Все про вагістність
Все про вагістність

З’єднання Юпітера і Сатурна в Козерозі і Водолії в період з грудня 2020 до лютого 2021 років


У класичній астрології з’єднання Юпітера з Сатурном вважається найвпливовішим. Здебільшого його вплив на соціальні структури, на світ, на владу, а не на індивідуума. Для світу ці з’єднання завжди відігравали велику роль. Сатурн з Юпітером з’єднується раз на ~ 20 років, а в одному і тому ж знаку раз на ~ 960 років! Що було 960 років тому, коли було останній раз з’єднання у Водолії… Складно сказати. А як змінився світ 20 років тому – це легко, згадуйте 2000-2001 роки, як змінювалася економіка світу і планета Земля (екологія) і які тренди вони задали. Підказка: глобалізація і перші корпорації в Китаї. З’єднання Юпітера і Сатурна задають тренди для розвитку світу, створення і еволюція в соціумі подій і структур – трендів.

В цьому і наступному році будуть унікальні з’єднання. Спочатку з’єднання в Козерозі до 19 грудня, його «результати» вже буде видно в кінці грудня (30 числа, кілька днів до і після). Після 19 грудня до лютого – з’єднання у Водолії, цього результати перші будуть видні в кінці січня і в лютому, але це з’єднання задасть тренди на всі наступні роки (3-7-10-20), сильно змінить суспільство і світ, як мінімум весь 2021 рік буде змінювати.

Починаючи з січня і в лютому – це з’єднання буде руйнівним, для політики, суспільства, економіки та екології – вказівки на «катаклізми».

Наступних 3 місяці світ чекають великі зміни.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, де будуть починання і зміни, в яких сферах – це все залежить для людей від особистих гороскопів, змін може і не бути, якщо Ви не «суспільна» людина (відлюдник \ монах \ одиночка). Для знаків Зодіаку починання і зміни описані в гороскопах на грудень. Можу бути впевнений в тому, що всім людям в різних сферах життя треба чекати змін. До 19 грудня починати щось важливе у житті, будуть відбуватися кардинальні події, приділити увагу кар’єрі і статусу, важливим цілям в житті. У січні і лютому – щось буде зруйновано, поміняються плани та ідеї, ставлення до суспільства і іншим людям. У січні і лютому, теж, можна щось починати, але будуть інші вказівки на руйнування. У лютому і січні все буде в крайнощах. Грудень помітний – Овен, Рак, Терези, Козеріг (йому найбільше). Січень-лютий – Телець, Лев, Скорпіон, Водолій (йому найбільше).

– Світ. Ця вказівка змінить світ. У грудні важливі зміни в державах, інститутів державних, правителів (президенти і ті, хто керує країною), території держав, важливі події державні в державних і міжнародних масштабах. Відхід важливих політиків і правителів з приходом нових, протягом 3-х місяців. У січні-лютому важливі події в суспільстві, політиці, економіці, екології. Під цю вказівку, з’єднання Юпітера з Сатурном і додаткові вказівки (почнуться з січня), будувався прогноз на нову кризу в 2021 році, про який писалося в гороскопах на 2018-2019-2020 роки. У січні-лютому перша хвиля нової економічної і соціальної депресії, якщо почнеться криза або перші сигнали про неї, то буде вона протягом 3-7-10 років. Січень-лютий (до березня) – час великих революцій в суспільстві та науці, економіці, може і не зараз вони стануть помітні, але зараз для них покладуть фундамент. Політика й суспільство сильно зміняться протягом наступних 3-х років, до 2023 року, але початок цих змін настане в січні-лютому.

Насправді, я б міг висловити багато теорій щодо зміни світу, але навіщо? Світ просто зміниться.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Про Корону світ дізнався, як раз тоді, коли Юпітер увійшов в Козерога, а Сатурн вже був в Козерозі – це з’єднання Юпітера і Сатурна через знак. Це сильно вплинуло на всі держави, на багато державних строїв. Так що і зараз щось нове може бути в січні-лютому. А говорячи про Корону, ну що ж. Її вплив ще буде сильним протягом 5-6 років (кульмінація через ~ 5-6 років), наступних ~ 3 роки дуже сильно до першої корекції. Напевно, щеплення не дадуть той результат, на який наїдалися (мінімум протягом 21 року). А сама Корона в січні-лютому сильно вдарить по суспільству. Є вказівки на щось нове, коли з’єднання буде у Водолії (січень-лютий і весь 21 рік). Корона може мутувати за цю зиму – це мінімум. Максимум – з весни нова біологічна загроза, а взимку – екологічна, соціальна, економічна.

Автор: A.S. – 4.12.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,411