Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Не чекайте, що цей чоловік оголить душу, коли вперше з вами зустрінеться. Він ніколи не довіряє незнайомим людям. Буде потрібно багато часу, терпіння, щоб дізнатися його по-справжньому. Він може, звичайно, фліртувати, але буде вірним. Без попередження його похмуре обличчя може світитися посмішкою. Його звичайні скарги і неприємні манери можуть поступово перейти в ніжність. Коли він сумний, вам хочеться обійняти його і розвіяти його меланхолію. Його обережність вразить вас. Він може бути дуже уважним до вас і немає сумніву, що він романтичний мрійник. Однак він дуже розумний і практичний. Що ж робити з таким чоловіком? Постарайтеся зрозуміти його. Це не просто мінлива особистість, це зміни, пов’язані з потрібними фразами. Сьогодні – одне, завтра – інше. А між цими настроями він може проявляти свою справжню натуру. Завжди пам’ятайте, що манери Рака можуть бути грубими або відчуженеми, але серце його таке легке і дбайливе і так наповнено сантиментами, що він іноді відчуває себе дуже вразливою людиною. Іноді він відповзає у свою раковину, яку носить у собі, щоб врятуватися на деякий час від своїх власних емоцій. Він вам може здатися в такі моменти справжнім раком, а це не завжди подобається. Але як тільки він знову вийде на сонячне світло, ви можете знову зблизитися з ним. На жаль, Рак-чоловік час від часу настільки поширює навколо себе свій поганий настрій, що він може подіяти на вас і на все навколо. Але бувають моменти, коли він може бути веселим і життєрадісним, як орангутанг. І не дивно, що ви не знаєте, що з ним робити: чи то облити його холодним душем, чи то зігріти теплою ковдрою. Ці зміни у Рака можуть здивувати кого завгодно. Особливо жахливим може бути його настрій, коли він боїться щось втратити, можливо, вас. Переконуйте, що належите йому, сто разів на день, слова любові – музика для його слуху. Він може здаватися іноді просто ненормальним.

Як правило, Раки добре заробляють. Я рада, що торкнулася питання грошей, ви теж будете раді бути з такою людиною. У вас можуть бути всякі труднощі з грошима, але якщо ви будете жити з Раком, такі труднощі будуть найрідше. Тому ваше весілля не настільки погане, як могло здатися. Фінанси приваблювали його ще з дитинства. І накопичення грошей його спокушають більше, ніж їх витрати. Його не можна назвати жадібним, але висловимо це так – він ніколи не прикурить свою трубку від доларового папірця. Його почуття гумору ніколи не поширюється на гроші. І цілком можливо, що він навчився складати і віднімати до того, як вивчив алфавіт. Не дивуйтеся, якщо ви виявите, що у нього в банку є рахунок, який розпочато ще в дитинстві, причому він не чіпаний з того часу. Блиск срібла і шарудіння грошових купюр заспокоює його нерви. Але Раки дуже рідко збирають гроші, щоб вкладати їх у щось. Вони збирають, щоб відчувати свою безпеку. І дуже часто вони применшують свої фінансові можливості. Вони відіграють роль небагатого чоловіка, який абияк зводить кінці з кінцями. І ви можете навіть відчути до нього жалість і запропонувати гроші в борг. Не робіть цього, у нього їх напевно більше, ніж у вас.

У Рака іноді можуть проявлятися екстравагантні бажання, яким він буде мужньо чинити опір. І якщо раптом він почне витрачати гроші в такі періоди, це ніколи не стане його звичкою. Крім того, ви повинні знати, що у нього дуже оригінальний підхід до економії. Він швидше поведе вас в шикарний ресторан, щоб сповна отримати за свої грошики, ніж образить свій смак другосортним обідом. А також вважає, що нерозумно витрачати гроші на дешеве пальто, коли шиншиловий шубка і буде виглядати краще і послужить вам довше: одним словом, якість і задоволення для нього синоніми. Навіть найбільш поетичні і замріяні Раки, пов’язані з музикою або іншими видами мистецтва, не володіють дуже гострим відчуттям грошей. Якщо у вас справжній Рак, він не буде носити спортивний одяг (він його не приваблює), він вважає за краще консервативний крій і хороше пошиття. І навіть якщо у нього мало грошей, його туфлі будуть виблискувати, а шкарпетки будуть чистими.

Добре, якщо смаки його матері будуть співпадати з вашими, так як вона буде дуже часто згадуватися в розмовах і зауваженнях типу: «У моєї мами ніколи не було такої косметики, хоча вона дуже гарна жінка. Чи не думаєш ти дорога, що твої вії надто нафарбовані? “Або” Ти приготувала морожених курчат. А моя мама навіть хліб пекла сама.» І ці втілені чесноти його матері будуть часто встрявати в багато ситуації, навіть коли ви найменше чекаєте. Наприклад: «Дорога, нам доведеться відкласти побачення, мені необхідно відвести маму на дачу». Висловлюючись м’яко, Рак-чоловік з великим небажанням скидає з трону свою маму і одягає корону на вас. Рак жахливо прив’язаний до будинку. І якщо будинок його матері затишний, Рак не поспішатиме покинути його. Типовий Рак дуже близький з матір’ю. І цей факт приховувати не треба. Якщо ви закохалися в Рака, то вам доведеться з одного боку, зводити його мати на п’єдестал, а з іншого боку, ви пам’ятаєте, що ви її суперниця і ви повинні постійно здобувати над нею верх. Не дуже то легко розхвалювати людину і в той же час конкурувати з нею. Але це єдина стратегія, яку ви повинні вибрати. Робіть так, щоб вона не перевершувала вас в домашніх і кулінарних справах. Нехай вона навчить вас пекти лимонний пиріг, вашому чоловікові навіть сама сцена ця сподобається. А потім самостійно приготуйте прекрасний бефстроганов. Не забувайте добре годувати вашого Рака, доглядайте за ним, коли він хворий. Цим ви нагадаєте його обожнену маму. Все це може перетворити його на гарного чоловіка. Він не зізнається в цьому ніколи, але пам’ятайте, що він любить залишатися дитиною і бути обласканим жінкою.

Існує кілька обставин, які зрівняють рахунок ваших взаємин. Наприклад, він сам може бути дуже хорошим кулінаром. Він може здивувати вас своєю здатністю приготувати прекрасне м’ясо. Крім того, він любить колекціонувати цікаві речі типу пластинок, рідкісних речей. Ви будете в абсолютній безпеці, прийшовши до нього додому в перший раз. Він настільки галантний з жінками, як ніхто інший. Це тому, що так вели себе чоловіка ще в бабусин час, а він так любить старовину. Розпитайте його про сім’ю, і він із задоволенням поговорить на цю тему. Він обожнює всі старі речі, любить фотографувати. Тому не дивуйтеся, якщо він захоче сфотографувати вас, це його хобі.

Хоча Рак легко може йти на флірт, на серйозне почуття йому потрібно багато часу, оскільки йому не легко знайти жінку, відповідаючу його ідеалу. Нарешті, знайшовши таку жінку, він буде дивно сентиментальний, може завалити її подарунками та своїм захопленням. Його стандарти високі. І не кожна жінка відповідає їм. Більшість Раків бояться невдалих шлюбів і не без підстави. Невідповідний союз може стати для них драмою. Коли щось розділяє їх з партнером, це страшно їх мучить протягом багатьох років. Тому в силу своєї натури він не бажає одружитися необдумано. Але якщо він прийняв рішення вступити в шлюб, його не переконати, з дороги не зміниш. Рак може чудово виконувати роль романтичного закоханого. Після пояснення в любові ви побачите, що за вами доглядає серйозний і рішуча людина, яка доб’ється свого. Дуже важко вислизнути з його клешнів. А можливо, ви й не захочете цього зробити.

Рак – прекрасний батько завдяки своїй ніжній розуміючій натурі. Він нескінченно терплячий з дітьми, щиро цікавиться їхніми справами. Він пишається своїми синами і люто захищає дочок. Але коли діти підростуть, можуть виникнути труднощі, оскільки він би хотів, щоб його діти були прив’язані до нього назавжди і були з ним вічно.

Щоб його змусити зробити вам пропозицію швидше, зробіть вигляд, що вам хтось ще зробив пропозицію. І ваш Рак перестане задкувати. Найпростіший спосіб добитися його – працювати на його емоціях, які завжди приховані за його розумом. Музика, поезія, квіти, гарні парфуми, ніжні слова і ласка – ось знаряддя, яким його можна перемогти. А так само не забудьте, що між його серцем і шлунком є ​​безпосередній зв’язок. Треба показати себе гарною господинею і постаратися ставитися до нього як до дитини. Надягніть на себе старовинний браслет – це на нього обов’язково подіє, оскільки він любить всяку старовину. І одного разу він попросить вас познайомиться з його матір’ю. Вважайте, що пропозиція зроблена і ви завоювали його серце. Можете пливти з ним в місячному світлі. Ще раз нагадую, не викидайте його старий капелюх, порвані домашні туфлі, шкільні колекції – то все його скарби. Візьміть свою парасольку можуть бути сирі ночі і укрийте його від дощу.

А тепер можна вас запитати, чи подобається вам ваша нова шиншиловий шубка? Думаю, що подобається. Та й взагалі, жінці подобається все, коли вона кохана. Ви дійсно улюблені.

Загальна характеристика Рака від Лінди Гудман.
Гороскоп Рак жінка – Лінда Гудман

  1. 3 коментарі до “Гороскоп Рак чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Вікторія в 16.10.2014 | Відповісти

    Чудовий сайт дякую Вам. Дізналася багато чого, що мені знадобиться. І ще раз дякую Вам велике)))

  3. світлана в 03.05.2015 | Відповісти

    диву даюсь,я навіть і не звертала уваги на такі подробиці-наче сама про себе написала!!!

  4. Ганна в 10.11.2015 | Відповісти

    Дякую ! Знайшла для себе багато цікавих фактів! Я рак ! Та маю ще одну слабинку, доброту. Нею часто нехтують мої рідні, друзі. Дуже люблю гарно і дорого одягатись!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,424