибокий. Раки зазвичай не женуться за популярністю. Але вона їм потрібна і при цьому приносить велике задоволення. У таємниці вони прагнуть добитися уваги. При цьому Раки не прагнуть до слави одержимо, вони ні до чого не прагнуть з одержимістю. Але поряд з гарним настроєм Раки страждають сильної меланхолією. Вони можуть втопити вас у своїй депресії глибше, ніж океан. Їх страхи зазвичай добре прикриваються гумором, але вони завжди в них присутні, переслідуючи вдень і вночі відчуття якоїсь небезпеки. Песимізм завжди поруч з ними і може зіпсувати різні їх фантазії в будь-який момент. Їх сльози ніколи не бувають крокодилячими, вони виходить дійсно з глибин їх сердець. Їх можна поранити навіть поглядом. Дуже нелегко буває з’ясувати причину їх поганого настрою, тому що коли вони зачеплені чимось, вони занурюються в дорікаюче вас мовчання. Іноді Раки можуть помститися, як Скорпіон, але зазвичай роблять це таємно. Але найчастіше вони просто відповзають в свою раковину і відсиджуються там. Стан журби і невпевненості змушують їх прагнути до самотності, як справжніх раків. Їхні почуття настільки сильні, що можуть поширюватися і на вас і впливати досить сильно.

Раки завжди враховують всі життєві уроки. Зазвичай вони дуже патріотичні. Це люди, які можуть зберігати безліч секретів, вони вміють співчувати людям. Але в його думки вам буде важко проникнути, тому що свої почуття вони ретельно ховають від сторонніх очей. Типовий Рак не любить обговорювати своє життя.

Як і справжні раки, вони впиваються намертво в те, чого хочуть домогтися, це може стосуватися всього, починаючи з коханої людини і кінчаючи домашніми капцями. Його дії при цьому також не будуть прямими, як у раків, а тільки в бік і назад, а потім несподівано вони можуть йти в зовсім протилежний бік. При цьому вони уважно спостерігають за своєю жертвою і, коли вона починає відступати, Раки швидко починають рухатися вперед і наздоганяти бажане. Рак рухається вперед тільки тоді, коли помічає, що хтось ще хоче досягти того ж, чого хоче він, це стосується і його щедрості. Його серце дуже м’яке, його можна розчулити. Але він буде допомагати вам обережно, очікуючи, що хтось ще допоможе вам. Бачачи, що вам ніхто не допомагає, прийде на допомогу в останню хвилину, якщо ви тонете, він дасть вам пару раз піти під воду, перш ніж почне рятувати. Але це його інстинкт самозбереження, а не егоїзм. Таким чином, його ніяк не можна звинуватити в імпульсивності. Він завжди ретельно розраховує свої дії.

Раки дуже люблять свій дім, ставляться до нього з великою повагою. Вони ніколи не відчувають себе в безпеці по-справжньому. І їм завжди потрібно більше, ніж у них є – і любові, і грошей, і слави і т.д. Його емоції не дозволяють йому бути досить впевненим у собі і повністю розслабитися.

Раки дуже люблять воду – вони купаються, плавають, катаються на водних лижах, човнах.

Його постійне занепокоєння може довести до хвороби. Багата уява може найменшу хворобу перетворити на серйозну і навіть хронічну. Його найбільш вразливі для хвороби місця – район грудей, коліна, нирки та шкіра, а також голова і шлунок та інші органи травлення. Їх може врятувати від хвороби гарний настрій і оптимізм. Жоден інший знак не схильний до хвороб від власних емоцій, але ніхто інший не може й так чудово одужувати під дією власного настрою.

Раки люблять збирати гроші, люблять також запаси їжі, ніколи не дозволяють викидати залишки від обіду. Все, що вам покладуть на тарілку, ви повинні з’їсти. У обох статей сильно розвинений батьківський інстинкт.

Гороскоп Рак жінка – Лінда Гудман та Гороскоп Рак чоловік – Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,509