Все про вагістність
Все про вагістність

Здоров’я Козеріга і дієта


Цей тип фізичної конституції відрізняється загальною млявістю процесів обміну, що зовні виражається в порушенні стабільності колоїдних систем організму і виділення ними твердих частинок, дратівливих тертьові частини зчленувань і часто є центрами каменеутворення. У повсякденній мові ці процеси неправильно називають відкладенням солей. Стратегія харчування повинна бути спрямована на підвищення травної здатності та покращення засвоюваності.

Особливу увагу слід приділити кальциевому обміну, оскільки це основний обмінний процес в кістках, а саме кісткова тканина Козеріга в першу чергу страждає від порушень обміну. Козерігові показано роздільне харчування (не змішувати в шлунку білки, жири і вуглеводи), і єдиному зі знаків Зодіаку не протипоказане «пропускати» чарочку спиртного перед обідом «для апетиту».

Меню повинно складатися з пісного м’яса, кефіру, макаронних виробів, хліба, ці продукти не змішувати), свіжих і варених овочів. Профілактично корисно (а в дитячому віці – обов’язково) вживання товченої шкарлупи курячих (але ні в якому разі не качиних) яєць, попередньо добре промитої і обдатой окропом для дізінфекціі. Куряча шкаралупа містить усі елементи, необхідні для живлення кісткової тканини, причому в легко засвоєній вигляді. З фруктів для Козеріга переважні черешня, вишня, полуниця, ожина, слива. Про жирній рибі, консервах, ікрі, дичини, смаженому м’ясі, смаженому картоплі і шпинаті Козерігові краще забути. Завжди на обідньому столі повинні бути присутніми петрушка і селера. Сир краще замінити кефіром. Солі слід споживати небагато. Для очищення нирок і кишечника Козерігові корисно побільше пити води, краще слабо мінералізованої (столові мінеральні води). Енергетичні солі Козеріга – фосфат і фторид кальцію. Найбільш багате джерело фосфату кальцію – яєчна шкаралупа, а фторид присутній в достатній кількості в чаї і морській рибі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,390