Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на листопад 2020 року – Марфа Бомбушкар


Листопад, може бути, буде місяцем початку глобальних змін у світі, змін державності, влади, політики, корпорацій. Але це лише можливий початок важливого тренда, точно цей тренд почнеться в грудні. Гороскоп на листопад краще, ніж був гороскоп на жовтень, але все одно не зовсім сприятливий. На жаль, до весни на глобальному рівні вже не буде сприятливих гороскопів. На особистому рівні гороскоп на грудень буде краще листопадового.

Оголошення

Оголошення про те, що в середині жовтня були зроблені оголошення в соціальних мережах про мою роботу. Я ще не знаю, ще думаю, чи буду я продовжувати писати гороскопи для знаків Зодіаку в наступному році.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на жовтень 2020 або раніше

Було багато важливого, просто перечитайте гороскоп на жовтень. Жовтень був конфліктним, з середини листопада конфлікти повинні почати зменшуватися і швидше будуть у них розвиток та результати.

Що буде нового важливого в гороскопі на листопад 2020

Я не буду згадувати можливий початок важливого тренда, який буде змінювати сильно державність, може початися з самого початку листопада. Залишу на грудень місяць, коли цей тренд вже в будь-якому випадку повинен заробити. Але, раптом що, попереджаю, що може бути в цьому листопаді відбудуться дуже важливі зміни та події для держав. Масштабні, кардинальні, одночасно структурують і розвивають, руйнують і розширюють. Коротко кажучи – це історичні події і зміни.

У чому я більш впевнена. Листопада буде краще жовтня, теж буде багато несприятливих вказівок, але вони будуть слабкіше і коротше. В першу половину листопада краще не займатися переговорами і угодами, стежте за спілкуванням, обережніше з навчанням і відрядженнями. Можуть бути проблеми з грошима, багатством, діловим співробітництвом до середини місяця. Проекти будуть розвиватися швидше, переговори, багато новин і поїздок. З кінця першої і в другій декаді несприятливі тренди для відносин і багатства. Після 14 листопада більше активності, швидше будуть втілюватися бажання в дії, менше буде вирувати енергія всередині і більше зовнішніх дій, період уповільнення і інтровертності був з 10 вересня.

Про конфлікти, які ще будуть помітні в листопаді. На жаль, період конфліктів на особистому і глобальному рівнях почався в червні і триває до 7 січня, жовтень був самим несприятливим. Конфлікти особисті постарайтеся не починати, з 10 по 14 листопада йде поганий період, коли старі конфлікти відроджуються, а нові затягнуться на роки. У жовтні були вказівки на конфлікти, війни, агресію на особистому і глобальному рівні, гірше був місяць для глобальних конфліктів. У листопаді ж сильніше вказівки на конфлікти для людей, конфлікти в стосунках, розчарування і неприємні зміни у відносинах. У грудні буде легше з конфліктами і на грудень їх можна планувати. У січні і лютому 2021 року будуть тренди конфліктів соціальних, агресія, революції, бунти, зросте особиста конфліктність через гроші і багатства.

Про вибори в США, які відбудуться 3 листопада. У гороскопі вказівки на раптові і несподівані зміни. Непередбачуваний пік 31 жовтня і його вплив ще буде помітним 3 листопада. Так що, результати можуть всіх здивувати. Можуть бути руйнування економічні і соціальні, як мінімум будуть хвилювання на глобальному рівні (не тільки в США).

Обидва піку в листопаді будуть сприятливими, що радує. Піки починають і завершують, дають енергію для трендів, підсилюють події в гороскопах. Так що добрі пікові вказівки – це та головна відмінність, що робить гороскоп на листопад краще, ніж гороскоп на жовтень.

  • 15 листопада, кілька днів до і після – нове, новини. Нейтральний пік. Акцент на фінанси, борги, витрати, щось пов’язане з психологією, питання смерті і життя. Людям краще не витрачати багато грошей, не починати масштабні проекти з боргами, кредитами, отриманням чогось від інших. Можна почати вивчати психологію і сексологію, містику і езотерику. Будуть важливі політичні і державні події, особливо якщо почалися під час піку. Цілком можливі смерті або усунення важливих людей для держав або щось з цим пов’язане, може смертність серед населення велика в ці дні. Будуть важливі події з економікою, фінансовою системою, боргами на глобальному рівні.

  • 30 листопада, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, рішення. Сприятливий пік, багато різних важливих новин. Акцент піку буде на новинах та інформації, навчанні, угодах, подорожах. Для людей час прийняти рішення по навчанню, подорожах, зарубіжжі, торгівлі та оборудках. Отримайте важливі новини про знайомих. На глобальному рівні питання релігії, міжнародних відносин, важливої публічної інформації, виступів і новин.

З 11 листопада по 1 грудня інтелектуальний тонус для Рака і Риб, особливо Скорпіонам. Скорпіону буде багато новин, корисної інформації, можливості глибше вивчити все бажане. Всім період додасть в мисленні уїдливість і скритність, чутливість, бажання досліджувати. На глобальному рівні він дасть таємні впливові переговори, таємний вплив інформацією на маси. Можливо буде інформація про якихось важливих дослідженнях щодо психології, сексу, смерті або інших важливих досліджень (наприклад, Коронавірус). Важлива інформація про фінанси (кредити, борги). Цей період був в жовтні.

З 21 листопада по 15 грудня період харизми для Риб, Рака, Скорпіона. Скорпіону період найсильніше, особливо жінкам Скорпіонам, сильний вплив на стосунки і багатство. Для людей акцент на відносинах, що дають дохід, отримання спадщини та підтримки від інших, на боргах і чужому багатстві. На глобальному рівні період вплине на фінансові системи, податки, кредити, підтримку і отримання допомоги. Період досить сприятливий, хоча спочатку повинен буде сильний шторм.

Після 29 листопада швидше будуть розвиватися питання нафти, морські, вищого і масового (поколінь) мистецтва, релігії і інститутів релігійних. Всього що паморочить розум, від наркотиків до фанатизму, різні таємниці (людські і містичні), духовне і езотеричне. З червня місяця був фоновий період, який це сповільнював.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на листопад

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Негативні дні з 16 по 18;
– Сприятливі дні з 23 по 25.

З 8 по 11 листопада – конфліктні дні, сильні конфлікти особисті і глобальні. Головне не почати нові конфлікти в ці дні, проблеми в стосунках. Намагайтеся багато не витрачати.

З 8 по 12 листопада – творча і духовна енергія. На глобальному рівні релігійні питання і допомога іншим, можливо якісь важливі таємниці стануть публічними.

З 14 по 17 листопада – з цього тренда почнеться маса несприятливих трендів для відносин і багатства. З 14 по 17 намагайтеся не ризикувати, неприємні втрати і витрати, неприємні зміни у відносинах і багатстві. На глобальному рівні проблеми з фінансовими державними системами.

З 14 по 17 листопада – ще один, паралельний, несприятливий тренд для відносин і багатства. Великі бажання і надії не реалізуються. Не витрачайте багато грошей, особливо на статус, поїздки, відносини, конфлікти, керівництво. У відносинах незадоволеність, не обманюйте, стережіться інтриг. Проблеми з судами і будь-якими скандалами за правоту. На глобальному рівні скандали правові та міжнародні.

Перший пік 15 листопада.

З 17 по 20 листопада – четвертий в цьому місяці негативний тренд для відносин і багатства – це дні розчарування і обмеження. Руйнування для відносин і багатства, якщо вони ненадійні (наприклад, договори, слабка любов). Холодність у відносинах. На глобальному рівні економіка в ці дні повинна сильно обмежитися і зруйнується слабке. Слабкі міжнародні відносини і угоди будуть зруйновані, інші обмежені.

З 26 по 29 листопада – п’ятий і останній негативний тренд для відносин і багатства. Теж сильний. Раптові зміни і вчинки у відносинах і багатстві. Розриви відносин, порушення правил, дурні вчинки, звільнення. У багатстві дурні поспішні витрати, необдумані угоди, кредити, покупки. На глобальному рівні цей тренд буде мати сильний вплив на фінанси і ринки, раптове та прискорене руйнування.

Другий пік 30 листопада.

Гороскоп опублікований 30 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,426