Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це знак невинності, але не можна приймати цей символ занадто буквально. Можу запевнити вас, що вони далеко не всі незаймані, хоча багато з них залишаються холостяками та старими дівами. Серед них зустрічаються і такі, хто може вступити в шлюб і вдруге.

Це, як правило, люди не гучні, вони вважають за краще залишатися осторонь від натовпу, насилу розслабляються в суспільстві. Це зовсім не мрійники. У цих людях постійно присутня заклопотаність, але, безумовно, це дуже вірні і щирі люди. І, тим не менш, вони вміють і здатні прикидатися. Діви дуже актуальні люди у всьому. Завжди виглядають так, як ніби тільки що вийшли з ванни. У них відсутні будь ілюзії. Як у чоловіків, так і у жінок любов ніколи не затуманює очі, вони завжди бачать недоліки партнера. Це, як правило, фізично витривалі люди. В основному вони приємні і послужливі, уважні і з них можуть вийти гарні доглядальниці. У Дів виробляються сильні звички, з якими вони ніколи не розлучаються.

Діви – критики, причому критикують вони дуже аргументовано. У них все завжди тримається в порядку – і справи, і речі. В гостях Діви помиють посуд господині, але при цьому помітять, що диванні подушки прикривають дірки в покривалі. Але у Дів яскраво виражена сліпота до своїх недоліків, вони практично не здатні бачити свої слабкості в такому світлі, в якому вони бачать недоліки інших.

Вони не можуть довго сидіти на одному місці, нічого не роблячи, вони пересідають із стільця на стілець. Цей знервований стан рідко позначається на інших, але може позначитися на них самих, на системі їх травлення. Вони не дуже щедрі у виразах любові і витраті грошей. Вони роздають свою любов спокійно і рівно, так само як і гроші. Абсолютно не терплять приймати послуги від інших, оскільки не хочуть бути кому-небудь зобов’язаними. Це бажання ні від кого не залежати змушує їх збирати гроші. Співчуття до жебраків Діви не мають абсолютно, але дуже щедрі по відношенню до своїх друзів, які опинилися в біді. Вони не люблять ледачих людей, не люблять запізнень, ні в чому не переходять межу відразу. Вони дивно здорові люди, хоча можуть мати нервові захворювання через те, що багато працюють. Вони дбають про своє тіло і правильне харчування. У них можливі захворювання шлунка, можуть бути головні болі, схильні до легеневих захворювань. Діви завжди знають, що їм потрібно їсти і як це треба приготувати. Вони люблять тварин. Діви люблять в людях правдивість, пунктуальність, економність і винахідливість. Ненавидять бруд, вульгарність і лінь. Це практичні натури. Всі вони індивідуалісти. Діви намагаються зберегти свої думки чистими від всяких зайвих спокус. Вони визначають і створюють свої долі набагато чіткіше, ніж інші знаки. Під їх серйозними манерами прихована чистота думок і цілей.

Гороскоп Діва чоловік від Лінди Гудман.
Гороскоп Діва жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,364