Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на червень 2022 року – Марфа Бомбушкар


Короткий гороскоп, але краще так, ніж запізнення.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на травень 2022 або раніше

П’ятий місяць року, останній місяць такої важкої весни. Дивіться загальний гороскоп на травень та гороскоп на рік.

Що буде нового, важливого в гороскопі на червень 2022

Місяць багато в чому буде пофарбований у ті ж кольори, що і травень. Продовження старих періодів та трендів. Все найнегативніше наприкінці червня.

Два піки:

  • – 14 червня, кілька днів до та після – кульмінації, рішення, усвідомлення, результати. Пік пов’язаний із духовним розвитком, вищою освітою, закордоном, проектами, вірою. Якщо серйозно ставитись, то можна все це зміцнити. Негатив піку в лінощі, незібраності, обманах, треба бути обережнішим і уважнішим.
  • – 29 червня, кілька днів до та після – пік, нового, новин, початку. Пік сім’ї, політики, суспільства, міжнародних відносин, судів, будинку. Пік негативний для конфліктів, особливо міжнародних. Негативний для надто масштабного у бажаннях та емоціях.

З 13 червня по 5 липня інтелектуальний тонус для знаків стихії повітря, Близнюкам, Терезам, Водоліям, особливо Близнюкам. Всім це період інформації, навчання, спілкування, поїздок, угод, торгівлі, знайомств.

З 23 червня по 18 липня сприятливий період для знаків стихії повітря, Близнюкам, Терезам, Водоліям. Помітніше Близнюкам. Для знаків стихії повітря харизма, товариськість, красномовство, комунікабельність, привабливість, бажання спілкуватися, знайомитись, подорожувати, розвиватися інтелектуально. Близнюкам період важливіший і найсприятливіший для відносин, публічності, багатства, харизми. Жінкам Близнюкам можливість показати, можете змінити гардероб і можна міняти зовнішність, стиль, зачіску, робити пластичні операції, зайнятися собою. Всім знакам Зодіаку сприятливі для навчання, проектів, спілкування, подорожей.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на квітень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі подорожі.

З 5 по 13 червня – сприятливий тренд для зміни мислення, поглибленого навчання корисному. У переговорах, проектах, поїздках, навчанні та спілкуванні сприятливі дні для досліджень, змін, позбавлень, трансформацій, сили волі.

З 10 по 13 червня – нейтральний тренд, несподівані зміни та вчинки у багатстві та стосунках.

Перший пік 14 червня.

З 14 по 18 червня – сприятливий тренд для кар’єри, публічності, дружби, репутації, зміцнювати себе та становище у суспільстві.

З 14 по 18 червня – несприятливий тренд для обманів, духовного, будьте обережні з водою, таємницями.

З 17 по 20 червня – обмеження та прикрості у відносинах та багатстві, судах, конфліктах.

З 19 по 22 червня – сприятливий тренд для змін, відроджень, позбавлень у відносинах, шлюбі, судах, діловому партнерстві.

З 26 червня до 1 липня – негативний тренд для масштабного, обманів, конфліктів.

З 29 червня по 4 липня – ще один негативний тренд для конфліктів, агресія, травми, конфлікти.

Гороскоп опублікований 12 червня 2022 – М. Бомбушкар. Тільки сайт goroskop2.com.ua Копіювання дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 11 T. 0,411