Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З приходом березня для Левів прийде полегшення, менше дратівливості і скандальності. З 3ї декади березня життя стане краще, простіше, яскравіше, завершаться погані і почнуться хороші вказівки. У цьому місяці приділяйте більше уваги психології, боргами, особистому розвитку. Активні будете в дружбі і суспільстві, планах. Більше харизми і привабливості, публічності.

З січня для Левів тривають важливі вказівки для життя, сфер кар’єри і відносин. У лютому почалися вказівки для різних сфер.

З 4 березня до 23 квітня будете активні в дружбі, товаристві, реалізації своїх планів. Період струсоне Вашу дружбу, плани, громадську позицію, будете будувати і руйнувати, період хороший для першого і другого. Буде величезне бажання дружити і бути публічними, реалізовувати свої плани. Очолюйте громадську організацію і збори, керуєте своїми друзями. Прибирайте з життя друзів і колективи, які не підкоряються Вам, з’ясовуйте з цими людьми відносини, стійте на своєму. Допомагайте друзям, допомагайте суспільству, ведіть інших за собою. Займіться реалізацією планів, багато енергії та ідей. Змінюйте ті плани, які не здатні реалізувати або позбавляйтеся від них.

З 9-15 березня багато романтичної та сексуальної енергій і нерозбірливості, зради. Не витрачайте гроші в ці дні, стережіться боргів.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Приділіть увагу сексуальній сфері, психології, змін себе, початку нового в цьому. Уважніше будьте з боргами, спадщиною, виплатами, особливо якщо в цьому почнеться щось нове. Можете допомагати іншим або просити про допомогу, але безоплатно. Починайте позбавлятися від чогось важливого в житті, але не потрібного. Робіть операції. Втрати важливого незалежно від Вас. Нове ставлення до смерті і містики.

З 15 березня до 4 квітня інформація про борги, виплати, боржниках, спонсорів, допомоги, кредитах, кредиторів. Вчіться як заробляти на інших, інвестувати, управляти багатством інших людей, де знайти спонсорів і підтримку. Ділові переговори та виступи зі спонсорами, кредиторами, боржниками. Вивчайте способи як зменшити свої витрати. Крім цього, період підходить для вивчення психології і впливу на інших людей, сексуальних тем, езотерики та містики, смерті. Вчіться керувати і змінювати себе, управляти і маніпулювати іншими.

З 18-25 березня хороші дні для активності в стосунках, дружбі, суспільстві, стояти на своєму, розвивати ці теми, досягати бажаного.

З 18 березня до 3 квітня харизма і чарівність, будете подобатися всім, будете публічні, товариські, щасливі з просуванням себе і ідей. Хороші дні для судів, відносин, навчання, поїздок, творчості, любові.

З 22-26 березня намагайтеся не витрачати багато, не скандальте через гроші.

З 21 березня до 14 квітня один з кращих періодів для Левів у цьому складному 2021 році. Період дасть душевну гармонію, віру, трохи спокою, пом’якшить ставлення до проблем в житті. У цей період розвивайтеся духовно, релігійно, просто з’явиться віра в краще майбутнє. Вчіться, розвивайтеся інтелектуально, буде бажання вчитися і розвиватися. Розвивайте свою життєву філософію по відношенню до шлюбу, ворожнечі, партнерства і іншим відносинам. У Вас буде більше харизми і можливості впливати на інших, вчити інших, вести за собою, показати свої ідеї. Суди, публічні виступи. PR-акції, навчання інших – будуть вдалі. Гарними будуть поїздки за кордон, відносини з іноземцями.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – звістки, рішення, кульмінації, результати. Приділіть увагу своїм бажанням в навчанні, поїздкам, спілкуванні, знайомствам, щось в цьому завершуйте. Приділіть увагу своїй вірі, філософії, інтелектуальному розвитку, відношенню до життя – це краще розвивати і показати. Суди, публічні виступи, відносини в сфері навчання, відносини з іноземцями, повчання інших і просування своїх ідей, далекі поїздки, всьому цьому гарний час. У Вас посилиться фанатизм і ідеологія в ці дні, розвивайтеся самі і заохочуйте інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – громадська активність, дружба.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, борги, психологія, секс, втрати.

З 15 березня до 4 квітня – інформації про борги, витрати, психології, містиці.

З 21 березня до 14 квітня – харизма, навчання, віра.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – звістки, рішення, кульмінації, навчання, поїздки, знання.

Гороскоп опублікований 9 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,405