Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на серпень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Гороскопи на серпень для знаків Зодіаку будуть із затримкою, але в гороскопах на липень був зазначений перший пік (3 серпня), тому можете перечитати. Гороскоп на серпень в своїй більшості вказівок буде негативним. Багато конфліктних трендів і лише в середині серпня кілька днів полегшення. Нарешті завершаться періоди, які почалися в квітні і травні, що впливають на відносини, навчання, поїздки, збагачення, інформацію і новини, почнуться нові етапи для знаків Зодіаку в цих питаннях. Місяць буде дуже багатим на новини та конфлікти.

Що було і /або почалося в минулому гороскопі на липень 2020 або раніше

У липні тривали періоди, які почалися в минулі місяці. Як для мене, то більше помітним став період агресії і конфліктів, який розпочався 27 червня, в серпні і наступних місяцях він буде куди більше помітне.

Що буде нового важливого в гороскопі на серпень 2020

Потихеньку почала розвиватися економіка, як раз після періоду гальмування з травня по кінець червня. В кінці серпня і початку вересня у економіки буде багато поганих трендів, але в вересні буде краще. Серпень принесе швидкий розвиток, зміни, нові тони в спілкуванні, поїздках, угодах, навчанні, багато різної інформації і новин. Багато періодів і трендів буде в цьому місяці, на жаль більшість трендів будуть несприятливими. Дуже багато конфліктних трендів протягом усього місяця. В кінці місяця погані тренди для економіки і збагачення, відносин.

Перший пік буде непередбачуваний (може бути негативно) і насичений на події, другий теж дуже насичений на події і складно сказати, сприятливий він чи поганий.

  • – 3 серпня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік дасть рішення. Дуже несподівані кульмінації, рішення, завершення і будь-які події. Руйнування, революції, бунтарську поведінку, екцентрізм і егоїзм в бажаннях. Багато акценту на політиці і економіці, на екології і планеті Земля – в цих сферах події можуть бути непередбаченими. Людям же пік може дати події в любовних романах, розвагах, вагітностях, дружбі і соціумі. Для людей буде бажання руйнувати і звільнятися, нестандартно поводитися.

  • – 19 серпня, кілька днів до і після – в цей пік буде нове, подій буде дуже багато. На глобальному рівні конфлікти, агресія, можливо політичні або таємні, теракти. І дуже багато новин і інформації. І для людей, і на глобальному рівні дуже багато енергії і дій в ці дні. Для людей цього разу він сприятливіше, ніж на глобальному рівні, для суспільства. Людям можна спробувати почати новий роман, вагітність, творчість.

З травня місяця був інтелектуальний тонус у знаків стихії води. З 5 по 20 серпня буде інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії вогню, особливо Левам. Всім дасть творчих ідей, ідей і новин про хобі та розвагах, дітей, любові. На глобальному рівні інформація про культуру, азарті, масових розвагах, спорті, фінансові ризики.

Ще один новий період розпочнеться 7 серпня. З початку квітня був період відносин і харизми для знаків стихії повітря. З 7 серпня по 6 вересня більше харизми, чарівності і привабливості, увагу до відносин і можливості для збагачення знакам стихії води, особливо Ракам. Для людей акцент на відносинах з рідними. На глобальному рівні період неважливий. З 24 серпня період стане несприятливим до його завершення.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року фоновий період. Для Водоліїв і Тельців він сповільнить розвиток змін в житті, можливо поверне старі зміни. Іншим знакам він мало помітний, хіба що в особистих гороскопах. На глобальному рівні його вплив буде помітніше. Це повторення економічних і наукових змін, уповільнення розвитку економік і наук, переоцінка змін в економіках і науках. Впливати він буде на політику, посилить диктатури, може відродити старі революції.

З 20 серпня по 5 вересня інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії землі, особливо Дівам. Всім період дасть інформацію про роботу і здоров’я, звички і обов’язки. На глобальному рівні інформація про роботу і здоров’я. Сприятливий період!

Короткі періоди і тренди в гороскопі на серпень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Їх буде дуже багато і всі вкрай швидкоплинні (по 2 дні, лише в другій половині серпня по 2 з половиною дні), що немає сенсу перераховувати. Місяць буде багатим на новини, поїздки, спілкування та інше. Вперше, з травня, зміняться тони.

З 8 по 19 серпня – перший конфліктний тренд. Конфлікти можуть бути явними і прихованими, таємними, на глобальному рівні терористичними і військовими, проти влади. Висока ймовірність катастроф і аварій. Усунення.

З 13 по 19 серпня – тренд пом’якшить конфліктні вказівки, тренди, які будуть в ці дні. Багато енергії для знаків вогню і взагалі енергійні дні.

З 15 по 19 серпня – новини, багато новин. Для людей в цей час вдало можна виступити на публіці. Чужі ідеї приймати буде складніше, але легко висловлювати свої.

З 18 серпня по 3 вересня – другий конфліктний тренд. Конфлікти і агресія, які руйнують і порушують порядок. Людям конфлікти з керівництвом і тими, хто буде намагатися керувати Вами. На глобальному рівні конфлікти з політикою і владою. Можливі занепади фізичних сил.

З 24 по 27 серпня – перший із трендів проблемний для відносин і багатства. Намагайтеся менше витрачати і здійснювати обдумані угоди. У відносинах не вимагайте занадто великого і обережніше з романами. Не обманювати і не порушувати, менше мріяти і не сподіватися на більшу в стосунках і багатстві.

З 28 серпня по 1 вересня – другий проблемний термін для відносин і багатства. Можливі втрати. Можете бажати змінити або позбутися від відносин або багатства, намагайтеся не ризикувати.

З 31 липня по 4 вересня – прилив вітальності, особливо для знаків стихії землі. Швидкий розвиток подій.

З 31 липня по 4 вересня – третій проблемний тренд для відносин і багатства. Обмеження і розчарування, руйнування слабкого. Будьте уважніше і серйозніше.

Гороскоп опублікований 24 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171