Все про вагістність
Все про вагістність

Здоров’я Скорпіона і дієта


Скорпіон сприйнятливий до інфекції, і вона найчастіше атакує горло і сечостатеву систему. Особливо це стосується жінок: запалення придатків – досить поширене їх нездужання. До того ж, і у чоловіків і у жінок можуть бути проблеми пов’язані з захворювання передаються статевим шляхом.

Дієта Скорпіона повинна бути спрямована в першу чергу на підвищення захисних властивостей крові, яка стоїть в прямій залежності від її чистоти, тобто від ступеня забрудненості продуктами розпаду в процесі обміну речовин. Скорпіону потрібно дотримувати помірність в їжі і пиття, відмовитися від спиртних напоїв, жирної і гострої їжі. Кращі продукти – ті, що сприяють кровотворенню – злаки, молоко, гречана каша, яловича печінка. З кровоочисним трав можна рекомендувати гусячу травичку (горець пташиний, спориш), кропиву. З тваринних білків Скорпіоном найкраще засвоюються тваринні білки м’яса птиці. Для додання пікантності стравам рекомендується широко використовувати часник, шавлія, розмарин. Про перці і гострих соусах краще забути. Рекомендується кілька разів в тиждень пити кропив’яний чай або сік кропиви.

Енергетична сіль Скорпіона – сульфат натрію, очищає кров, що благотворно впливає на функцію печінки і що робить позитивний вплив при запаленнях. Природний джерело сульфату натрію – мінеральні води будь-якого складу: сульфат натрію – майже завжди головний компонент їхнього набору солей.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,187