Все про вагістність
Все про вагістність

Знаки Зодіаку та їх профессії


Яку професію обрати?

На яку роботу піти працювати?

Зірки допоможуть вам зробити свій вибір …

Прочитайте цей гороскоп професій, щоб зрозуміти яку професію обрати собі. Яка професія підходить.

Яку роботу вибрати …

Адже кожен знак Зодіаку майстер від «природи» у деяких видах робіт і професій.

Овен і його професія
Професія обирається не шляхом розумного роздуми, а з бажання досягти ідеалу або блищати, бути на виду.
Початок майже завжди вдається. За перших щаблів драбини успіху людина стрибає через одну і навіть через дві сходинки. Ці люди подобаються беззастережно своїх дій, рішучістю і кмітливістю.
Писати листи? – Навіщо, короткий наказ все роз’яснить. Тон здебільшого начальнический. З підлеглими він не розмовляє, їх справа слухатиметься, якщо вони не хочуть мати неприємності.
Для чого людині лікті? – Щоб пробиватися. Для чого голова? – Щоб протистояти. Для чого енергія? – Щоб висунутися.
І Овен висувається; правда, при цьому він створює собі ворогів, але це його не цікавить. Хто сильніший його?
Що стосується вибору професії, то не слід вибирати справа, яка вимагає посидючості, припускає підлегле становище, не дає можливості висунутися. Опинившись в чотирьох стінах контори така людина задихається; перед ним повинен бути відкритий весь світ, і вони люблять триматися за м’яч, який котиться у ворота.
Якщо начальнику потрібний співробітник, який завжди готовий до роботи, це якраз така людина; потрібно тільки остерігатися, як би він не захотів сам зайняти начальницького крісло.
Йому необхідні рух, зміни, Овен не виносить монотонності. Йому постійно потрібні нові завдання. він гарний там де дим коромислом, де горять строки; де інші падають від втоми, він – господар становища.
Якщо йому представляються значні можливості, Овен досягає значних результатів. Але не слід доручати йому роботу, яка вимагає років і десятиліть. Його впевненість у собі важко похитнути.

Телець і його професія
Переважний вибір професії, який приносить користь і дохід. Якщо Телець відчуває себе на своєму місці, він працює наполегливо і завзято.
Телець залишиться вірним своєму шефові і в кризовій ситуації; не схильний як щур бігти з корабля, що дало текти, – він буде його лагодити, поки корабель не знову придатним до плавання; але тоді він чекає своєї нагороди.
Винагорода для нього важливіше, ніж високі вершини, які його не дуже ваблять. Телець старанний, якщо це винагороджується, в іншому випадку перекури сильно збільшуються. За хорошу, справедливу винагороду він візьметься і за таку роботу, за яку не береться ніхто інший.
Він може бути майстерним, йому вдаються художні роботи. Він завжди вчасно виконує завдання і не затягує терміни. Якщо це художник, то його картини будуть готові до виставки без того, щоб йому довелося в останні дні працювати ночами.
Він не визнає поспіху і підганянь. Платити йому треба вчасно. Намагатися позбавити його обіцяної винагороди небезпечно: він знає свої права назубок, і дійде, якщо знадобиться, до найвищих інстанцій, щоб їх відстояти, якщо тільки це можливо.
Телець прагне до гарної робочої атмосфери, і сам її створює. Випадкові помилки виправляються з посмішкою. Їм можна довірити роботу, в якій важливі терміни. Але він не виносить зміни термінів – ні затримок, ні пересувань їх вперед.
Він викликав довіру, і того ж чекає інших. Він на місці там, де необхідна надійність без зайвих слів. Він добре і сумлінно виконує свою справу. Але йому не слід доручати будь-які нові експерименти; він повинен бути повністю переконаний у тому, що робить, щоб робити це добре.
Телець має здатності до художніх професіях: співу, живопису, архітектурі, гравюрі, графіці, і в нього взагалі гарне почуття форми і стилю.
Він ніколи не здасть недороблену роботу, тому він прекрасний приклад для колективної роботи. Він ніколи не запитує більше, ніж слід, і не бере собі більше, ніж слід, і не бере собі більше, ніж інші – навіть якщо він шеф. Виросла з юнацьких мрій (що, на жаль, іноді затягуються), він ставить собі мету, відповідні його здібностям – не вище, але не нижче. І цілі цих він добиває і досягає. Тільки насолоду, якщо він до нього прагне, може дійсно відхилити його від його шляху.
Телець освоюється в професійному житті з гумором, з чіпкістю і хваткою, і створює собі маленький рай. У всьому цьому відчувається щось закоренілим – селянське.

Близнюки і їх професія
Область їх діяльність – все, що так чи інакше пов’язано з комунікацією, з посередництвом, агентурою, добуванням відомостей, формулюванням інформації.
Крім того, вони вміють знайти талант, відкрити обдарування. Вони знають, де що відбувається. Їм властиво робити свій внесок у справу, тому їм краще брати участь в чужому підприємстві, ніж мати своє.
Близнюки старанні, постійно бадьорі і свіжі. Були б тільки зміни, і вони покажуть свою різнобічність. Їм потрібна рухливість, а також можливість відпустити жарт.
Якщо вони зачеплені за живе, якщо вони здатні до справи, яку роблять, вони можуть несподівано розвинути величезну силу і міць, і провести в життя, наприклад, своє відкриття. При цьому вони можуть спожити масу іронії, щоб усунути інших зі свого шляху.
Близнюки винахідливі у виборі засобів, і завжди придумають щось новеньке. Якщо дати їм свободу, вони продадуть все, що можна продати, і те, що продати не можна, продадуть теж. Там, де інший роздумує, чи зручно постукати, – вони вже всередині.
Там, де все кипить, де весь час відбувається щось нове, вони на місці, і на своєму місці вони незамінні. Їм підходить ковзний графік, тому що вони не надто пунктуальні, але зате роботу свою зроблять.
Слід звернути увагу на їх яскраво виражену спостережливість. Їх дар словесної дипломатії теж повинен знайти собі застосування. Якщо потрібно вкотити камінь на гору, вони знайдуть рішення, яке спрацює хоча б на перших порах. Коли ж камінь звалиться назад, вони будуть вже далеко. Це прекрасні купці, вони майстерно торгуються, але і легко можуть поступитися. Їм, однак, не слід доручати підрахунок виручки з точністю до кожного гроша, – їм необхідно проявити деяку щедрість! Вони готові пожертвувати дрібницею, – хоча потім вони з чистою совістю привласнити її назад.
Багатосторонність – їх дар, лише б робота не була одноманітною. Вони здатні вчитися до старості. Якщо на підприємстві знадобилося вивчити китайську мову – це справа саме для Близнюків!

Рак і його професія
Професійний шлях – настільки ж невизначений і коливний, як і сам Рак. Його краще місце там, де потрібні здатності збагнення і вчувствованія. Раки прагнуть допомогти, можуть бути турботливими і вживатися в чужу долю. Вони в основі своїй справедливі, тому їм можна доручати делікатні і делікатні справи. Вони актори і посередники: актори тому, що весь час представляють, не бажаючи розкриватися, а в ролі третейського судді їм допомагає чуття істини. Благодоря своєму внутрішньому напруженню вони здатні до творчої діяльності. Взагалі вони можуть бути використані різнобічні.
Але їх не слід поміщати туди, де панує суєти. Де – небудь у сторонці, де вони можуть організувати власний простір, оточити себе музикою, пропустити чашечку – іншу кави …
Раки не виносять тиску в роботі. Терміни повинні бути довгими; вони легко погоджуються на їх скорочення, але коли час підтискає, робоча атмосфера стає знервованою, – це заважає творчому прояву.
Так чи інакше, можна давати їм складні завдання, які іншим не під силу, це їх стимулює. Необхідно забезпечити їм внутрішню свободу. Тривалу критику сприймають як прискіпливість, яка отруює їм радість, саму по собі значну.
Раки відчувають інтерес до далеких мандрівок, але, може бути, не слід посилати їх у поїздки, тому що на чужині вони втрачають свою глибину і позбавляються внутрішнього спокою. І як охоче вони повертаються!
Вони не легкі на підйом, особливо якщо мова йде про те, щоб взятися за тривалу роботу. Однак все, що віддає рутиною, здається їм небезпечним. Якщо вони опиняться біля конвеєра, то зупинять його, поки не побачать, як можна було б олюднити цю роботу!
Їм не годиться робота, при якій потрібно тримати двері відчиненими, де потрібно вести торгівлю. Рак не може постояти навіть за себе, вони приймають практично будь-яку пропозицію, якщо робота їх хоч скільки влаштовує. Тільки їх витривалість, чіпкість і надійність дозволяє їм при цьому приходити до якихось результатів.
Гарна робота для Рака – консультант або лікар, адвокат або священик, взагалі всі професії, де можливі непередбачені паузи, де можна дозволити собі полінуватися. Важливо, що потім вони охоче відпрацюють цей час, – якщо їх тільки чимось не розізлити.
Кажуть, що стану вони не наживуться; може бути, але з чужим станом вони управляються прекрасно, примножуючи його.
Роботодавцю слід мати на увазі, що на помилки, які вони постійно роблять на початку, можна закрити очі: вони постійно мають перед очима ціле, і їх чіпкості можна довіряти.

Лев і його професія
Вони майже завжди прагнуть до керівного становища; та вони відповідають цьому положенню, володіючи як організаторським талантом, так і умінням розподіляти роботу. Їм можна довірити відповідальність, якщо тільки вона не пов’язана з тривалою роботою в приміщенні. Вони володіють великими можливостями, хоча не здатні до стомлюючої, виснажливій роботі. Вважати канцелярські скріпки – не їх покликання; якщо до цього доходить – Їм, а де там ад’ютант?!
З підлеглими він справедливий і люб’язний, навіть зверхньо, ​​якщо вони знають своє місце, якщо ж вони наважаться заперечувати в слух – він їм покаже, які вони черв’яки!
Їм властиве честолюбство, втім, не тільки саме по собі, скільки прагнення до мети. Однак, якщо мета досягнута, вони хочуть також, щоб успіх був визнаний; буває, що вони хваляться роботами, ідеями та внеском інших.
Немає нічого гіршого, як залишити їх в тіні, або публічно ганьбити. Робоча кімната стає тоді для них кліткою, вони стають нестерпними! Леви не занадто скромні, але й не занадто вимогливі; вони лише вимагають належного їм місця. Вони завжди представницькі, завжди справляють гарне враження, так що їм неважко знайти місце. Це може бути адміністратор готелю, директор грального будинку, чи щось подібне. Лев діє лише в повну силу тільки при фраку; це може бути, звичайно, і мундир, або навіть вечірній костюм, – лише б він підкреслював незвичайність становища.
Зрозуміло, у них багато заздрісників і конкурентів, які тим небезпечніше, що їх не беруть до уваги. Є у них вороги, бо вони претендують на те, щоб їм віддавали належне за їхніми заслугами і відповідно їх рангу – передбачувано високому.
Леви володіють примітною здатністю орієнтуватися в ситуації. На жаль, якщо шеф затримається у відпустці, по приїзді він ризикує сильно здивуватися: всі переорганізувати, фірма переорієнтована, все функціонує, але вже під іншим керівництвом! Так що не варто давати їм занадто великих повноважень – вони будуть використані до останньої можливості.
Вони повні впевненою і радісною рішучості, вони не сумніваються в своїх радах і вказівках, вони впевнені, що про їхні рішеннях шкодувати потім не прийдеться.
Що стосується безпосередньої участі у важкій роботі, – тут вони не в перших рядах. В строках вони також не дуже пунктуальні, вони не соромляться змушувати себе чекати. Було б смішним залежати від годин, вже вони-то знають, коли прийде їх час!
Вони мають потребу в тому, щоб їм були задані рамки і дані певні керівні вказівки: при цих умовах начальник прекрасно може їх використовувати.

Діва і її професія
Діва скрізь, на будь-якому посту виконує свій обов’язок. Мало кого можна так різноманітне і багатосторонньо використовувати, як їх. Діві, однак, потрібно забезпечити робоче місце, це приборкує їх страх. Якщо їм довірити нагляд за Ейфелевою вежею, або міський каналізацією, можна бути впевненим, що незабаром кожна сходинка, кожна труба, їм будуть знайомі.
Це прекрасні бухгалтера, вони чудово справляються з пісмоводітельством, з аналізом справ на підприємстві. По ходу справи вони виконують роботу сусідів, якщо ті пішли у відпустку. Вони незамінні, якщо потрібно знайти слабкі місця підприємства, ніщо нерентабельне не сховається від їх погляду, їх не обдуриш, вони відразу бачать, хто працює, а хто б’є байдики. Вони непідкупні, їх цікавить тільки успіх справи, – правда, якщо їх попросити, то вони закриють очі на щось, прохання їм лестить. Їх пропозиції щодо економії дієві, і це може зробити їх нелюбимими. Але вони завжди подають гарний приклад, завжди готові самі взятися за справу, так що директор може взяти участь у розвантаженні меблів, якщо потрібно. Це справляє враження, і дозволяє тримати підприємство під контролем: воно не дуже розростається, але розорення йому, швидше за все, не загрожує.
Діва може роками сидіти в маленькій кімнатці над яким – небудь дослідженням. Діви мають терпіння і розташовують часом. Дрібну роботу, начебто лагодження годин, вони роблять найтоншим чином. На них можна покладатися. Якщо шеф їде в закордонне відрядження, після повернення він знайде всі в такому ж вигляді, в якому залишив.
Вони прагнуть відкладати гроші, можуть при цьому постаратися уникнути податків, але без ризику, – на ризик вони не підуть.
Вони з усього витягають максимально можливий результат. Полагоджений ними мотор працює краще, ніж новий. Але вони вимагають настільки ж хорошої роботи і від інших, і, не завжди довіряючи, схильні перевіряти. Вони завжди відгукуються на ділові пропозиції та прохання інших. В особисте життя вони не втручаються, але якщо щось відбувається не у відповідності з їх уявленнями, вони морщать ніс. Вони не поважають відхилень ні в собі, ні в інших.
В робочий час вони ведуть себе сухо, але з підлеглими тримаються дружньому, так само як з начальством. Вони не вимагають переплати, їм потрібна покладається оплата. Відповідний результатами гонорар розглядається ними як безумовний світопорядок.
Вони на місці там, де потрібна надійність і сумлінність. Без них не обійдуться там, де потрібно взятися за роботу, – і вони це знають.

Терези і їх професія
Їх професія, по – видимому, – примиряти і створювати згоду! Але – у вищому сенсі. Це дипломати, посли, а не представники. Терези створюють тривалі зв’язки; їх менше турбує комунікація як така, вони більше дбають про глибину зв’язку, яка могла б бути виражена спільним художнім переживанням.
Їх смак чудовий, – з урахуванням рівня, звичайно, – і це зможе бути основною їх професії. Все, що робить життя більш красивою, може бути їх заняттям, тут вони покажуть себе з найкращого боку і будуть найбільш активні.
Культура – також важливе для них ключове слово. Їх наклад тут може сягати від художньої зачіски, до прекрасного управління лікувальним або культурним закладом.
Слід використовувати їх потреба в гармонії. Вони створюють гарну атмосферу в групі, діючи і примиряє, і м’яко збудливу; всередині вони усувають конфлікти, зовсім же вони прекрасно репрезентують групу. Ваги здатні до творчості різного роду, від музики до архітектури. Вони вносять прекрасне в природу, в ролі чи простого садівника або ландшафтного архітектора.
Успіх інших їх не дратує, якщо їм осмисленим. Однак вони стають дуже критичними, коли хтось видає мішуру за золото: це їм не до вподоби, це ображає їх художнє почуття і їх інтелігентність.
Разом з тим вони погано переносять, якщо їх невдячно відсувають убік, якщо їх таланти залишаються без примирення.
Вони не так упевнені в собі, як здається з боку. Краще всіх інших вони знають зворотний бік медалі, знають, як легко втратити рівновагу. Так що не слід навантажувати їх занадто односторонньо: вони, правда, вирівнюються, але це вимагає визнання.
Слід звернути увагу на їх прагнення до взаєморозуміння, на їх здатність до красномовства, яка грунтується більше всього на музичності мови. Вони відчувають інтонацію, правда, не залишають без уваги і граматику, хоча і менше її відчувають.
Якщо потрібно згладити суперечності, зрозуміти іншу точку зору – вони на своєму місці; особливо це стосується мистецтва, Де вони здатні інтерпретувати нове і пов’язати його з традицією.
Слід мати на увазі, що Терези кілька розсіяні, але за дрібницями вони завжди бачать велич Духа.
Вони легко виправляють помилки, оскільки прагнуть до гармонії спільного життя, і тому поступливі.

Скорпіон і його професія
Скорпіон потребує задачі, що вимагає залучення всього істоти, а не просто до якому-небудь занятті! Робота також повинна мати для них особистий сенс – вона повинна вимагати роздуми і вчувствованія.
Керівники можуть погоджуватися з їхніми пропозиціями, навіть якщо вони спочатку здаються суб’єктивними і дещо дивними, ці пропозиції продумані і здійснимі, хоча і можуть призвести деякий переворот.
Скорпіони можуть зробити неможливе; якщо мова йде про складну роботу, вони включаються з посиленою енергією.
Їм не слід бути суддями, взагалі брати участь у судочинстві: вони норовливі, вони розуміють закон по – своєму, і дотримуються тієї точки зору, що суперечка сам приведе до ясності і справедливості. Вони за справедливість, але після боротьби. Вони все ставлять під питання, все піддають випробуванню.
Якщо вони стикаються з дурістю або з зарозумілістю, то реагують аллергически і не рахуються з можливими наслідками. Таким чином, з ними не всякий може спрацюватися. Будучи пілотом, Скорпіон може відмовитися злітати або сідати, якщо він не порозуміється з другим пілотом. Вони завжди прагнуть домогтися свого, – чого б це не стояло оточуючим. Це робить їх не дуже придатними для роботи в групі. Це типові аутсайдери, з мужністю та силою досягають того, перед чим інші відступив.
Вони здатні до будь-якої операції, в тому числі і в буквальному сенсі: хірургія їм підходить; але також і в переносному сенсі – вони вміють випитувати, вивідувати, досліджувати.
Їх потрібно ставити на таке місце, де потрібні всі сили людини. Робота, яку можна робити в півсили, залишиться недоробленою; робота вимагає подвоєною енергії, буде виконана. Якщо десь є складні вузли, які треба розплутати, і не можна просто розрізати, – там Скорпіон на місці.
Слід також згадати їх мужність. Вони здатні винести дітей з палаючого будинку. Вони здатні доставити ліки, щоб врятувати чиєсь життя, через заледенілий гірський перевал. Скорпіони ніколи не здаються; найбільше – вони дозволяють собі паузу, щоб перезарядити батарейку.
Вони незамінні там, де потрібно участь в боротьбі, де ведеться дослідження незнайомих просторів. Вони також здатні зрушити з мертвої точки зайшли в глухий кут переговори, якщо їх закликати, – але вони зажадають всіх повноважень, тому що хочуть нести повну відповідальність.
Менш вдало їх участь там, де потрібно бути здатним співпереживати, там доводиться силою їх стримувати: вони мають схильність до психології, але для самих себе, психологія інших для них неможлива.

Стрілець і його професія
Їх робота повинна бути пов’язана з боргом у значних масштабах. Після перевірки їм довірити провідні пости; вони впораються з цими завданнями. Вони вміють переконувати, подавати приклад, вони як правило володіють терпимістю і прозорливістю. Їм притаманні організаторські здібності, необхідні для управління апаратом. Незважаючи на наявність улюбленців, Стрільці в загальному об’єктивні. Зловживання владою від них важко очікувати; хіба що вони дозволять собі деяку розкіш в обстановці свого кабінету.
Особливо гарні їхні лідерські здібності, якщо йдеться про ідеальні цілях – керівник спортивного товариства або викладач особливого курсу. Стрілець також прекрасно може організувати далеку поїздку, це світський і відкрита людина.
Інше важливе для них напрямок – служити справедливості і правосуддя. Будь то суддя, адвокат чи прокурор, – турбота про об’єктивність завжди забезпечена. Їх судження поважаються і по більшій частині приймаються; вони можуть бути прекрасними арбітрами в промисловості.
Зрозуміло, всі звані професії слід розуміти скоріше в символічному сенсі.
Рух – еліксир життя, будь то на коні або в реактивному літаку, чим вище, тим краще, тим приємніше. Усім їм властиво до подорожей і жага духовних завоювань.
Це також – прекрасні представники (фірми і т.п.). Але скрізь, де б Стрільці не працювали, їм необхідно почуття самостійності. Чим менше начальство втручається в справу, тим краще воно йде.
Стрільці можуть бути прекрасними вчителями і вихователями, які залишаються для вихованців прикладом на все життя, яких відчувають і згадують на зустрічах багато років після закінчення. Вони відчувають межі можливостей своїх учнів, не вимагають занадто багато чого, але зате захоплюють навіть самих відстаючих до несподіваних досягнень. Під час перерв вони можуть і побешкетувати разом з вихованцями, але при цьому завжди притримуючи належну дистанцію.
Вони без праці погоджуються попрацювати зайві години. Стрільцям цілком можуть бути довірені ідеальні і місіонерські справи. Проте все повинно мати реальні підстави; ганятися за мильними бульбашками – справа недостойна.
Вони прекрасні проповідники та читці. Але вони можуть і перетворити пустелю в родючу землю, якщо потрібно боротися з голодом. Вони шукають нових земель, але з мірою і здоровим міркуванням; вони не вважають, що необхідно зруйнувати старе, щоб на його місці створити нове. Вони володіють вірою в ріст і прогрес, і більш інших сприяють розвитку.

Козеріг і його професія
Козеріг не боїться ніякої роботи. Їх можна використовувати всюди, і вони, не лякаючись цього, можуть почати з самого низу, з випадкових робіт.
Опинившись на якому – небудь місці, вони добре на ньому зміцнюються. Може виявитися, що з них навіть забудуть, вони не нагадують про себе; але в дні труднощів вони опиняться на місці, з’ясується, що вони склали собі уявлення про всю роботі навколо, і коли вибухне крах, тоді тільки відділ, керований Козерігом витримає, і з нього може початися відновлення.
Козеріги – природжені лідери групи, надійні члени виробничої ради; вони не вимовляють радикальних промов, але не забувають про цілому, піклуючись про кожного. Нововведення вони вводять без шуму. Якщо робота може бути раціоналізовані, це робиться, причому все йде як по маслу, і зміни не викликають зайвих розмов.
Вони можуть полагодити і пустити в діло яку – небудь стару колимагу. Там, де кон’юнктура не проглядається, вони створять проміжний центр управління. Вони можуть взятися і за чорну роботу, але, будучи землекопателямі, вони викопають собі сходинки, по яких зможуть піднятися наверх. Коли Козеріг таким чином виринають, він стає потрібним, його приймають.
Щасливчикам, або тим, хто в них мітить, важко з ними домовитися, вони не знайдуть спільної мови. Козеріги володіють точною спостережливістю, вони відразу видивляються варте в масі пропозицій. Лінь, хвастощі, фрази тут недоречні, вони сприймаються як посміховисько.
Що може їм зашкодити, так це недолік здоров’я, бо вони перенапружують себе. Однак вони чіпкі, і до пропозиції лікування ставляться як до порожньої балаканини.
В оцінці результатів вони справедливі. Хто щось може, того приймають в групу; якщо хто то домігся заслуженого успіху, – Козеріг радіє за нього, він не заздрісний. Однак вони приходять в лють, якщо когось воліють їм незаслужено: тоді в кабінеті директора може піднятися страшний шум, так що шефу прийдеться піти на поступки.
В принципі Козеріги добре управляють майном. Якщо вони і потрапляють в халепу, то один раз, – хоча й грунтовно, – після цього вони добре засвоюють урок.
Вони готові вчитися до старості, вони жадібні до знань, оскільки вважають, що людині це потрібно.
Включаючи їх в роботу, потрібно завжди мати на увазі їх норовливість. Їм потрібно давати важкі завдання, може бути – делікатні і неприємні; там, де все йде добре, їм не місце, тому що Козеріги здатні на більше.

Водолій і його професія
У Водолія багато професійних можливостей. Вони представлені, можуть добре говорити; вони спритні і вправні. Вони можуть вести наукову роботу, а можуть показати чарівні фокуси. Майже у всіх них є щось магічне. Їх приваблює техніка, з машинами вони “на ти”; вони на місці там, де потрібно створити нову апаратуру або впровадити систему, що полегшує роботу. В медицині вони схиляються до психологічного напрямку.
Взагалі вони дуже доречні там, де справа знаходиться на самому початку, так що ніхто не знає, як за нього взятися. Вони прямо – таки призначені для експериментів, у них чуття на все нове. Спочатку вони пропонують себе як піддослідних кроликів, щоб потім експериментувати самим. В останньому випадку піддослідними тваринами може бути непереливки – у експериментуванні вони не знають удержку.
Вони володіють особливим даром відкривати таланти. При цьому Водолії не представляють ніяких доказів, покладаючись на свою інтуїцію, але можна бути впевненими, що виявлений ними талант знайде свою дорогу.
Їх активність значна, але мінлива. Після бурі може вибухне тривалий штиль. Їх мінливість і примхливість виявляються і в роботі. Вони можуть стати дуже лінивими, якщо робота здається їм не цікавою. Тоді їх краще перевести на інше місце, інакше вони можуть розвалити все підприємство.
Сталість і концентрація не належать до їх сторонам. Водолії чекають прозріння, і воно до них приходить; правда, якщо таких прозрінь протягом життя занадто мало, – вони терплять крах.
Їм слід підпорядкувати себе дисципліні, щоб дійсно чого – небудь досягти. Весь час узгоджуватися з індикаторами, – це здається їм нечеловечним: що, якщо замість червоних лампочок поставити блакитні? І ось вже винаходиться нова машина, і вони переходять з однієї фантазії до іншої, поки їх не відриває від цього звук вибуху, – тому що вибухнула та машина, за якою вони були поставлені спостерігати.
Однак вони готові до несподіванок, і в критичній ситуації вони вміють взяти все в свої річки. Такий пілот посадить або підніме літак в суцільному тумані. Якщо ж сонце сяє, і політ не представляє ніяких труднощів, то вони цілком можуть увігнати машину в штопор – просто щоб за допомогою цієї витівки від нудьги.
Коротше, скрізь, де потрібні несподівані думки, де потрібна оригінальність, – вони на місці, будь то “думаючий інженер” на підприємстві, або екскурсоводом, який відправляється за кордон, – ніхто, як Водолій, не зуміє розібратися в карті незнайомого міста.
Потрібно також не забувати про їх інтуїції.

Риби та їх професія
Вибір професії їм варто ретельно продумати. Правда, Риби можуть виконувати будь-яку справу, але питання в тому, чи зробить це їх щасливими. Для них від цього багато залежить.
Це не повинна бути професія, пов’язана з постійним стресом, або тиском. Не повинно також бути такого оточення, яке своєю тверезістю пригнічувало б всяке почуття. Зате годиться будь-яке завдання, де можливо хоч трохи художнього, будь пост, який дає можливість відключитися. Їх не можна ставити до конвеєра, або поміщати в важко – осяжний великий колектив, де вони відчують себе втраченими.
Риби потребують деякої впевненості і безпеки. Професія, яка вимагає постійної боротьби, придушувала б їх ініціативу. Їм потрібна можливість проявляти свою делікатність, здатність говорити
Інші з них музиканти, наділені художнім смаком, здатні до декоративного мистецтва чи до графіку, можуть доглядати за рослинами або здатні лікувати і допомагати.
Вони завжди готові до жертви, Риби готові прийняти на себе недільні та святкові чергування; вночі пробуджені, ніж вдень, так що для них завжди знайдеться місце роботи.
Їх досягнення подвоюються, якщо вони мають можливість надіти який-небудь маску, службову форму, що небудь на зразок костюма адміністратора готелю. Тільки б не вступати в прямі особисті стосунки!
У роботі їм, однак, слід переставати мріяти. Риби схильні довіряти своєму інстинкту, але цього не слід робити, бо він занадто визначено їх бажаннями. Якщо тільки Риба почне говорити: “Мій інстинкт вказує, мені, що …”, – начальник повинен перекладати його на інше місце; може не сподобатися, але нічого не поробиш!
Їх підсвідомість дуже вразливе, воно говорить їм значно більше, ніж в середньому можна очікувати. Так що вони можуть виконувати різні завдання в цій галузі, правда, тут виявляються перенапруги.
Вони на місці там, де потрібна здібність вчувствованія, де потрібно керуватися почуттями. Це може бути також декорування, оформлення вітрин або виставки.
Якщо Риби впевнено почувають себе на своєму місці, вони вдячні і віддані. Їм потрібна безпека і можливість грати роль.

  1. Один комментар до “Знаки Зодіаку та їх профессії”

  2. Павло в 03.05.2015 | Відповісти

    Дуже цікаво, але потрібно розмістити більше професій які підходять.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,191