Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Дів, від Марфи Бомбушкар


факти про Дів

факти про Дів

Планета управитель: Меркурій

Діви риси характеру: методичні, ретельні, скрупульозні, люблять заглиблюватися в деталі, аналітичні здібності. Люблять доводити все до найкращих показників, занадто педантичні. Перфекціоністи до глибини душі, або, принаймні, вони хотіли б вірити, що вони такі є. Ну, або ж показують себе такими. Хоча, ті хто з Вас знає Дів, має уявлення, про той бардак який твориться у них на робочому столі, в комп’ютері і вдома. Хоча, для Діви – цей бардак – це певна система, і якщо «простий смертний» не може знайти в купі запилених паперів необхідний документ, то Діва знайде його за пару секунд. Адже це їх система, зрозуміла тільки їм. Діви відмінні менеджери – розуміють, як працює система і здатні проконтролювати будь-які відхилення. Їх вибагливість, до того щоб все було правильно, все було перфектно, може бути сприйнята іншими як вузький світогляд, як сварливість і сверхмірна критика. Так само у них може бути присутнім маніакальність по відношенню до вірусів і мікробів, бажання помити руки перед їжею (наприклад), що буде сильно дивувати їх знайомих, які знають, що вдома у Діви в кімнаті є всього лише пару стежок, по яких можна пройти до потрібних об’єктів, а все інше завалено і за пилино, і… бардак. Хоча, багато є таких Дев, які люблять прибирати, але все ж після їх прибирання «система» залишається колишньою, крім пилу й сміття.

Щасливий день для Діви: середа

Щасливі числа: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Щасливі кольору для Дів: помаранчевий, білий, сірий, жовтий, кремовий

Камені приносять удачу: топаз

Талісмани для Дів: ключ, сова, щось з бамбука

Позитивні якості Діви: здатність розрізняти, досконалість, узгодженість думок, красномовство, здатність залишатися спокійним тихим в найзаплутаніших обставинах.

Негативні якості Діви: критичний погляд на все і всіх, бридливість (їх «порядок» для інших здається звалищем ), уїдливість в деталі.

Можливі проблеми зі здоров’ям: У Дів можливі проблеми з травною системою. Кишечник і черевна порожнина. Фітнес та здоровий спосіб життя – запорука здоров’я, хоча Дівам про це і не варто говорити, вони і так це знають. Любителі натуральних продуктів і правильного харчування. Дуже дбають про своє здоров’я та близьких людей. Вірогідні безсоння.

Сумісні знаки: Телець, Рак, Скорпіон, Козеріг, Риби

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

  1. Один комментар до “Зодіакальний гороскоп – факти про Дів, від Марфи Бомбушкар”

  2. МАРІЯ в 09.02.2014 | Відповісти

    дякую,гороскоп справді точний

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,392