Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Терези, від Марфи Бомбушкар


факти про Терези

факти про Терези

Планета управитель: Венера

Терези риси характеру: Терези – тактовні, справедливі і чарівні до глибини душі. Вони привабливі люди, їх спокійна, легка поведінка, безсумнівно приверне багатьох до них. Терези дипломатичні і люб’язні, часто їм складно відмовити іншим. Іноді бувають нерішучі і не щирі, хитрі. В цілому, вони навіть здатні на егоїзм, відстороненості до інших, чужих для них людям. Але за всією цією дипломатичністю, доброзичливістю, відстороненістю, ховається особистість, керуюча іншими – сірі кардинали. В історії, серед людей цього знаку, було дуже багато сильних лідерів, які показувалися на публіці тільки при необхідності, а в інший час управляли театром – життя за лаштунків, наприклад: Путін і Ганді. Так що, якщо Ви думаєте, що керуєте Терезами – подумайте ще раз. Ймовірно, що їх чарівність, тактовність, піддатливість і люб’язність – вже закружляли Вам голову. І Ви ще не зрозуміли, хто головний. Все ж Терези – кардинальний знак, стихії повітря – так що, не все так просто.

Щасливий день для Терезів: п’ятниця

Щасливі числа: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Щасливі кольору для Терезів: блакитний і зелений

Камені приносять удачу: сапфір і бірюза

Талісман Терезів: все що зроблено з міді та срібла

Позитивні якості Терезів: тактовність, інтелектуальний склад розуму, логічність, пильність, чарівність і привабливість, врівноваженість, здатність поступитися, баланс, певне чуття до справедливості і чесності.

Негативні якості Терезів: невпевненість, нещирості, штучність, егоїзм і невимушене ставлення, поверховість, бажання керувати у відносинах з тіні

Можливі проблеми зі здоров’ям: Терези можуть відчувати проблеми з нирками, наднирковими, шкірні захворювання ( рідко). Необхідно стежити за своєю вагою, не набирати зайву. Контролюйте свою любов до солодкого. Лінь, часто Ваги «просять » виконувати інших фізичну працю, тим самим самі нічого не роблять. Це добре, але все ж, фізичні навантаження потрібні. Спробуйте зайнятися йогою і медитацією. Знаєте прислів’я – «хворому спорт в шкоду, а здоровому не потрібен», так от – це прислів’я не про Вас. Спорт Вам потрібен, він дозволить позбутися хвороб, а здоровому – стати ще здоровішими. За одне і потренуєтеся в боротьбі з лінню.

Сумісні знаки: Овен, Близнюки, Лев, Терези ( але це буде схоже, хм, на танець і проекцію на іншу людину всіх бажань і вимог), Стрілець і Водолій

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

 1. 3 коментарі до “Зодіакальний гороскоп – факти про Терези, від Марфи Бомбушкар”

 2. олъга в 12.06.2014 | Відповісти

  ваш гороскоп почти выявился точны . спасибо .

 3. Катя в 02.12.2014 | Відповісти

  Гороскоп точнісінька правда

 4. Любов в 24.05.2018 | Відповісти

  Дякую вам за детальний і 100% гороскоп. Склалося враження що написано просто все за мою персону.
  В загальному – цікаво читати!
  Успіхів Вам Марфа

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 122 T. 0,500