Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Не пов’язуйте свої надії з чоловіком-Дівою, якщо ваше серце голодує за романтичними мріями і казками, інакше ви опинитеся на дієті. Любовний роман з цим чоловіком опустить вас на холодний грунт, а це може доставляти велику біль. Такий чоловік живе повністю на практичному матеріальному рівні, і чекати від нього ніжного роману не можна. Це не той тип чоловіків, який буде виспівувати романси і серенади під вашим балконом.

Діви практично закохуються з раннього віку, але це не той тип любові, який був між Ромео та Джульєттою. Для нього вираз любові полягає в безкорисливій прихильності до сім’ї, до друзів і тим, хто слабший його. Він був народжений з інстинктом любові до роботи, обов’язку, дисципліні, і прив’язаності до всього безпорадного. Той вид любові, при якому з’являються драматичні емоції, сентиментальні обіцянки, слізні пояснення, пристрасні почуття залишають його холодним і можуть навіть налякати його. Але він може розтанути, якщо температура йому підходить, навіть якщо здається, що він зроблений зі сталі і льоду. Існують приховані шляхи до нього, але до них ні в якому разі не відноситься агресивне переслідування, а так само кокетування і сексуальне звернення, в чому вже переконалися сирени, і це було для них дивно. У любові він прагне, швидше за все, до якості. А так як якості досягти важко, то у них не так вже багато любовних пригод, і навіть вони приречені бути нещасними і сумними в якійсь мірі. Його реакція на любовні розчарування – це звичайно наполеглива робота. У таких випадках він замикається, йде від суспільства в наступний раз буде в два рази обережніше.

Ви бачите, що вам доведеться вжити тонку стратегію і запастися терпінням, щоб його завоювати. Основний інстинкт – чистота і він може погрішити нею тільки заради гарної мети або приголомшливої жінки. Багато Дів можуть переносити стриманість набагато легше, ніж інші знаки, оскільки вони дуже дисципліновані. Діва піддається своїй долі без боротьби. Якщо долею визначено йому самотність, чоловік-Діва приймає це без жалю чи емоційної драми. Тому серед них багато неодружених. Хоча це не впадає в очі, Діва може бути майстерним спокусником. Цей чоловік – суміш гострого інтелекту і дуже земних схильностей. Він може руйнувати серця легким фліртом, але його критичний і аналітичний розум рідко дозволяють цим захопленням перейти з платонічних у фізичні. Його скромність і винахідливість оберігають його від непотрібних зв’язків. Звичайно, він може іноді заводити чисто фізичну земну любов, але для нього це швидше виняток, ніж правило. А правило для нього – це просто інтерес до протилежної статі. Природно, чоловік є чоловік. І не всі чоловіки-Діви незаймані, але вони завжди залишаються чистими у своїх поглядах. У їх любові завжди є щось чисте, піднесене. Він присвячує багато часу тому, щоб знайти предмет своєї любові, оскільки він дуже розбірливий у виборі своєї жінки, так само як і в їжі, в звичках, що стосуються здоров’я і роботи. Не намагайтеся обдурити або збрехати йому. Ваш чоловік-Діва не терпить ілюзій. Він хоче, щоб взаємини були порядними, чистими і чесними. Він прекрасно розуміє, наскільки мізерні його шанси знайти такі взаємини. Але марно припускати, що він прийме невідповідні йому. А якщо обставини змушують його пов’язати своє життя з невідповідною жінкою, то можу вас запевнити, що довго вони не проживуть. Дуже важко зачепити його емоції, якщо ви закохалися в Діву, це може доводити вас до сліз. Ви будете запитувати себе: що він зроблений з мармуру або у нього серця немає? Ні, він не зроблений з мармуру і у нього, звичайно, є серце, будьте терплячими. Успіх прийде до тієї, яка вміє чекати. Іноді чоловік-Діва може заводити безцільний флірт для того, щоб переконатися у своїх чоловічих здібностях. Природно, що жоден чоловік не може не прагнути до людського тепла, покликів природи, і коли-небудь він поступиться цим, зізнаючись навіть собі з трудом, що він закохався. Він буде приховувати свої справжні почуття. І при цьому розкривається воістину акторський талант. Він буде прикидатися, що ви йому абсолютно байдужі … Не чекайте, що він буде відповідати вам відкритим проявом почуттів, він буде вести себе холодно, навіть якщо він закоханий. І якщо він вирішив, що ви йому підходите, він дуже просто скаже вам про це. Його любов буде горіти рівним полум’ям, без всяких спалахів, які типові для інших знаків Зодіаку, і вона буде давати вам відчуття теплоти і надійності протягом багатьох років. Хіба це погано?

Є одна романтична якість в коханні Діви. Це те, що він може чекати роками почуття від своєї обраниці. Він здатний на величезні жертви для того, щоб знайти ту ніжку, для якої підійшов би кришталевий черевичок. Не можна заперечувати, що полум’я його кохання дуже сильно. Вся складність полягає в тому, щоб розпалити його.

Після того як ви його завоювали, він рідко буде давати привід для ревнощів. Він буде долати будь-які проблеми: фінансові взаємини з родичами та інші. Він не буде обсипати вас грошима, але все необхідне у вас буде. А осиплеть він вас своєю увагою. Чоловік-Діва уважний до всіх дрібниць, які важливі для жінки. У нього хороша пам’ять і він буде пам’ятати всі ваші дати, навіть якщо йому незрозуміло, чому вони для вас важливі. Він не буде дико і неприборкано ревнувати, але пам’ятайте, що Діва – власник до крайності. Це може звучати дивно. Навіть якщо він не влаштовує сцен ревнощів, то його власництва повинно завжди вас насторожувати. Дружина Діви, яка надто далеко пішла від дому, може виявити, що до її повернення чоловіка вдома немає. Діви дуже вірні і дуже не хочуть руйнувати сімейні узи, але коли їх почуття порядності і пристойності порушені, їх нічого не зупинить від холодного розриву. При цьому не буде ніяких сцен або складнощів. Вже якщо все – значить все! Прощай і будь щаслива. Навіть його незвично чудова пам’ять не змусить оплакувати спогади про минуле, тому він володіє хорошою дисципліною для приборкання своєї пам’яті та емоцій. Самодисципліна – це частина його характеру. Якщо він щось вирішив, то це остаточно. І ваші сльози і вибачення зовсім марні, щоб змінити його рішення. Він ніколи не буває жертвою ілюзій і ніколи не повірить, що розбитий глечик можна склеїти до досконалості.

Якщо ви закохалися в Діву вам потрібно вдосконалювати свій інтелект. Він не переносить невігластва, дурості, так само як і бруд і вульгарність. Жінка, яка проникла в серце Діви, повинна бути добре одягнена і під її акуратною зачіскою повинні бути хороші мізки. Зверніть увагу, що я сказала акуратна зачіска. Діві потрібна жінка чиста і тілом і душею, добре одягнена, але не впадаюча в крайнощі моди. Жінка, яка шукає задоволення, егоїстична і розумово лінива, ніколи не уживеться з таким чоловіком, навіть якщо вона сексуально приваблива для інших чоловіків. Діва шукає собі дружину, а не коханку в якомусь сенсі цього слова.

У нього немає сильних батьківських почуттів. Його особлива натура не вимагає, щоб діти заповнювали його емоційно. У нього, як правило, маленька сім’я. Однак якщо дитина з’явиться, він стане свідомим батьком і дуже серйозно буде ставитися до своїх обов’язків. Дітей він практично не псує.

Діва дуже любить, щоб турбувалися про його здоров’я, але якщо захворієте ви, буде уважний до вас і буде доглядати за вами. У нього може бути часом поганий настрій. Тут потрібно пам’ятати одне: якщо ви залишите його в спокої, то він ніколи не стане з’ясовувати з вами стосунки. Дайте йому можливість самому подолати цей стан. І він здивує вас тією ніжністю, з якою він прийде до примирення. І нехай навіть він похвилюється якийсь час, це йому корисно. Але якщо ви побачите, що його поганий настрій впливає на його фізичний стан, відволічіть його, запропонувавши щось цікаве. Його дуже неважко зацікавити розумово.

І тепер ви знаєте, що чоловік з вами і він вам подобається, ви можете очікувати хорошого, стабільного майбутнього. З вами буде уважна, цікава людина, яка не буде змушувати вас робити все можливе, щоб виглядати привабливою, витрачаючи на це купу грошей на духи та іншу косметику. Але його цілком влаштовують ваші витрати на мило і шампунь. Він надійний і приємний, якщо ви будете уважними до його недоліків. Їх у нього не так вже й багато. Що б він не робив, намагайтеся не критикувати його. Пам’ятайте, що він абсолютно не створений вислуховувати критичний аналіз по відношенню до себе, саме той аналіз, який він застосовує по відношенню до інших людей. Звикніть до його манерів критикувати вас і намагайтеся просто віджартовуватися в таких випадках. Коли в нього проходить критичний настрій, ви можете розслабитися і насолоджуватися вашим прекрасним і вірним чоловіком. Звичайно, він не ангел і у нього немає крил за плечима, але більшість жінок будуть вам заздрити. І коли він посміхається, і ви бачите своє відображення в його ясних чистих очах, ви будете щасливі, що одягли його обручку, до тих пір, поки хто-небудь з крилами за плечима не попадеться на вашому шляху.

Загальна характеристика Діви від Лінди Гудман.
Гороскоп Діва жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,218